Eşim beni istemiyormu?

PudraPembesi34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
196
59
Mrb kızlar dün akşam 101 markete gittim orda cevizli ballı bi tatlı vardı. Sökeydi sanırım adı cezerye pestil ceviz bal karışımı birşeydi ilgimi çekti ve aldım. İlk defa yedim pestilde sökede netten araştırdım işte cinsel gücü arttırırmış vs böyle yazılar okudum. Eşimde zaten ayda 1 kere benimle ilgilenir yani.. daha 2 senelik evliyiz. Benden bekliyodud diyede yapmadığım şey kalmadı bide bana hakaret bile etti sanki ben yasak bişey istiyorum gibi. Neyse cezerye söke yazısını okuduktan sonra hemen eşime mesaj attım durumu anlattım şaka maka karışık birşeyler söyledim gülücük yolladı vs whatsapptan konuşurken sorun yok. Eve geldi hadi sende ye bak bu bu etkileri varmş bilmeden yedim tadıda çok güzel dedim iteledim ikna ettim yedi.
Kıpırdaşma sıcaklık varmı dedim güldüm (malatyalılar işi biliyomuş dedim malatya yöresininmiş yedğimiz)
Ve kilit cevap:
ben istemezsem 50 tanede yesem olmaz o iş dedi ve güldü. Bian böyle içimden bi parça koptu. Okadar kişi peşimden koşardı neler yapardı evlenmeden önce balkon altına sokaga güllermi döktürmezdi neler yapardı... onlar aklıma geldi. Bide şimdiki halim.. neyse duşa girdim çok gerildim. Çıktım yattım yataga. O herzamanki gibi bütün şaban filmlerini izledi. Aralarda güldü. Ben yatakta düşüne durdum. Gelir şakadır belki dedim söylediği. Geldi ama saat 3te ben rüyalardayken. O uykuya daldı ben gittim salona. Ya nedense o gelince son zamanlarda beni bir kaşıntı tutuyor vücudum kabarıyor onada söylüodum öyle denk geliyordur diyodu ama dün ilk defa kaşınırken salona gittim salonda yattım 1 dk sonra geçti. Buda aklıma takıldı baya.
Buarada dipnotta düşmek isterim bana ne derse ben onu yapmayada hazırım hani şunu begenmiorum gibi ama oyle bir muhabbette hiç geçmedi.

PudraPembesi34 PudraPembesi34 Boyle aciklamasiz olmaz ne derdi varsa anlatmali ki cozum bulabilesiniz..bide Daha 2senelik evliyken .am a galiba saglik sorunu var gibi kasintidan bahsetmissiniz

Yanıma yatınca kaşınıyorum bit pire fln onda olması imkansız işi gereği bit pire gibi şeyler ona uğramaz.konuşmaya çalışıyorum sadece tv izliyor. Ben artık o gelmeden bütün işimi halledip kendimi yorup o gelince uyumayı düşünüyorum çünkü ona bişey sorunca bile cvp alamıyorum beni dinlemiyor hep tv izliyor.

asıl sen eşini istemiyorsun bence kaşıntı filan

Yok vallahi kaşınıyorum hemde böyle pütür pütür oluyorm sabaha kadar kaşınıyorum onada söylüodum acaba sen parfümmü sıkıosunda bende allerji yaptı diyorum ben parfüm sıkmam bilmiyrmusun diyor. Dün gece ilk defa kaşıntım tutunca salona gittim ve hemen geçti. Bitek geceleri kaşınıyorum. Ve bunu çözmek istiyorum gerçekten aldatılıyomuyum kadının parfümümü beni kaşındırıyor böyle falan diyede düşünmeden edemiyorum yattıgımız nevresim takımlarını 3 kere duruluyorum makinada o tarz şeyler beni kaşındırabilir diye

Bi ara ablamda da kaşıntı oldu. Sinir stres üzüntü dendi. Yani psikolojik. Seninki de öyle olabilir mi?

