eşim beni umursamıyor mu

Biberli Gazoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2023
34
3
26
merhaba hanımlar konuyu çok uzatmak istemiyorum belki başka bir konuda açarım çok doluyum birileriyle paylaşmam gerekiyor o yüzden buraya yazıyorum. kocamın bekar erkek kardeşinin bir arkadaşının düğünü varmış kendisi araba kiralıyor ama ehliyetine el konulmuş. bu yüzden kocama dedi beni götür diye. benim eşimin gitmesine gönlüm olmadı. eşim benide çağırdı ama tanıdık değil diye gitmek istemedim. eşim dedi tamam 1-2 saat durup gelcem dedi. düğün yeri 1 saat uzaklıkta. öğlen çıktılar saat 4te saat akşam 11 hala gelmedi yola bile çıkmadılar. eşime kızdım kardeşin bekar ama seni evde bekleyen var eşim diyor yok tanıdıklar vardı onlarla konuştuk diyor. böyle sorunları farklı olaylarla çok yaşıyoruz çok bıktım artık sorun bendemi acaba yoksa eşim mi umursamaz anlayamıyorum. bu durumda siz olsanız kızar mıydınız ya da nasıl bir tepki verirdiniz

merhaba hanımlar konuyu çok uzatmak istemiyorum belki başka bir konuda açarım çok doluyum birileriyle paylaşmam gerekiyor o yüzden buraya yazıyorum. kocamın bekar erkek kardeşinin bir arkadaşının düğünü varmış kendisi araba kiralıyor ama ehliyetine el konulmuş. bu yüzden kocama dedi beni götür diye. benim eşimin gitmesine gönlüm olmadı. eşim benide çağırdı ama tanıdık değil diye gitmek istemedim. eşim dedi tamam 1-2 saat durup gelcem dedi. düğün yeri 1 saat uzaklıkta. öğlen çıktılar saat 4te saat akşam 11 hala gelmedi yola bile çıkmadılar. eşime kızdım kardeşin bekar ama seni evde bekleyen var eşim diyor yok tanıdıklar vardı onlarla konuştuk diyor. böyle sorunları farklı olaylarla çok yaşıyoruz çok bıktım artık sorun bendemi acaba yoksa eşim mi umursamaz anlayamıyorum. bu durumda siz olsanız kızar mıydınız ya da nasıl bir tepki verirdiniz
1-2 saat dururum deyip gelmemesi sorun zaten, düzgünce düğün bitene kadar oradayım dese zaten adamı darlamazsınız. Eşinizin tutarsızlığına kızmışsınızdır.
Ha şu var eşinizle gitse idiniz mecbur bebek de olunca sizle dönecekti 🤷🏻‍♀️

Habire habire sizi evde bırakıp bireysel plan yapmayı adet edindiyse kafaya takın derim ama konuda bahsettiğiniz durumda bana göre bişey yok. Kardeşi rica etmiş arabası yokken tabiki abisi olarak götürmesi normal. 2 saat yola da gitmişken takılmıştır. 4 de cıksa 6 da orda. 11 de evde olması için 9 da ayrılması lazım mekandan. Biri iki tutsa, iki bişe atıştırsa zaten 3-4 saat geçer. Ben bu konu dahilinde anormal bişe görmedim. Kaldı ki size de gel demiş. Siz istememişsiniz.

Uff cok bogucusun her dakika yanında mı olacak bu adam evli diye sosyal hayatı olmasın mı?
ne alaka ? sosyal hayatına müdahale nerde acaba? öyle olsa gitme derdim. gitmesine müdahale etmem ama dakikliğe dikkat ederim. ayrıca eleştiriye tabiki açığım ama hadsizce yoruma değil

Bazen böyle konuları okuyunca eşimi sevmiyor muyum diyorum.cevremdeki çoğu kadın kocası evde olsun istiyor bana tuhaf geliyor.nolmus yani biraz fazladan kaldıysa dünyanın sonu değil ya.ben böyle şeylere hiç takilmam hiç arayıp gel falanda demem.sagolsun eşimde öyle çok dışarı çıkmaz hatta ben çok diye ısrar ederim.erkekleri sıkmayın bu kadar ya sonra uzaklaşınca niye böyle yaptı diyosunuz.

ne alaka ? sosyal hayatına müdahale nerde acaba? öyle olsa gitme derdim. gitmesine müdahale etmem ama dakikliğe dikkat ederim. ayrıca eleştiriye tabiki açığım ama hadsizce yoruma değil
Kendince gitmesine engel olmak için elinden geleni yapmışsın zaten. Evet sorun sende. Acilen kendine bir hayat edin.

Tek olay buysa çok büyütecek bişey yok aslında sadece arada haber verip işinin uzayacağını söyleyebilirdi. Erkekler için çok görmüyorum ben bu durumları muhakkak gecikirler.

Açıkçası ben pek bir sorun görmüyorum. Eşiniz düğüne gitti ve sizin de gelmenizi istedi ki siz gitmek istememişsiniz. Yol zaten gidiş dönüş iki saati buluyor. Onca yolu yapıp bir saat düğünde kalınmaz. Arada da tanıdık gördüyse küçük muhabbetleri sayarsak haliyle geç gelmesi normal. Eşinizin size haber etmesi gerekirdi biraz geç geleceğim diye. Onun haricinde bir problem yok aslında. Ben takmazdım, kızmazdım bile, bu nedenle kızsam annesiymişim gibi hissederdim bu olayda

Yorumlarda göndermediğimi nereden çıkardınız falan demişsiniz de siz demişsiniz göndermeye gönlüm razı olmadı, sonra eşim 1-2 saat kalırım tamam dedi diye. Adam 1-2 saat koparmış sizden yani, siz göndermemişsiniz yine.

Neyse, bu tarz olaylarda 1-2 saat asla 1-2 saat olmuyor. Gittiğine değmiyor zaten. İllaki onun da tanıdığı kişiler vardır muhabbet uzamıştır, bi düğün zaten kaçta başlıyor ki. Çok dert etmeyin bence ama böyle gitmesine gönlüm yoktu falan derseniz adam sürekli 1-2 saat diyecek. Az salarsanız o da rahat hisseder

Yorumlarda göndermediğimi nereden çıkardınız falan demişsiniz de siz demişsiniz göndermeye gönlüm razı olmadı, sonra eşim 1-2 saat kalırım tamam dedi diye. Adam 1-2 saat koparmış sizden yani, siz göndermemişsiniz yine.

Neyse, bu tarz olaylarda 1-2 saat asla 1-2 saat olmuyor. Gittiğine değmiyor zaten. İllaki onun da tanıdığı kişiler vardır muhabbet uzamıştır, bi düğün zaten kaçta başlıyor ki. Çok dert etmeyin bence ama böyle gitmesine gönlüm yoktu falan derseniz adam sürekli 1-2 saat diyecek. Az salarsanız o da rahat hisseder
teşekkürler sorun bendeymiş ilişki profesörleri onayladı acilen kendime çeki düzen vereceğim

X