Eşim beni çok yoruyor?

nadircicek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2021
22
0
22
merhaba arkadaslar😞 bugün çok üzgünüm eşim işten çıkartıldı 4 gündür evde fakat evde olmasına rağmen sürekli dışarlarda gezdik yemek yedik ben harcamayalım lazım olur dememe rağmen bu arada da odalar biraz dağıldı hiç olmayınca otel gibi kullanınca normal de asla dağınık bırakmam her gün temizlerim ama o da olunca aksadı işten çıkınca psikolojisi bana da yansıdı her gece ağlıyorum üzülüyorum dudaklarımın her tarafında yaralar oluştu çünkü çevremiz de tüm çiftlerin hayatı muhteşem tek zorluk çeken kadın benim yeni evli olmamıza rağmen oturduğumuz ev bile güzel değil yeni evli bir sürü çift var etrafımızda onların evleri o kadar güzel ki artık çağırmalarına rağmen gitmiyorum benim evim çirkin olduğu için ona rağmen eşim yanımda gerisi önemsiz deyip geçiyordum.. gelip bana ne demesin sen adam akıllı yemek yapamıyorsun evin içini bok götürüyor oysa ki normal zamanda ne kadar temiz ve yemek yapmasını sevdiğimi bilir yeni evli oldugum icin yavas yavas öğreniyorum her şeye heves ediyorum ama cidden yaranılmıyormuş çok öfkelendim çünkü evde yemek yapabileceğim malzeme yok adam akıllı.. git para kazan gel de yemeği yapayım dedim üstümü gyip hava almaya çıktım belki ne dediğini kendisi de anlar diye ama yarım saat sonra eve geldiğim zaman kola çekirdek yaparken gördüm bir kez daha yıkıldım çünkü umrunda değildim nereye gittiğimin neden gittiğimin onun için bi önemi yoktu ve şakasına sabah boşarım seni dediğim de bana öyle bir iyilik yapsana ya nolur dedi artık dayanamıyorum çocuğum da yok zaten boşanmayı düşünüyorum bir sürü hatası var yeni evliyiz ama birbirimizden artık bıktık bunu hissediyorum sırf birbirimize etrafdan laf gelecek diye katlanıyoruz ne yapmam lazım intihar edecek raddeye geldim artık

merhaba arkadaslar😞 bugün çok üzgünüm eşim işten çıkartıldı 4 gündür evde fakat evde olmasına rağmen sürekli dışarlarda gezdik yemek yedik ben harcamayalım lazım olur dememe rağmen bu arada da odalar biraz dağıldı hiç olmayınca otel gibi kullanınca normal de asla dağınık bırakmam her gün temizlerim ama o da olunca aksadı işten çıkınca psikolojisi bana da yansıdı her gece ağlıyorum üzülüyorum dudaklarımın her tarafında yaralar oluştu çünkü çevremiz de tüm çiftlerin hayatı muhteşem tek zorluk çeken kadın benim yeni evli olmamıza rağmen oturduğumuz ev bile güzel değil yeni evli bir sürü çift var etrafımızda onların evleri o kadar güzel ki artık çağırmalarına rağmen gitmiyorum benim evim çirkin olduğu için ona rağmen eşim yanımda gerisi önemsiz deyip geçiyordum.. gelip bana ne demesin sen adam akıllı yemek yapamıyorsun evin içini bok götürüyor oysa ki normal zamanda ne kadar temiz ve yemek yapmasını sevdiğimi bilir yeni evli oldugum icin yavas yavas öğreniyorum her şeye heves ediyorum ama cidden yaranılmıyormuş çok öfkelendim çünkü evde yemek yapabileceğim malzeme yok adam akıllı.. git para kazan gel de yemeği yapayım dedim üstümü gyip hava almaya çıktım belki ne dediğini kendisi de anlar diye ama yarım saat sonra eve geldiğim zaman kola çekirdek yaparken gördüm bir kez daha yıkıldım çünkü umrunda değildim nereye gittiğimin neden gittiğimin onun için bi önemi yoktu ve şakasına sabah boşarım seni dediğim de bana öyle bir iyilik yapsana ya nolur dedi artık dayanamıyorum çocuğum da yok zaten boşanmayı düşünüyorum bir sürü hatası var yeni evliyiz ama birbirimizden artık bıktık bunu hissediyorum sırf birbirimize etrafdan laf gelecek diye katlanıyoruz ne yapmam lazım intihar edecek raddeye geldim artık
Gezmeye paranız var da yemeklik malzeme almaya mı yok?

