Eşim beni istemiyormu?

Eşinin yanında da kaşınıyorsan soğumuş olabilir.İmalarda bulunarak kendine çekemeyebilirsin daha da uzaklaşmasına sebep olursun..

Negatif düşüncelere ne kadar meyilliyiz biz kadınlar,adama sorsan hiç bir sorun yoktur eminim,hamilesin diye uzak duruyordur.. Eşinin osunu busunu bu kadar takarsan olmayan sorunları sen üretirsin. Az soğukkanlı olup akışına bırakmayı denesen?..

Olabilir bnde onu araştırıyodum düne kadar. Bugun ne yedim dün ne yedim gibi. Ama ben sabahlara kadar kaşınırken dün ilk defa salona kalktım gittim söylediği sözden ötürüde sinirimle. Salona gittiğim an 1 dkya geçti o beni şüpheye düşürdü ayrıca ben istemezsem 50 tane cezeryede yesem hiç bişey olmaz ne demek bnm esas bu cümleye takımtım oldu gerçekten artık çıldırttı beni napmaya çalışyr anlamıyrm
Kocana sinir olduğun için kasiniyorsun büyük ihtimalle.
Eşimde bana dokununca hapşırır:)Allahtan bir kere hapsiriyor:)bana alerjisi var:KK70:
Bence eşinin üzerine gitme bir süre kapat bu konuyu belki cok ısrar ediyorsun sıkılıyordur.inatlaşiyordur

Ben olsam beni istemeyen adami hayatta istemem tenezzül bile etmem yeterince cabalamissin anlattigina göre kendi haline bırak sebepsiz değildir elbette çıkar sebebi kadinlik gururu diye bisey var kucultme kendini

Aranizda tensel cekim eksikligide olabilir bir erkek karisiyla nasi ayda 1 birlikte olr ya sasrdm yaniii :skandal: aldatma gbi biseyler olamaz dimi??

Artık ağır konuşman devreye girsin bence her şekilde ima etmişsim vur erkeklerin o zayıf noktasından, yapamıyo musun beceremediğin için mi tatmin edememe korkusu mu bu? de git yatağına, erkeklik gururu varsa kadınlıkta var farkına varsın.

Hamilesin sanırım? Eğer öyleyse normal diyeceğim ama bundan 50 tane yesem farketmez demesi şüpheli...

Peki senin hadi şunlardan ye, cinsel gücü arttırıyormuş falan demene bozulmuş olabilir mi? Erkekler çok takıyor böyle şeylere çünkü. Belki ondan öyle bir cevap verdi? Yani benim bir sorunum yok, sadece istek meselesi demek istedi?

Kaşıntı sıcaktan da olabilir. Yanyana yatmak yazın bunaltabiliyor...

Mrb kızlar dün akşam 101 markete gittim orda cevizli ballı bi tatlı vardı. Sökeydi sanırım adı cezerye pestil ceviz bal karışımı birşeydi ilgimi çekti ve aldım. İlk defa yedim pestilde sökede netten araştırdım işte cinsel gücü arttırırmış vs böyle yazılar okudum. Eşimde zaten ayda 1 kere benimle ilgilenir yani.. daha 2 senelik evliyiz. Benden bekliyodud diyede yapmadığım şey kalmadı bide bana hakaret bile etti sanki ben yasak bişey istiyorum gibi. Neyse cezerye söke yazısını okuduktan sonra hemen eşime mesaj attım durumu anlattım şaka maka karışık birşeyler söyledim gülücük yolladı vs whatsapptan konuşurken sorun yok. Eve geldi hadi sende ye bak bu bu etkileri varmş bilmeden yedim tadıda çok güzel dedim iteledim ikna ettim yedi.
Kıpırdaşma sıcaklık varmı dedim güldüm (malatyalılar işi biliyomuş dedim malatya yöresininmiş yedğimiz)
Ve kilit cevap:
ben istemezsem 50 tanede yesem olmaz o iş dedi ve güldü. Bian böyle içimden bi parça koptu. Okadar kişi peşimden koşardı neler yapardı evlenmeden önce balkon altına sokaga güllermi döktürmezdi neler yapardı... onlar aklıma geldi. Bide şimdiki halim.. neyse duşa girdim çok gerildim. Çıktım yattım yataga. O herzamanki gibi bütün şaban filmlerini izledi. Aralarda güldü. Ben yatakta düşüne durdum. Gelir şakadır belki dedim söylediği. Geldi ama saat 3te ben rüyalardayken. O uykuya daldı ben gittim salona. Ya nedense o gelince son zamanlarda beni bir kaşıntı tutuyor vücudum kabarıyor onada söylüodum öyle denk geliyordur diyodu ama dün ilk defa kaşınırken salona gittim salonda yattım 1 dk sonra geçti. Buda aklıma takıldı baya.
Buarada dipnotta düşmek isterim bana ne derse ben onu yapmayada hazırım hani şunu begenmiorum gibi ama oyle bir muhabbette hiç geçmedi.

