Eşim beni anneme attı

Eşiniz sınır haliyle kötü söz etmiş ama haklı valla adam hem çalışıyor hem temizlik hem cocuk eyleme. Ya siz ? Bi çocuğa sözünüzü gecirtip sakince adamın evde çalışmasına ortam yaratamıyor musunuz ? Biraz iğneyi kendinize batirin

Evden kaçmış kızımın ya da hayırsız oğlumun cocugunu hayatta eylemem kimse kusura bakmasın. Herkes kendi doğurduğuna sahip çıksın

merhabalar lütfen okuyup geçmeyim tavsiyeye ihtiyacım var .Eşimle gerek zorlluklar yaşadık gerek ferahlıklar severek evlendim kaçtık 18imde ailem varlıklı olduğu için tetim çulsuz diye vermek istemedi büyü gibi yöntemlere başvurdular bu nedenle korktuğum için erkenden evlendim eşimle 14 yaşından beri tanışıyorduk zaten şu an 23 yaşındayım 2 yaşında bir oğlum var kendimse 7 bucuk aylık hamileyim eşim evden çalısıyor yazınlarıysa genelde calısmıyor oğlum hiç yerinde duran bi cins değil istekleri bitmiyor iki dk oturuyorum ıh mıh yapıp kaldırıyor beni tuvalette benimle abdest alırken ayaklarımı bile ouzatıyor duşta bile benimle yemek yapıp yemekte oldukça zor ilgilenmeyince kriz geçiriyor bende hep aperatif bişeyler yapıyorum karnımda iyice büyüdü velhasıl oturu kalkmakta isteklerini yerine getirmekte zorlanıyorum getiremeyince sinir krizi ile sonuçlanıyor eşim bi çıkıyor taki geceye kadar camide dernekte hergün değil ara sıra herneyse bayramda herkes bir arada diye her gün erken cıkıp gece geldi o ara hep ben baktım mide sorunlarımda var bazen sabaha kadar uyuyamıyorum gün içersindede halsiz olduğum için desteğe ihtiyaç duyuyorum eşim evin temizliğine yardım ediyor bende elimden geldiğince topluyorum ama iyi ama kötü başak burcu olduğu için hiçbişeyi beğenmiyor neyse bayram tatili bitti eşimde dediki bugun 3 te geleceğim iyi bende çok yorulmuştum kaç gündür biraz sende ilgilenirsin oda tamam dedi 3 oldu saat ne zaman gelcen dedim oda noldu durmuyomu ne var gibi çıkışınca bende ona çıkıştım neyse 5 gibi geldi eve çocuk herzamanki gibi durmuyo hep bağırış hep istek yok elimi yıka benim yok havuza at yok abue cubur yok dışarıya çıkar bizimkide birden çıldırdı mahallede yaşasaydık çocuk insan görcekti sıkıldı siteye geldik senin yüzünden mahallede babadan kalma evimiz var ama bana sormadan 5 seneliğe kiraya verip garajıda satmış bunlar bilgim dşında olan şeyler evimize dönememizin sebebi o şu anda