Özendiğiniz hayatı yaşamak için siz de çalışıp para kazanmayı düşünmez misiniz?

Evden çıktınız diye sizi neden merak etsin adam?

Böyle abuk subuk şeyler için intihar etme boyutuna geldiyseniz bir yardım- destek alın çünkü hayat her zaman güllük gülistanlık değil.
Evlenirken de iyi gün de kötü günde dedikleri böyle zamanlar için.

eşiniz belki stresini bu yönde atıyordur.
Evet size karşı , ev pis, yemek yapamıyorsun filan demesi güzel değil ama sizin de sırf tahrik etmek için eşinize git çalış para getir yemek pişireyim demeniz hiç güzel değil. Adam 3 gündür işsizmiş hani 3 sene değil.
Eğer parasızlıktan yemek pişirmiyorsanız, siz niye oturuyorsunuz çalışın diye sorarlar size ..

Bide onun bunun evi ile kıyaslamayın kendinizi. Kimsenin evinin içini bilemezsiniz. Bu tavrınız sadece sizi yıpratır başka bişey değil.

amlattığınız şeylerin hepsi düzene girer, önemli olan aradaki saygıyı yitirmemek.
Ha ayrılmak istiyorsanız da en doğru zaman belki de, işin içine çocuklar girince herşey Arap saçına döner.
Hakkınızda hayırlısı olsun ☘️

Gezmeye paranız var da yemeklik malzeme almaya mı yok?

Özendiğiniz hayatı yaşamak için siz de çalışıp para kazanmayı düşünmez misiniz?

Evden çıktınız diye sizi neden merak etsin adam?
hayır benim anlattıklarımı yanlış anlamışsınız🥺 kendisi geziyor arkadasları ile beni de götürüyor bazen ben gitmeyelim paramız yok diyorum kendisi anlamıyor ben bi işte çalışıyordum zaten fakat kendisi beni yanına alacaktı bende bu sebepten işten ayrılmak zorunda kaldım beraber çalışırız diye fakat kendisini de çıkardılar kavga ederek çıktım çünkü kapıdan sevgiden de mi bilmezsiniz insan merak eder ilgilenir ne bileyim herkesin düşüncesi ilgi isteği farklıdır😢

hayır benim anlattıklarımı yanlış anlamışsınız🥺 kendisi geziyor arkadasları ile beni de götürüyor bazen ben gitmeyelim paramız yok diyorum kendisi anlamıyor ben bi işte çalışıyordum zaten fakat kendisi beni yanına alacaktı bende bu sebepten işten ayrılmak zorunda kaldım beraber çalışırız diye fakat kendisini de çıkardılar kavga ederek çıktım çünkü kapıdan sevgiden de mi bilmezsiniz insan merak eder ilgilenir ne bileyim herkesin düşüncesi ilgi isteği farklıdır😢
Paranız olmadan nasıl geziyor peki?

Bu ne böyleo_O

Öncelikle size söylediği lafların kesinlikle haklı bir tarafı yok bunu belirteyim.

Bunların yanında;

Gezelim dediğinde gitmezseniz kolunuzdan tutup götüremezdi herhalde. Siz de gitmek istemişsiniz ki gitmişsiniz.

Belki adam da işinde mutlu değildi çıkarılınca bir kaç gün kafa dağıtmak istedi.

Evden çıkıp yarım saate gelmişsiniz neden merak etsin ki?

