Eşim bitcoine koymak için altın istiyor

Kafaya koymuş belli ki. Batırılmış paranın zararı ikinize de dokunacak. İzin vermeseniz kısıtlıyorsun, güvenmiyorsun diye başınızın etini yiyecek. En tehlikelisi de boşanma konusu yapması. Verseniz bir dert vermeseniz başka bir dert haberiniz olsun.

Çpcuğumuz var anaokulu çağında
Bence siz ne yapıp edin bir araba sahibi olmaya bakın.
Bas bas her yerde altının artacagi soyleniyor.
Şu an araba piyasası da çok yukselmiyorken bence altınları arabaya yatirin ikna edip.
Ayrıca sırf altıni bitcoine yaptırmasina onay vermediniz diye boşanma lafını ağzına alan birine de saygı duymayın lütfen.

Bence burada paradan çok ayrıl demesi vurucu. Bu nasıl bir ilişki ki sizi ayrilmakla tehdit ediyor?? Bu çok ciddi bir sorun.

Ayrıca bitcoinden batıp yurtdışına kaçanları, evi barki dagilanlari hiç mi duymamış bu kişi?

Bir de koyacağı miktar 180 bin böyle miktar nasıl bu kadar yüksek risk alabiliyor anlamıyprum bir de kazan diye bir şey gösterdi bitcoin jesabı içinde ne oluyor biliyor musunuz
Ben öyle bir şey bilmiyorum ama çok meraklıysa bu işlere bi yatırım uzmanına parasını verin gidin danışmanlık alın.

Orda amacı şu evlilikte ayrı gayrı olmaz para vermekten geri duruyorsan ayrıl o Zaman böyle evlilik olmaza getiriyor ancak 8 yıldır çalışmasına rağmen beş kuruşu yok kenarda şu an ekside bayram harçlığını bile ben verdim birkaç çocuk için versin diye bu parayı da batıracak gibi geliyor ama ona sorsanız çok artacakmış bir arkadaşı 30 bini 300 bin yapmış. Bu arada maaşı da 40 bin civarı 5 bin kredi ödüyor bana da 4 5 göndermişti ay başında lira vs vermiyor yani kalan 30 bin yetmemiş eksiye girmiş ya da bitcoine atmıştır bilemiyorum
Sorun zaten burada. Bayram harçlığını ne demeye veriyorsunuz siz bu adamın anasi misiniz babası misiniz ?
Ayda 40 bin kazaniyor nereye gittiği belli değil.
Böyle insanlara bıçak gibi sınır koymazsaniz kendi kendilerine para yönetimini ogrenemezler.

Ya adama guvenilmeyeceği zaten 180 bin lira gibi bir parayı doğru düzgün bilmediği bir alanda kullanmaya çalışması. Şu şekilde yapın. Kendi maaşından 10 bin kadar bir parayı coine yatırsın 3 ay sonunda onu artırabilirse atıyorum 25 gram altın vereceğinizi söyleyin. Aslında şu açıdan haklı kendi de o kredi için ödeme yapmış normalde kendi payını alsın derdim ama 8 yıldır çalışan birinin birikimi vs olmaması, bayram harçlığı verecek parası olmaması para konusunda guvenilir biri olmadığını gösteriyor.

Yatırımdan anlayanlar borsaya yatırır kara para aklama yeri olan kriptoya yatırmazlar. Çok heves ediyosa düşük bir miktar alsın. yatırımlarınızı daha fazla seçeneğe dağıtın, yalnızca kripto ve altın geleceğinizi garantiye almaz.

Değirmene suda lazım tabi,değirmenin suyu olmak istiyorsa buyursun gelsin.

Merhaba, yazdığınız şeyde esas problem meseleyi direkt ayrılığa/boşanmaya getirmiş olması. Çok enteresan gerçekten. Bir zıtlığa düşünce aklına direkt ayrılığın gelmesi ya da tehdit unsuru olarak kullanması olgun bi zihin olmadığını gösteriyor zaten. Bitcoin konusuna gelince şuan için bitcoin o kadar yüklü alım noktasında değil yükselmiş durumda ve bu noktadan sert bi düşüş gelmesi bekleniyor riskli bir dönem. Ben eşinizin kripto marketine hakim olmadığını sadece duyumlar üzerine hareket edeceğini düşünüyorum bu da başka birikiminiz yoksa akıl kârı bir iş değil. Hiç bilmiyorsa altın en güvenilir yatırım üstelik birkaç yıla fiziki altın bulamayacağız bile altın çok değerlenecek bilginiz olsun eşiniz almasa bile siz altına yatırım yapabilirsiniz🌺