ama bana mana buluyor eve bak bok götürüyo cocuk yüzünden pcye geçemiyorum çalışma hevesi bile yok hep tepemdesiniz bari annenlere git gece alırım seni dedi annemle aramız iyi değil kaçtığım için benide çocuğuda sevmiyolar anneme al bahçeye çıkar biraz diyorum başıma güneş geçiyo diyip hamile hamile benim üzerime atıyor babam desen ilgilendiği yok hepten kinci yukarda abimler oturuyo cocukları olmuyo bikaç senedir sabah uyanıyorum annem ses yapma abin kızcak bahçeye çıkma bilmem ne abim keza kapıyı orayı burayı çarpıyor bu yüzden gelmek istemiyorum eşimde diyorki sen annene oraya buraya gitmezsen ben işleriöi nasıl halledeyim sabah uyanıyoruz işimiz gücümüz çocuğu oyalamak başka bi bok yiyebildiğim yok bende gitmicem geç oldu durmaz çocuk dediğim için birden çıldırdı annemi aradı durumı konuştular sonra kapattı çocuk hala ara sıra bağırıyo bende ne derse yapıyorum babası kızmasın diye sinirlendi birden kesceksin sesini diye çocuğun boğazına sarıldı sonra ağlamaya başladı evi toplaması benden para kazanması benden bütün gün evdesiniz çocuk bakması benden yeter duymak istemiyoeuö ben erkeğim ağır geliyo diye ağlamaya başladı yoruluyomuşsun geber istersen karnını bıçakla bunuda al at umrumda bile değil artık kalp krizi geçireceğim bilmem ne diye kendini yerden yere atıyo çocuğumda iki yaşında noluyo böyşe diye korkuyla bakıyo yavrum bende diyorum cocuğun durmayan cins ne yapayım o zaman annene babana git haftada bikaç kez diyorumki yardım etmiyolar evde bahçede merdivenler var hep ben peşindeyim hamile hamile yetişemiyorum arkasından baktırtcaksın zorla hamilryim diceksin sen pısırık durduğun için tınlamıyolar dişli olcaksın yoksa evliliğimz bitcek falan dedi tamam denerim dedim istemeye istemeye geldim annemlere kim haklı kim haksız benim be yapmam gerek sanırım eşim ikinci cocuk yükünğ kaldıramadı ama bende karnım burnumda banada günah değilmi iki ay idare edemedi beni bilmiyorum ne yapmam lazım nasıl davranayım hiç yardım beklemiyimde duşa bile cocuklanmı gireyim kendimi telef edip yormaya devam mı edeyim çenesini çekmemek için me yapayım bilmiyorum yarın öbür gün doğurucam bu cocuk hepten babasına kalıcak o zaman ne olucak ben yenidoğan emzirirken bununla ilgilenemeyeceğim bi yol gösterin
Cocugun bogazını sıkmak nedır ya?!Ben anlamıyorm bu adamlara neden 2.cocuık??!