İyi gün kötü gün dediniz eşinizin bu işsiz zamanında siz çalışmayı düşünmez misiniz?

Belki özendiğiniz o güzel evlerdeki bir parça eşya da sizin kazandığınız parayla alınır?

Adama kazan da yiyelim demek ne demek? Ne siz hizmetçisiniz ne adam köle.

Ve son olarak yaşlar kaç? Tahminim maksimum 23.

bu nedir ya! silkelenin kendinize gelin bir de yeni evlisiniz. hayatta işsiz kalmak da var 4 günde parasızlığa sabredemiyorsanız direkt ayrılın karı koca olmak nedir fikriniz dahi yok. bir de boşanmanın şakasını yapmak nedir zaten hassas bir dönemdesiniz. madem açsınız eviniz ev değil siz de iş bulun çalışın. büyümeden evlendirmesin bu aileler çocuklarını

Kolay değil tabi koca 4 gündür çalışmayan eşin olması :KK43:

Eşinizin tavrı kötü, siz de olgunlaşmamışsınız diyeceğim daha 19 yaşındaymışsınız zaten. Evliliği evcilik zannedip süslü bir evden ibaret sanmanız normal.
uzaktan öyle gözükür efendim pandemidir odur budur adam akıllı maaş alamadık ben çalışıyordum ben de çıkmak zorunda kaldım😔 tabii ki olgunlasamadıgımızı bende düşünüyorum fakat evliliği süslü bir evden ibaret sanmıyorum benim yaptığım fedakarlığı karşıda ki insan yapmayınca öyle oluyor ben ne olursa olsun eşim yanımda olsun gerekirse aç kalırız diye dünüyorum ama karşımda ki öyle düşünmüyor üstelik gencim herkesin hayalleri olamaz mı😣

Niye bu kadar takıntılısınız ki başkasının evindn eşyasından size ne kıyas yapmak hiç doğru değil her evin kendine göre sıkıntıları oluyor ister istemez geçmesi içinde belli b olgunluk gerekiyor sabır gerekiyor. İyi günde kötü günde değil midir evlilik? Siz ne kdar stresliyseniz eşiniz kat kat fazlasıdır eminim yetersizlik duygusu oluşmuştur bi de üstüne destek olmanız gerekirken başına kalkmışsınız işsizliğini hoş olmamış

İntihar edecek reddeye nasıl bu kadar geliniyor anlamadım. Mobilyalar yüzünden mi?
Fakir diye boşamak istediğiniz adamla niye evlendiniz bunu da anlamadım.

Konu sahibi evliliğinizi başka evliliklerle kıyaslamak en büyük hatanız. Bunu yapmayın her zaman mutsuz olursunuz.
Eşinize biraz zaman verin . o da belki problemlerle bu şekilde baş etmeye çalışıyor.
Adam işten çıkalı 3 gün olmadan başa kalkmak nedir? Az biraz durun yahu ...

Niye bu kadar takıntılısınız ki başkasının evindn eşyasından size ne kıyas yapmak hiç doğru değil her evin kendine göre sıkıntıları oluyor ister istemez geçmesi içinde belli b olgunluk gerekiyor sabır gerekiyor. İyi günde kötü günde değil midir evlilik? Siz ne kdar stresliyseniz eşiniz kat kat fazlasıdır eminim yetersizlik duygusu oluşmuştur bi de üstüne destek olmanız gerekirken başına kalkmışsınız işsizliğini hoş olmamış
çünkü evlenirken her genç kız hayal kurar iki aile de benim eşyalarımı evimi kendi kafalarına göre tutup eşya yerleştirdiler ben eşim ile el ele tutuşup koltuk kanepe beğenmeye bile gidemedim malesef:’) şimdi asla baskalarının evini kıskanıp fesatlanmıyorum sadece üzülüyorum benim neden yok kş diye tabii ki iyi günde kötü gündedir evlilik fakat karşıda ki insan bunu anlamıyorsa sürekli siz çabalıyorsanız bir süreden sonra bırakmaz mısınız?

X