Merhaba, yazdığınız şeyde esas problem meseleyi direkt ayrılığa/boşanmaya getirmiş olması. Çok enteresan gerçekten. Bir zıtlığa düşünce aklına direkt ayrılığın gelmesi ya da tehdit unsuru olarak kullanması olgun bi zihin olmadığını gösteriyor zaten. Bitcoin konusuna gelince şuan için bitcoin o kadar yüklü alım noktasında değil yükselmiş durumda ve bu noktadan sert bi düşüş gelmesi bekleniyor riskli bir dönem. Ben eşinizin kripto marketine hakim olmadığını sadece duyumlar üzerine hareket edeceğini düşünüyorum bu da başka birikiminiz yoksa akıl kârı bir iş değil. Hiç bilmiyorsa altın en güvenilir yatırım üstelik birkaç yıla fiziki altın bulamayacağız bile altın çok değerlenecek bilginiz olsun eşiniz almasa bile siz altına yatırım yapabilirsiniz🌺
Ben hiç birşey bilmediğim için bu konu hakkında ne kadar bilgisi var bilmiyorum tâbi ama iç sesim eşime güvenme diyor

Bu coin işleri çok sıkıntılı işler. Millet bir heves giriyor sağdan soldan duyup sonra elindekilerden de oluyorlar. Gerçekten çok iyi anlamak lazım. Anlamıyorsa öyle sağdan soldan duyduğuyla girecekse eğer o para %90 gidecek.

Para vermeye korkuyorsan ayrıl demiş adam. Adamın parası konu sahibindeymiş.

Hiç vermemesi sorun olacağı için en azından küçük bir meblağ verebilir.
Evet evet ben yanlis okumuşum demek ki ama bu isin kucugu buyugu yok, uye vermezse gider kredi ceker, az verse yine kredi ceker o belli ki buyuk girmek istiyor.
Simdi 10 bine razi olur, kazanacagi tutar, bak 18 verseydin neler olacakti diye olay cikarir. O yuzden hic vermesin bence.

Şu an btc çok yüksek alınmaz ben bozup düşünce tekrar almayı düşünüyorum zaman kolluyorum. Eşiniz geç kalmış. Vermeyin altın falan.

O para araba icin cekildi araba alacagimizda benden kurus bulamazsin ayrilmak istiyorsan kapi orada diyebilmelisiniz yani ayrilin diye demiyorum ama para icin ayrilik lafini eden bir adamla ne kadar sağlam bir evlilik olabilir ben buna takildim
Senin benim param diye bir sey olmamali ortak para varken benim payimi ver demek de bence evlilige aykiri çünkü ikinizin de rızası ile ortak kullanilmali
Varsayalim adama verdiniz ve batırdı o zaman ne olacak? Evlilik birligi içinde odenen borclar da aslında ikinizin sayiliyor siz de o parada hak sahibi oluyorsunuz. Mesela evin giderlerinde harcamalar nasil sizin yükünüz ne ölçüde? Parayi batirsa sizin ystunuze daha mi cok yuklenir?

24 Nisan'da birşey olscak diye duymuş artacak diyip duruyor
Geçti o tren halving var ama bir şeyine yaramaz eşinin bu saatten sonra , ocak şubat gibi alsaydı okey ama küçük yatırımcı 70b den btc almaz alırsa da hiçbir şeyine yaramaz ama milyonları varsa bilemem

O para araba icin cekildi araba alacagimizda benden kurus bulamazsin ayrilmak istiyorsan kapi orada diyebilmelisiniz yani ayrilin diye demiyorum ama para icin ayrilik lafini eden bir adamla ne kadar sağlam bir evlilik olabilir ben buna takildim
Senin benim param diye bir sey olmamali ortak para varken benim payimi ver demek de bence evlilige aykiri çünkü ikinizin de rızası ile ortak kullanilmali
Varsayalim adama verdiniz ve batırdı o zaman ne olacak? Evlilik birligi içinde odenen borclar da aslında ikinizin sayiliyor siz de o parada hak sahibi oluyorsunuz. Mesela evin giderlerinde harcamalar nasil sizin yükünüz ne ölçüde? Parayi batirsa sizin ystunuze daha mi cok yuklenir?
Para batarsa beş kuruşsuz kalır bana yüklenme olmaz herhalde bu maaştan ayrı bir para

X