Eşim benimle zorla birlikte oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bi de karşı cins arkadaşlığı konusu açılınca çekirdekten yetişme modern insan imajı verirler, bunların çevreleri hep kaliteli adam kaynıyordur, bizim gördüğümüz kekoları ilk defa bizden duymuş gibi davranırlar, bizim kocamızdan başka dünyamız yoktur ataerkil toplumdan ayrışamamak bizim sorunumuzdur; sonra birden ne olursa olur ataerkil toplum, kekolar krolar, hepsinin de içindeymiş gibi konuşurlar. İlginç valla.
Sana çok komik bir şey söyleyeyim katip: burda insanları tecavüz aklamakla suçlayan bir üyenin başka bir konuda mağara adamından hallice yorumlarını hatırlıyorum. Dehşete kapılarak okumuştum.

İlgili konuda bir üye doktorla gerginlik yaşamıştı. Başka bir üye konuya doktorlar da dayağı hak ediyor, sonra tvye çıkıp mağdura oynuyolar tarzı bir şeyler yazdı. Bu arkadaş hem o kişinin yorumlarını beğenmişti hem de doktorlar sırf zam yapılsın diye şiddet görüyoruz diyolar gibi birçok şey yazmıştı Ve çok da kararlıydı söylediklerinde, sağlık çalışanı arkadaşlarla epey tartışmışlardı. Şimdi burdaki yorumlarda medeniyetin beşiğine dönüşmüş ve insanları suç övmekle suçlamış hadi ordan diyorum 😄 üstelik arkadaş genellemeler yapmıştı. Hani burda insanlar olay özelinde konuştu. Ama orda arkadaş tüm doktorlara acayip ithamlarda bulunmuş ve sağlıkta şiddeti savunmuştu.

Son düzenleme:
Seninde her yorumun bu şekilde saçma sapan. Bir tek sen namuslusun, her şeyi sen biliyorsun...
Her yorumumu nasılda takip etmişsin bravo halbuki ben senin kullanıcı adını bile ilk kez görüyorum, Namuslu yum demedim, eşim dogum günümde başka kadınla dans edip iltifat etse artık eşim olamaz empati diye bir şey var ama bilmez sizin gibi ultra medeni sözde çağdaşlar.. Tecavüz olayına yorum yapmadım bu, arada sadece dans etmesine yaptım yoksa zorla birlikte olması da iğrenç bi şey işte bok gibi evlilik

İki kişininde birbirinden beter olduğu al birini vur ötekine tarzı bir konu ..

Bakın ben öyle kapalı görüşlü bir insan değilim erkek arkadaşlarım, kardeşim gördüğüm insanlarda var hayatımda. Ama hiç biriyle böyle flörtleşip,cilveleşip dans etmem. Kocanızın doğum gününde ve kocanızın önünde yapmakta baya yürek yemişlik. Ha bunun cezası kocanızın yaptığı olmamalı tabiki oda leş bir insan olduğunu kanıtlamış. Aslında tamda birbirinize göresiniz ama yinede devam edemez bir insan bunu yaşayıp.

Bizim insanımız sanırım ülkemizde kadınlara yönelik suçların çok işlenmesi nedeniyle bu tarz konularda tetiklenmeye çok hazır. Biraz da bu yüzden geliyor bu tarz tepkiler.
Mesela dayak yiyen kadına serseri tiplerden uzak dur, ümitcan uygun tarzı bir erkek görürsen yolunu değiştir diyorsun sanki kadın dayağı hak etmiş demişsin gibi “serseri tiple beraberse dayak yemesi mi gerekiyor” diyor, suçu akladığını iddia ediyorlar. Halbuki mağdurların bunları kendilerini korumak için yapmaları gerek.
Arkadaş isterse flörtleşmeyi bırak kocasını aldatsın zarar görecek kişi kendisi. Türk erkeğinin yüzde 90’ından fazlasında konu sahibinin yaptığı davranış adamın büyük tepkisiyle karşılaşır. Olayda bu tecavüz olmuş, başkasında dayak olur, daha psikopatında cinayet olur. asla mağduru hiçbir konuda uyaramazsın anlayışı mevcut pek çok kişide.
Katılıyorum. Çarşambanın gelişi salıdan belli dediğin an da linç yersin.Bak şimdi yine ama kıskançlıktan yapmış deyip tecavüzü aklıyorsun derler. Baktığım boyut ise şu konu sahibi kocasının sınırlarını falan hiç mi tanımıyor bilmiyor bu kadar iç içe yaşadığın bir adamı tanımıyor musun? Sonsuz anlayış bekleyeceksen öyle bir adam bulman lazımdı.
Halihazırda ben arkadaşlarımla gece boyu dans ederim eşim figüran gibi izler diyorsa böyle çiftler de yok değil, bu sınırsızlığı tanıyan falan. Türlü türlü insan var. Olay da tecavüz olmasa kesinlikle odaklanılan şey bu olurdu, sen öyle yapmasan tecavüz etmezdi mi diyoruz birbirinize uygun değilsiniz bu kadar.
Bu iki kişi birbiri ile hiç evlenmemesi gereken tipler. Konu çarpıltılmak için bulunmaz kaftan. ☺️
Siz sanıyorsunuz ki bir tek sizin erkek arkadaşlarınız var. Herkes sizin gibi arkadaş ayağına kocasını delirtmek için gözüne baka baka cilveleşmiyor. Tecav*z ise bambaşka bir olay. Onu öne sürerek her şeyden sıyrılamazsınız. Ama dilerseniz eşinizi savcılığa verebilir, ardından boşanma davası açabilirsiniz. Bunca olaydan sonra öpüşüp barışacaksanız insanlara laf etmeyin.

