EŞİM BENİ DİNLEMİYOR YARDIM EDİN

cemregenc8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2021
65
2
30
MERHABA KIZLAR ;

YAKLAŞIK 1 YILDIR EVLIYIM. ÇOK ZOR BI YIL YASADIM. EŞİMİN ABISI EVLENMEMIZE 2 AY KALA VEFAT ETTİ. EŞİM KAHROLDU VE ÇOK DEĞŞTİ. ESKİSİ GİBİ DEĞİL ÜZERİME TİTREYEN ADAM GİTTİ RESMEN. BEN UNİ MEZUNUYUM EŞİM İLKOKUL . DÜZENLİ Bİ İŞİ YOK. MADDI SIKINTILARDA ÇEKİYORUZ. ODA YETMEZMIS GIBI VAJINISMUSUM ACABA ÇOK SİNİRLİ OLMASINDA BUNUN ETKISI VARMI KIZLAR ? Bİ KONU KONUSUYORUZ DINLEMIYOR. 11 OLDUMU HEMEN UYUMAYA GİDİYOR. YORUCU İŞTE CALISIYOR. TAMAM AMA .

VE KAVGA ETTIGIMIZDE HEP BIR TEHTIT SENDE ONU YAPMICAKSIN BUNU YAPMICAKSIN ÖNE CIKMAYA ÇALISIYOR. BUNU NASIL YOLA GETIRIRIM ESKISI GİBİ NEOLUR YARDIM EDIN BANA . EN UFAK KONUYU BILE COK BUYUTUR OLDUK ESKIDEN BÖYLE DEĞİLDİ. HEMEN BENI SUCLUYOR.

COK SEYLER YASADIK ÇOK KAVGALAR. HEMEN BOSANCAKSAN BOSANALIM DIYOR. BARISINCADA BEN SENI BIRAKABILIRMIYIM SINIRDEN DIYOR .AMA SIDDETE COK MEYILLI BI INSAN BANA YARDIM EDIN NASIL BI YOL IZLEMELIYIM

Vajinismusun etkisi vardır bence. Bence iletisiminizi güçlendirin. Ne hissettiğini ne kadar üzgün olduğunu bahset belki yumuşar. Sözlüğü oku vajinismusu yenenlerin hikayeleri var. Onların yöntemlerini uygula.

Bence cok yanlis yapmışsınız boyle bir es secmissiniz. Neresinden tutsam elimde kaliyor. Ne diycem bilemedim, pek bir çözüm yolu göremiyorum Allah yardım etsin

Abi için başınız sağ olsun.
Düzenli bir işi olmayan adamla neden evlendiniz?
evlendım hersey iş maddıyat degıl evıne bakabılcegne ınandıgım ıcın evlendım evıne bakıyor gercekten çalısıyor düzenlı degıl sadece . şuan kımın dogru ısı var kı herkes ıssız

Hic kimsenin 4 4luk degil ama sizde eğitim durumu eşit değil, duzgun isi yok. Siddete meyilli, tehdit var, surekli kavga var. Bunlarla 2 4 luk bile zor olur. Eğitim durumu degil ama diğerleri cok ciddi sorunlar
evet size bu durumda katılıyorum. benım vajınısmus olmam abısını kaybetmesı bunu cok etkıledı eskıden böyle bırı degıldı ? kım evlenır böyle bı ınsanla bende kaldım ortada ıste

evet size bu durumda katılıyorum. benım vajınısmus olmam abısını kaybetmesı bunu cok etkıledı eskıden böyle bırı degıldı ? kım evlenır böyle bı ınsanla bende kaldım ortada ıste
Allah yardım etsin demekten başka birsey diyemiyorum. Aile danismanini deneyin, bu durumda insanlar size sadece ayrilin diyebilir. Siz esinle sorunlarinizi anca öyle çözebilirsiniz. Cunku malesef ben bile boşanin derim siddet diyince

Allah yardım etsin demekten başka birsey diyemiyorum. Aile danismanini deneyin, bu durumda insanlar size sadece ayrilin diyebilir. Siz esinle sorunlarinizi anca öyle çözebilirsiniz. Cunku malesef ben bile boşanin derim siddet diyince
haklısınız hemen ayrılın bosanın :KK43: ama sıddet egılımı sınırlı yanı herkes de sınır var vurma olsa zaten hemen bıtırırım . elımı sıktı bı kez sadecee

Yani evine bakıyor dediğiniz için ben işini sorun etmedim fakat vajınsmus ciddi bir durum evliliğin büyük kısmı cinsellk üzerine kurulu bunu yenmenz gerek 2 arkadas gibisiniz şuan

X