Resmen kocanizin bu tavri sizi psikolojik hasta etmis, kocanizin derdi neyse acik acik konusun yeni evli severek evlenen iki saglikli yetiskin ayda 1 nedir yaa.

Mrb kızlar dün akşam 101 markete gittim orda cevizli ballı bi tatlı vardı. Sökeydi sanırım adı cezerye pestil ceviz bal karışımı birşeydi ilgimi çekti ve aldım. İlk defa yedim pestilde sökede netten araştırdım işte cinsel gücü arttırırmış vs böyle yazılar okudum. Eşimde zaten ayda 1 kere benimle ilgilenir yani.. daha 2 senelik evliyiz. Benden bekliyodud diyede yapmadığım şey kalmadı bide bana hakaret bile etti sanki ben yasak bişey istiyorum gibi. Neyse cezerye söke yazısını okuduktan sonra hemen eşime mesaj attım durumu anlattım şaka maka karışık birşeyler söyledim gülücük yolladı vs whatsapptan konuşurken sorun yok. Eve geldi hadi sende ye bak bu bu etkileri varmş bilmeden yedim tadıda çok güzel dedim iteledim ikna ettim yedi.
Kıpırdaşma sıcaklık varmı dedim güldüm (malatyalılar işi biliyomuş dedim malatya yöresininmiş yedğimiz)
Ve kilit cevap:
ben istemezsem 50 tanede yesem olmaz o iş dedi ve güldü. Bian böyle içimden bi parça koptu. Okadar kişi peşimden koşardı neler yapardı evlenmeden önce balkon altına sokaga güllermi döktürmezdi neler yapardı... onlar aklıma geldi. Bide şimdiki halim.. neyse duşa girdim çok gerildim. Çıktım yattım yataga. O herzamanki gibi bütün şaban filmlerini izledi. Aralarda güldü. Ben yatakta düşüne durdum. Gelir şakadır belki dedim söylediği. Geldi ama saat 3te ben rüyalardayken. O uykuya daldı ben gittim salona. Ya nedense o gelince son zamanlarda beni bir kaşıntı tutuyor vücudum kabarıyor onada söylüodum öyle denk geliyordur diyodu ama dün ilk defa kaşınırken salona gittim salonda yattım 1 dk sonra geçti. Buda aklıma takıldı baya.
Buarada dipnotta düşmek isterim bana ne derse ben onu yapmayada hazırım hani şunu begenmiorum gibi ama oyle bir muhabbette hiç geçmedi.

nasıl yani ayda bir mi beraber oluyorsunuz, genelde konun uzmanları sayıya takılmayın der ama 2 senelik evlilik için ayda bir çok az değil yaw
belki eşinin bir sorunu vardır
konuşmalarınıza bakınca cinsel içerikli bi konuşma için hiç sana bi güzel söz söylememiş yalanda olsa
sanırım ikinizde doktora gitmelisiniz, ikinizinda sorunu psikolojik olabilir

Hala bizde tık yok arkadaşlar :) buarada kaşıntımın sebebini çözdüm. Örümceğe benzeyen sinek(eşim sivri diyor)balkondan giriyormş. O beni kaşındırıyomuş balkon yatak odasnda. Oyuzden salonda kaşınmıyomuşum dün gece gözümle gördüm bacagımda.

Kaşıntımı anladım sineklerede çağre bulcam ama hamileyken sinek ilacı prize takılanlwrı bile önermiyolar nasıl olck bilmyrm. Hadi buna bi çağre ama benim kocaya çağre yok türünün son örneği :) soğuk kanlı ol demiş birisi evt doğru keşke doğukkanlı olabilseö. Bekarlıgımda soğuk kanlıydım ama dola dola dola soğukkanlılıgımı kaybettim ama artık konusunu açmıyorum bile ona napıyım... herşeye bir bahane bulup duruyor sonuç olrk

Hala bizde tık yok arkadaşlar :) buarada kaşıntımın sebebini çözdüm. Örümceğe benzeyen sinek(eşim sivri diyor)balkondan giriyormş. O beni kaşındırıyomuş balkon yatak odasnda. Oyuzden salonda kaşınmıyomuşum dün gece gözümle gördüm bacagımda.
eee sen konuşmadın mı?neyseki kaşıntıyı buldun

Kaşıntımı anladım sineklerede çağre bulcam ama hamileyken sinek ilacı prize takılanlwrı bile önermiyolar nasıl olck bilmyrm. Hadi buna bi çağre ama benim kocaya çağre yok türünün son örneği :) soğuk kanlı ol demiş birisi evt doğru keşke doğukkanlı olabilseö. Bekarlıgımda soğuk kanlıydım ama dola dola dola soğukkanlılıgımı kaybettim ama artık konusunu açmıyorum bile ona napıyım... herşeye bir bahane bulup duruyor sonuç olrk
acaba hamilesin die korkuomu sana yanaşmaktan..

X