Çok arkadaşım oldu ve hepsinin hayatlarını bilirim. Çoğunun fb olduğunu ya da sonradan sevgili olduğunu öğrendikten sonra kardeş ayağını geçsinler bir zahmet. En arkadaşı olan sizlersiniz demek geliyor içimden.

Kızlar sakin olun ya ne cilveleşmesi ne flörtü eğlenmek için gittiğimiz yerde dans ettik sadece sürekli yanı şeyi yazıyorum ama korkunç yorumlar gelşyor hemcinslerimden 😮
Bi yapaylık var tavırlarınızda. Asla geçmiyor. Yılların tecrübesi.

Screenshot_20240408-213811_Chrome.jpg

Kadın gebelik topiklerinde geziyor, biz de burda tecavüz aklayıcısı ilan edilelim. Alındım. Gücendim.
indir (10).jpeg

Aynen kimselere söyleyemezmiş, çoh utanırmış, ataerkil toplummuş. Evet. Kesin çocuğu da ataerkil toplum için yapıyordur şimdi. İnanırım. Neden olmasın?

Eki Görüntüle 3413265

Kadın gebelik topiklerinde geziyor, biz de burda tecavüz aklayıcısı ilan edilelim. Alındım. Gücendim.
Eki Görüntüle 3413268
Aynen kimselere söyleyemezmiş, çoh utanırmış, ataerkil toplummuş. Evet. Kesin çocuğu da ataerkil toplum için yapıyordur şimdi. İnanırım. Neden olmasın?
😂😂😂 hastasısınız siz ya istediğim topilte gezerim hanımefendi çayımı almış oturmuşum kafamı dağıtıyorum istersem yemek tarifleri bölümüne girerim istersem moda sizene 😂😂 ne kadar çok ruh hastası varmış burada yaa

😂😂😂 hastasısınız siz ya istediğim topilte gezerim hanımefendi çayımı almış oturmuşum kafamı dağıtıyorum istersem yemek tarifleri bölümüne girerim istersem moda sizene 😂😂 ne kadar çok ruh hastası varmış burada yaa
Ya bu kadar yıldır burdayım hiç aklıma gelmedi şu topiklere girip bakmak, bi de bana işsizsin diyorlar. Hadi canım hadi. Nasıl mikser olduğunu bi ben görmüyorum.

Bi yapaylık var tavırlarınızda. Asla geçmiyor. Yılların tecrübesi.
Ev hanımlığı tecrübesi mi hani şu bütün gün evde oturup onun bunun dedikodusunu yapan çok meşgul olduğunu iddia eden tam o tip var sizde de nerde görsem tanırım bu dedikoducu tayfayı 😉😉

Ev hanımlığı tecrübesi mi hani şu bütün gün evde oturup onun bunun dedikodusunu yapan çok meşgul olduğunu iddia eden tam o tip var sizde de nerde görsem tanırım bu dedikoducu tayfayı 😉😉
Adliye tecrübesi. 😂 Çok insan gördüm, nerde görsem tanırım insanlarına da vakıfım, sırf bişey biliyormuş gibi göstermek için bu kalıbı sıkça kullanırlar.

Kızlar sakin olun ya ne cilveleşmesi ne flörtü eğlenmek için gittiğimiz yerde dans ettik sadece sürekli yanı şeyi yazıyorum ama korkunç yorumlar gelşyor hemcinslerimden 😮
Karşıt cinsle dans etmek cilveleşmek değildir.
Böyle düşünen kafa yapısını bir değiştirsin önce fikirleriyle ısınıyor ülke…
Size gelince siz ne yapmayı düşünüyorsunuz gerçekten? Nasıl bir aksiyon alacaksınız?
Affedecek misiniz mesela? Her iki ihtimalde de psikolojik destek alın derim. Affetseniz bile o iz zor geçer

Hanımlar konuyu kapatıyorum çünkü içerik çok hassas, tecavüz üzerinden birbirinize laf sokmaya başlamışsınız, bir yandan da konuya inanmadığınızı yazmış ama hiçbiriniz topiği rapor etmemişsiniz, biz sizinle kurallar hakkında ve Şikayet Et butonunu bu gibi durumlarda kullanmanızın bir site kuralı olduğu konusunda ne zaman anlaşacağız acaba?

TCK 102. Madde
Cinsel saldırı kişinin vücut dokunulmazlığına karşı işlenen bir suçtur.

Tecavüz ise “Nitelikli Cinsel Saldırı” olarak kabul edilmekte olup evlilik birliği içinde olduğunuz kişi tarafından tecavüze uğramak da suçtur ve mağdurun şikayetçi olması halinde eş nitelikli cinsel saldırı gerekçesiyle yargılanır zira kadının evlenmiş olması cinsel dokunulmazlığından cinsel özgürlüğünden feragat ettiği anlamına gelmemekle birlikte, eşi sıfatıyla bile olsa erkek kadının vücut dokunulmazlığına saygı duymak zorundadır, kadının rızası olmadan birlikte olmaya zorlayamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X