Ayrıca kocanın ilgisizliği şüphe verici. Muhakkak bir nedeni olmalı.

alerjin olabi,lir mi teyzemin ceviz çilek vs alerjisi var ve 40 yaşına ortaya çıktı her gece kaşınır mıs

Keşke kapına güller döken adamla evlenseydin.
Mrb kızlar dün akşam 101 markete gittim orda cevizli ballı bi tatlı vardı. Sökeydi sanırım adı cezerye pestil ceviz bal karışımı birşeydi ilgimi çekti ve aldım. İlk defa yedim pestilde sökede netten araştırdım işte cinsel gücü arttırırmış vs böyle yazılar okudum. Eşimde zaten ayda 1 kere benimle ilgilenir yani.. daha 2 senelik evliyiz. Benden bekliyodud diyede yapmadığım şey kalmadı bide bana hakaret bile etti sanki ben yasak bişey istiyorum gibi. Neyse cezerye söke yazısını okuduktan sonra hemen eşime mesaj attım durumu anlattım şaka maka karışık birşeyler söyledim gülücük yolladı vs whatsapptan konuşurken sorun yok. Eve geldi hadi sende ye bak bu bu etkileri varmş bilmeden yedim tadıda çok güzel dedim iteledim ikna ettim yedi.
Kıpırdaşma sıcaklık varmı dedim güldüm (malatyalılar işi biliyomuş dedim malatya yöresininmiş yedğimiz)
Ve kilit cevap:
ben istemezsem 50 tanede yesem olmaz o iş dedi ve güldü. Bian böyle içimden bi parça koptu. Okadar kişi peşimden koşardı neler yapardı evlenmeden önce balkon altına sokaga güllermi döktürmezdi neler yapardı... onlar aklıma geldi. Bide şimdiki halim.. neyse duşa girdim çok gerildim. Çıktım yattım yataga. O herzamanki gibi bütün şaban filmlerini izledi. Aralarda güldü. Ben yatakta düşüne durdum. Gelir şakadır belki dedim söylediği. Geldi ama saat 3te ben rüyalardayken. O uykuya daldı ben gittim salona. Ya nedense o gelince son zamanlarda beni bir kaşıntı tutuyor vücudum kabarıyor onada söylüodum öyle denk geliyordur diyodu ama dün ilk defa kaşınırken salona gittim salonda yattım 1 dk sonra geçti. Buda aklıma takıldı baya.
Buarada dipnotta düşmek isterim bana ne derse ben onu yapmayada hazırım hani şunu begenmiorum gibi ama oyle bir muhabbette hiç geçmedi.

alerjin olabi,lir mi teyzemin ceviz çilek vs alerjisi var ve 40 yaşına ortaya çıktı her gece kaşınır mıs

Olabilir bnde onu araştırıyodum düne kadar. Bugun ne yedim dün ne yedim gibi. Ama ben sabahlara kadar kaşınırken dün ilk defa salona kalktım gittim söylediği sözden ötürüde sinirimle. Salona gittiğim an 1 dkya geçti o beni şüpheye düşürdü ayrıca ben istemezsem 50 tane cezeryede yesem hiç bişey olmaz ne demek bnm esas bu cümleye takımtım oldu gerçekten artık çıldırttı beni napmaya çalışyr anlamıyrm

Turk erkeklerinin yuzde 90i lafta performans zaten. Evlenince foss :) yedigin sey dokunmus olmasin. Adamda kurt filan mi var acaba bilemedim belkide tibbi bi sorunu oldugu icin cekiniyor olabilirmi

meali; seni istemiyorum ve ben istemezsem de bu iş olmaz.
yıkıcı kısım istemediği siz, istediği kim?
sıkıntı nerede, fiziksel mi ruhsal mı duygusal mı.

O adam bu adam zaten. Doğru düzgün bana tam uyan kişileri es geçtim hep bunun güllerine ayıcıklarına çiçeklerine ısrarlarına kandım allah beni kahretsin emi :) şimdi o gül döken adamdan eser yok
Yazında sanki başkaları gibi anlaşılıyo. Neyse adamda istek yok demekki. Ayda 1 çok az bana göre.

X