Eşim bitcoine koymak için altın istiyor

Kutusut

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
167
110
28
Bir dönem kredi çekmiştik araba almak için ancak sonra anlaşamayınca kaldı ve biz de zarar etmemek için altın aldık yarı borcunu ben yarı borcunu eşim ödüyor. Kendi ödediği kısmı istiyor bitcoine koymak için. Başka bir birikimi yok. Bana bazen iki üç bin gönderir ayrı şehirdeyiz. Sizce ne yapmalıyım? Bana göre çok ters ancak eşim kendisi borcu ödediği için Özgür olduğunu ve para vermeye korkuyorsan ayrıl o zaman diyor sizce haklı mı

Bir dönem kredi çekmiştik araba almak için ancak sonra anlaşamayınca kaldı ve biz de zarar etmemek için altın aldık yarı borcunu ben yarı borcunu eşim ödüyor. Kendi ödediği kısmı istiyor bitcoine koymak için. Başka bir birikimi yok. Bana bazen iki üç bin gönderir ayrı şehirdeyiz. Sizce ne yapmalıyım? Bana göre çok ters ancak eşim kendisi borcu ödediği için Özgür olduğunu ve para vermeye korkuyorsan ayrıl o zaman diyor sizce haklı mı
Evet kredi resmi olarak kimde?

Bitcoin ile türkiyede kazanandan cok kaybedenleri taniyorum. Yatirimlarla ugrasan arkadaslarimin hic kimsesi bitcoina yatirim yapmadi son zamanlarda. Bunlarin hepsi de ekonomi okumus insanlar. Esinizin sizi tehtid etmeye hakki yok. Böyle yatirimlar ancak kaybedince sorun olmayacak paralar ile yapilir. Tek birikimle degil. Arkadasimin portfoliosu bazen günde rahat 10.000/15.000 euro asaga yukari oynuyor mesela..esinizin bu konularda herhangi bir bilgisi yoksa kusura bakmasin ama otursun oturdugu yerde

Kendisi ödediği parayı istediği gibi kullansın yani tamam eşler arası uyum olmalı senin paran benim param olmamalı ama kimse de borcunu ödediği paranın dilencisi olmak istemez salın napıyosa yapsın siz kendi paranızla birikim yapın + btc alacaksa sa şimdi almasın zarar eder bu seviyeden alınmaz beklesin

Kendisi ödediği parayı istediği gibi kullansın yani tamam eşler arası uyum olmalı senin paran benim param olmamalı ama kimse de borcunu ödediği paranın dilencisi olmak istemez salın napıyosa yapsın siz kendi paranızla birikim yapın + btc alacaksa sa şimdi almasın zarar eder bu seviyeden alınmaz beklesin
24 Nisan'da birşey olscak diye duymuş artacak diyip duruyor

Asla izin vermeyin. Kararlı bir duruş segilerseniz geri adım atacaktır. Altınları bitcoine yaptırmadınız diye ayrılmakla tehtit ediyorsa da bence hiç durmasın ayrılsın.
Bir de adam sizi para için hemen gözden çıkarıyor bence siz bunun üstüne bir düşünün, bu adamla nasıl bir gelecek bekliyor beni diye

Asla izin vermeyin. Kararlı bir duruş segilerseniz geri adım atacaktır. Altınları bitcoine yaptırmadınız diye ayrılmakla tehtit ediyorsa da bence hiç durmasın ayrılsın.
Bir de adam sizi para için hemen gözden çıkarıyor bence siz bunun üstüne bir düşünün, bu adamla nasıl bir gelecek bekliyor beni diye
Orda amacı şu evlilikte ayrı gayrı olmaz para vermekten geri duruyorsan ayrıl o Zaman böyle evlilik olmaza getiriyor ancak 8 yıldır çalışmasına rağmen beş kuruşu yok kenarda şu an ekside bayram harçlığını bile ben verdim birkaç çocuk için versin diye bu parayı da batıracak gibi geliyor ama ona sorsanız çok artacakmış bir arkadaşı 30 bini 300 bin yapmış. Bu arada maaşı da 40 bin civarı 5 bin kredi ödüyor bana da 4 5 göndermişti ay başında lira vs vermiyor yani kalan 30 bin yetmemiş eksiye girmiş ya da bitcoine atmıştır bilemiyorum

Bu bitcoine kendini uyanık sana insanlar çok hevesli, kimse düşünmüyor birileri kazanıyor ama kim kaybediyor? Herkes kendisinin çok akıllı çok iyi tüyolara sahip olduğuna inanıyor. Öteki konuya gelince, para göndermekte rızanız yok, rızanıza saygı duymuyorsa üstüne bir de ayrıl benden vs diyorsa bence evliliğinizi ciddi manada gözden geçirmeden çocuk yapmayın

Açtığınız konular ya para üzerine ya da eşinizin tutarsız ve garip tavırları üzerine. Bunca konuya rağmen hala ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. İlginç

Bitcoinden batarmisiniz çıkar mısınız bilmem ama eşinizin tavrı çok çirkin. Cebinde para tutamayan adam ile çocuk sahibi değilseniz bence bir süre daha bekleyin derim
Çpcuğumuz var anaokulu çağında
Bitcoinden batarmisiniz çıkar mısınız bilmem ama eşinizin tavrı çok çirkin. Cebinde para tutamayan adam ile çocuk sahibi değilseniz bence bir süre daha bekleyin derim

Bitcoinden cevremde 4-5 kisinin yuvasi dagildi.

Para dondurmeye aylik butceye kafasi basmayan insanlar bu işlerle ugrasmamali. Bebelere harclik verecegi parayi ayirmayi akil edemeyen adam bi zahmet bitcoinden uzak dursun, once cebindeki dondursun.
Açıkçası bitcoin bana çok ters ve yatırım değil kumar olarak görüyorum bakıyorum daha ayını döndürmekte kredi kartını döndürmekte bile çok iyi değil ama bitcoini çok araştırdığını yıllardır bildiğini söylüyor yani maalesef çok zor böyle biriyle uğraşmak

Bir de koyacağı miktar 180 bin böyle miktar nasıl bu kadar yüksek risk alabiliyor anlamıyprum bir de kazan diye bir şey gösterdi bitcoin jesabı içinde ne oluyor biliyor musunuz

bence vermeyin ya da razı olmayin. benim eşim de borsa oynuyor kıt aklıyla. borsadaki parası altında olsa üçe katlamisti ama üstün zekalı kocama bunu anlatamıyorum. bitcoinde de bir miktar parası varmış. daha ben ya bosucam ya susucam. düşünün iki sene önce vs 4 gram altınla bende girdim coine param dursa şu an nerdeyse 10 bindi coinde ki param şu an 500 tl 😅burdan pay bicebilirsiniz

X