merhabalar lütfen okuyup geçmeyim tavsiyeye ihtiyacım var .Eşimle gerek zorlluklar yaşadık gerek ferahlıklar severek evlendim kaçtık 18imde ailem varlıklı olduğu için tetim çulsuz diye vermek istemedi büyü gibi yöntemlere başvurdular bu nedenle korktuğum için erkenden evlendim eşimle 14 yaşından beri tanışıyorduk zaten şu an 23 yaşındayım 2 yaşında bir oğlum var kendimse 7 bucuk aylık hamileyim eşim evden çalısıyor yazınlarıysa genelde calısmıyor oğlum hiç yerinde duran bi cins değil istekleri bitmiyor iki dk oturuyorum ıh mıh yapıp kaldırıyor beni tuvalette benimle abdest alırken ayaklarımı bile ouzatıyor duşta bile benimle yemek yapıp yemekte oldukça zor ilgilenmeyince kriz geçiriyor bende hep aperatif bişeyler yapıyorum karnımda iyice büyüdü velhasıl oturu kalkmakta isteklerini yerine getirmekte zorlanıyorum getiremeyince sinir krizi ile sonuçlanıyor eşim bi çıkıyor taki geceye kadar camide dernekte hergün değil ara sıra herneyse bayramda herkes bir arada diye her gün erken cıkıp gece geldi o ara hep ben baktım mide sorunlarımda var bazen sabaha kadar uyuyamıyorum gün içersindede halsiz olduğum için desteğe ihtiyaç duyuyorum eşim evin temizliğine yardım ediyor bende elimden geldiğince topluyorum ama iyi ama kötü başak burcu olduğu için hiçbişeyi beğenmiyor neyse bayram tatili bitti eşimde dediki bugun 3 te geleceğim iyi bende çok yorulmuştum kaç gündür biraz sende ilgilenirsin oda tamam dedi 3 oldu saat ne zaman gelcen dedim oda noldu durmuyomu ne var gibi çıkışınca bende ona çıkıştım neyse 5 gibi geldi eve çocuk herzamanki gibi durmuyo hep bağırış hep istek yok elimi yıka benim yok havuza at yok abue cubur yok dışarıya çıkar bizimkide birden çıldırdı mahallede yaşasaydık çocuk insan görcekti sıkıldı siteye geldik senin yüzünden mahallede babadan kalma evimiz var ama bana sormadan 5 seneliğe kiraya verip garajıda satmış bunlar bilgim dşında olan şeyler evimize dönememizin sebebi o şu anda ama bana mana buluyor eve bak bok götürüyo cocuk yüzünden pcye geçemiyorum çalışma hevesi bile yok hep tepemdesiniz bari annenlere git gece alırım seni dedi annemle aramız iyi değil kaçtığım için benide çocuğuda sevmiyolar anneme al bahçeye çıkar biraz diyorum başıma güneş geçiyo diyip hamile hamile benim üzerime atıyor babam desen ilgilendiği yok hepten kinci yukarda abimler oturuyo cocukları olmuyo bikaç senedir sabah uyanıyorum annem ses yapma abin kızcak bahçeye çıkma bilmem ne abim keza kapıyı orayı burayı çarpıyor bu yüzden gelmek istemiyorum eşimde diyorki sen annene oraya buraya gitmezsen ben işleriöi nasıl halledeyim sabah uyanıyoruz işimiz gücümüz çocuğu oyalamak başka bi bok yiyebildiğim yok bende gitmicem geç oldu durmaz çocuk dediğim için birden çıldırdı annemi aradı durumı konuştular sonra kapattı çocuk hala ara sıra bağırıyo bende ne derse yapıyorum babası kızmasın diye sinirlendi birden kesceksin sesini diye çocuğun boğazına sarıldı sonra ağlamaya başladı evi toplaması benden para kazanması benden bütün gün evdesiniz çocuk bakması benden yeter duymak istemiyoeuö ben erkeğim ağır geliyo diye ağlamaya başladı yoruluyomuşsun geber istersen karnını bıçakla bunuda al at umrumda bile değil artık kalp krizi geçireceğim bilmem ne diye kendini yerden yere atıyo çocuğumda iki yaşında noluyo böyşe diye korkuyla bakıyo yavrum bende diyorum cocuğun durmayan cins ne yapayım o zaman annene babana git haftada bikaç kez diyorumki yardım etmiyolar evde bahçede merdivenler var hep ben peşindeyim hamile hamile yetişemiyorum arkasından baktırtcaksın zorla hamilryim diceksin sen pısırık durduğun için tınlamıyolar dişli olcaksın yoksa evliliğimz bitcek falan dedi tamam denerim dedim istemeye istemeye geldim annemlere kim haklı kim haksız benim be yapmam gerek sanırım eşim ikinci cocuk yükünğ kaldıramadı ama bende karnım burnumda banada günah değilmi iki ay idare edemedi beni bilmiyorum ne yapmam lazım nasıl davranayım hiç yardım beklemiyimde duşa bile cocuklanmı gireyim kendimi telef edip yormaya devam mı edeyim çenesini çekmemek için me yapayım bilmiyorum yarın öbür gün doğurucam bu cocuk hepten babasına kalıcak o zaman ne olucak ben yenidoğan emzirirken bununla ilgilenemeyeceğim bi yol gösterin
Eşiniz tam bir gerizekalı

Okuyacak yaşta evden kaç (kaçtığınız insanın insan bile olmadığı ortada ) üstüne git çocuk yap. Bi tanesine zor bakiyorken git 2. Yi yap. Sonra bi de utanmadan yok annem peşinden koşmuyor yok babam kinci yok abimin çocuğu olmuyor kapıyı çarpıyor. Karı koca nasıl insanlarsınız ya. Kocanın insan değil zaten bunu diyeyim. Kendi çocuğunun yakasına yapışıp karnı burnunda karısına bunları yapıyorsa. Size gelince kendiniz seçmişsiniz bunu sizin için üzülecek bi şey yok. Ama o çocuklar varya asıl onlara yazık işte.

Aklınız varsa anne babanızın ayağına kapanır yalvarır boşanır gider onlarla yaşarsınız. Ama sizin yapacağınız şey muhtemelen 3.cocuk.

Çocuğunuzu elinizden alıp ona bakmak isterdim.
Çocuğun davranışları için kendinize bakacaksınız. Ne yaptınız da bu çocuk böyle huzursuz oldu?

Siz daha 1 çocuğa bakamıyorken 2. Bebek acaba ne kadar mantıklı?

Çocuğu kreşe vermeniz şart. Daha yazacak çok şey var ama itibar edeceğinizi düşünmüyorum.

Sorumsuz erkek ve kızları evlendirmeyin eşlerinide kendileriyle rezil ediyorlar olan çocuklara oluyor
Ailen destek vermiyor kendin yaptın kendin Çek diyorlar
Eşin mecbur bakacak çocuklarına yapmayı biliyorsa bakmayıda bilecek erkekler kendini rahata alıştırıyor sorumluluk taşımıyor
Sendaha evlilik nedir sorunları nedir bilmeden evlenmişsin ve anne olmuşsun ama çocuk nasıl eğitilir bilmiyorsun

Çocuk size ait gibi değil de komşunuzun çocuğu siz istemeseniz de size emanet edilmiş gibi yazmışsınız. Benim ağlayan, yerinde durmayan çocuklara tahammülüm yok ama birinin çocuğuna baktığımda sakinleştirip oyalayabiliyorum. Yaşı daha küçük. Abur cubur bağımlılığı varsa 1 hafta kesseniz bile bırakır. Çocuk için pedagoga gidin veya imkanınız yoksa pedagogların video veya kitaplarından faydalanın. Çocuğun kölesi olmuşsunuz. İleride herkesin canına okur. Kardeşinden tutun evleneceği kişiye kadar.

Vakit kaybetmeden 3.de yapın 23 yaşında 2 çocuk kolaymi birazcık mantıklı düşüne bilseniz ne kendinize ne çocuğunuza bu eziyeti etmezsiniz ailelerinize güvenerek çocuk yapmayı bırakın madem çocuk sorumluluğu almak zor geliyor du baştan önleminizi alsaydınız.

Okuyup da konu sahibinden en nefret ettiğim konulardan biri oldu. Çocuğa düzgün yemek yapacak enerji yok çocuğu eğitecek enerji yok temizlik yok ama sevişmek deyince kedi gibi ona hiç üşenmiyorsunuz. Ailenize de hata bulmuyorum evlenme demişler daha napsınlar. Bir gidip üç dönerek hala insanların sırtına yıkılmaya çalışıyorsunuz. Allah o kocanızı da bildiği gibi yapsın. Düzgün çalışan bi sosyal hizmet sistemi olsa o çocuğu derhal elinizden alırlardı ama siz yılı dolmadan yenisini doğururdunuz o da başka

başak burcu olduğu için hiçbişeyi
Şunu yazmissin ya ben burada koptum zaten. Başak burcu erkeği kadar sadist,bencil,paranoyak yok. Eski eşim... Ben de başak burcuyum. Bacım başak burçları erkeğinden kaçın. Yaşadıklarıniz çok üzücü. Ama şunu diyeyim artarak devam eder. Herifin verdiği tepkilerin az benzerini de ben yaşadım. Bunlar zorluğa gelemez,parasizliga gelemez,gürültüye gelemez. G.tleri sıkıştı mi sana sarar. Ne diyim Allah yardımcın olsun.

Aileniz ne için büyü yapıyordu. Büyü ile bundan daha mi mutsuz olacaktıniz.
Hiçbir üyeye cevap vermemişsiniz. Cevap verecek birşey bulamadiniz belki de bilmiyorum. Ama sizi kaçırıp ardından babanin evinde dur diyen birini hala düşünmeyin ya. Yüzsüz biraz utanma olsun. Ailenizde size kırgın belli ki biraz gönül almaya çalışın. Öyle herkes hatamizla sevsin olmuyor bu tür şeylerde.
Çocuk konusuna gelince ikinci çocuk nasıl oldu. Oğlunuza bakmaya gücünüz yokken neden korunmak istemediniz. Çocukları biz eğitiyoruz ve o iki yaşında ki çocuk öyle ise suc ailenin. Esinizde sizde bir silkelenin kendinize gelin.

Ya bu devirde bile bizim kızlarımız neden böyle? Kocaya kaçarlar, koca anneye atar ya da sığınma evine gitmek zorunda kalır. Neden? Çünkü kendi kişiliği yok, kendi kendine bakamiyor illa birilerine yamanmak zorunda, illa birileri ona bakmak zorunda. Tek başına ayakta duramaz çünkü koca delisi, okumak kendi kendine yetenbilmek varken evinin kadını çocuklarının anası olmaktır tüm derdi onları da yapamaz çünkü daha kendine bakamaz.

Ben bu surekli cocuk yapma sevdasini anlamiyorum. Evdeki adam daha kendine bakamazken hemen cocuk yapilir, saygi sevgi olmaz yinede çocuk olur, savas olur cocuk eksik kalmaz, yari ac yari tok gezilir yine cocuk, var olan cocuga zor bakilirken hemen 2.cocuk yapilir.

Kosullari bile bile cocuk yapip sonra neden sikayet ediyorsunuz? Adam daha ilk cocuguna tahammül edemiyor, digerinide aglarken cinnet gecirip bogup öldürsün diye mi ürüyorsunuz? Topluma en azindan mental sagligi yerinde bir cocuk yetiştirmek zorundasiniz. Bunun bilincinde olmayan kişilerin cocuk sahibi olmasina karsiyim ya. Boy boy dogur, döv söv boğ vur sonra sal toplum icine bizim ozenerek yetiştirdiğimiz cocuklarin basini agritsinlar. Cocuk yapmak icin ehliyet verilmesi lazim ya

Demek ki neymiş küçük yaşta koca koca diye delirip, anne babanızın lafını dinlemeden elin karaktersizine kaçmak iyi birşey değilmiş. Kocanız ailenizin malı için sizi almış, şimdi de sizi oraya gönderip, ailenizin parasından yararlanma peşinde, anne babanıza boşa kızmayın, onlar sizin göremediğinizi görüyor. Size zaten söylenecek söz yok, sadece çocuklara yazık. Siz burada ailem istemiyor ama şöyle seviyorum, böyle aşığım diyenlerin gelecek simülasyonu gibisiniz

Aslında Devlet tüm doğan çocukları bir sistemle takip etmeli. Fiziksel veya psikolojik şiddet farkedildiği an O çocuk o aileden alınmalı..

Evlenmiş olmak için evlenen, çocukları var denmiş olmak için çocuklar yapan insanlarsınız belli ki..

İnşallah o bebelerin başına bir iş gelmeden akıllanırsınız.

Mıymıy bir insanın evlenip sorumluluk alması bu kadar oluyor işte..

İş yok güç yok neyine 2 çocuk.

Bari Merhametli olunda o çocuklar sağlıcakla büyüsün.

Çocuğunuz hiperaktif bir doktora götürmek aklınıza gelmedi mi? Ayrıca eşinizin sizi idare etmesi 2 ay değil asıl sorun doğumdan sonra başlayacak o zaman ne yapacaksınız?

Çocuğunuzu eşinizle birlikte bir çocuk psikiyatristine(pedagog) götürmeniz lazım her şeyden önce. O zaten hepinize önerilerde bulunup yol gösterir.

X