Eşim evde devamlı etek giymemi istiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benım kir komşum var pijama üstüne uzun etek giyiyor ,

üzerine uzun yelek giyiyor ,

güzelde bir kadın ama neden bu kadar kendini bırakmışlık diye düşünürüm ,

eşinle ciddi ciddi konuşacaksın hatta ufak bir cinnet geçireceksin

Bu erkekler nasil bu hale geliyor ben anlayamiyorum. Benim esim kiyafetime karissa tekrar agzini acacak cesareti bulamaz. Bir durusunuz olsun hanimlar ya,boyle olmaz ki. Adamlara bak canlari istedigi seyi soyleyebiliyorlar eslerine,bu ne yuzsuzluk?

Aksine olmalı değil mi bu sanki? Ben sıkılırım evde öyle hep uzun, alt üst giymeye. E yazın da mı evde uzun kollu giy diyor? O neden karışıyormuş ki acaba?

Evin içinde bile tahammül edemiyorsa afedersiniz ama bileginizin gözükmesine bile sorun yapıyorsa disarda pantolon, kısa etek, şort giyen kadınlara da iyi gözle bakmıyordur.

Sayfalarca yazilmis cizilmis.
Fazla okuyamadim.
Basit bir konu.
Sorulacak soru malum;
Evlenmeden once de boyle miydi?
Cunku eger 1 hafta gorusup pat diye evlenmediyseniz illa ki karakterini , kafa yapisini biliyor olmaniz lazimdi.
Adam hep boyleyse be kabul etmisseniz yapacak birsey yok. Bile isteye yapilan bir evlilik.
Ben istersem evimde ciplak gezerim.
Ki cogu zman da yaparim.
Hele yazin taytlar, sortlar, atlet bazen sadece bra ile dolasirim. Perdeler kapali oldugu muddetce burasi benim mahremim ;degil kocam, babam dahi karisamaz.
Kaldi ki Allaha sukur babam o kafadan biri degildir.
Kapali degilim. Sort disarda giydirmez mesela. Atlet giyerim. Dar giyerim. Hadi disarda tamam benim de icim rahat etmez fazla acik giyinmeye de, evde kime ne ?

Adam bence hasta ruhlu.
Kurtlanmis bir ruhu ve beyni var.
Saygisi da yok size sevgisi de.
Bukadar acik.

Hayır asla öyle birisi değil kendi kız kardeşi başı kapalı değil mini etekte giyer dar pantolonda onun yanında taytla da geziyor ama benim bileğim gözükümce bile sorun çıkartıyor, kendisi de öyle harika bir müslüman değil ben namazlarımı kılarım o kılmaz , makyajı da sevmem evde yaparım zaten yüzümüzde artık maske var, bende zaten öyle çarşaflı pardesülü birisi değilim ne yalan söyleyim normal bir müslüman kadınım işte, çok güzel olupta dikkat çeken birisi de değilim zaten herkes gibi bir insanım, yorumlar az çok benim düşündüğüm gibi ne desem bilemiyorum
ayıptır sorması cinselliğe düşkün değil mi?
acaba siz böyle yaptıkça off şimdi sevişmek zorunda kalacağız diye mi düşünüyor?
vardı öyle bir duyumum.. O aklıma geldi :)

3 yıldır alışmadı az önce yine tartıştık ne zaman alışacak daha kime söylesem gülüyor mağara adamımı kocan diyor
istedigim gibi giyinmek benim hakkim. sonucta ben senin icin acik giyinmiyorum de. nasil ben senin evde ne giyecegine, nasil giyindigine bir sey demiyorsam sen de karisamazsin de. bu nedir ya! ben acik giyinmek suslu olmak istiyorum ve bu benim icimde kalmis bir sey de. surekli soyle bunlari. emin ol artik bir sey demeyecektir. ay cok sinir bozucu ya. valla ben daraldim burda

cinsellik konusunda kötüyse, isteksizse kendi suçunu örtmeye çalışıyor. bu ne hal böyle tavırla konuşuyorsa

bunun adı mizojini. kadın nefreti. kadın insan yerine konulmak istiyorsa evine, ailesine kendisini adayacak. zinhar kendisinin salt kendine ait bir hayatı olması hayalini bile kurmayacak. ailesinin refahı mutluluğu için kendisini feda edecek. eli ekmek tutuyorsa edebiyle, hicabıyla, burkasıyla çalışacak. kazandığı ekmeği haldır haldır evine taşıyacak. ekmeğin ucundan az bir lokma koparıp ağzına atmayı bile düşünmeyecek. kendine bir dilim olsun saklamayacak. neden? çünkü iyi kadın kendinden önce yuvasını, yavrusunu, beyini düşünecek vs. anasına, babasına, kocasına, yavrusuna ekmek getirmek zorunda değilse zaten çalışmasın. ne işi, ne kariyeri düşleyecek kadın başına. işsizlik rakamlarını yükselten hep bu kadınlar değil mi? topluma, sosyal hayata, iş hayatına böyle katıldık da e eve gelince ne değişecek peki bizim için? kadın olmaktan sokakta utanacağız da evde utanmayacak mıyız? edepli kadın kadınlığından utanmaz mı yahu? nasıl öyle popomuzu, mememizi, genital bölgemizi ortaya çıkaran şeyler giyebiliriz ? vajinalı vajinalı konuşacağız da, saçımızı savuracağız da, makyaj yapacağız da evde salınacağız haydaa, aklın alıyor mu senin bunu? kadın kadın kokutacaksın evi de betini bereketini kaçıracaksın evin. dışarda zaten böyle pislik kadınlar görüyor adamcağız. bazı utanmaz kadınlar var hele hamile hamile sokaklarda geziyor ya. bu böyle uzar gider arkadaşım. adam dayanamıyor kadınlara işte anlasana. kadın olmasan, kadınsı şeyler yapmasan aslında kendince seni seviyordur, saygı duyuyordur ama işte o kadınlık hali cinsellik dışında gözüne batmamalı adamın. çok rahatsız bir adam. ona da yazık ama sana, bana çok daha yazık.

hahaha vallahi bende kısa etek sandım yaa :)) şaşırdım doğrusu evde başbaşasınız neden sizi iyice kapatmak istiyorki hem insan rahatda edemez sürekli uzun etekle

Benim de aklımda şöyle pileli kısacık etekler canlandı ay giy gitsin diyecektim. Dini yorum olmaması açısından çok detay vermeyeyim ama banyoda bile meleklerin izlediği söylenir eşin de o inançtan yola çıkmış sanırım.
Yapmayin soyle sacma sapan yorumlar ya 😖 bunlari duya duya evde yanliz kalmaktan korkar oldum 😤😤

Bu ev senin olduğu kadar benim de evim, ben evde böyle seviyorum beğenmiyorsan bakma deyin. Millet karısı evde açılsın saçılsın şık olsun gözünü doyursun diye bakar, bu da ayrı antika, daha önce görmediği için yadırgıyordur belki, hiç mi alışma belirtisi yok.
Konunun devamını okumadan yazdım ama tutamadım kendimi, kusura bakmayın

bunun adı mizojini. kadın nefreti. kadın insan yerine konulmak istiyorsa evine, ailesine kendisini adayacak. zinhar kendisinin salt kendine ait bir hayatı olması hayalini bile kurmayacak. ailesinin refahı mutluluğu için kendisini feda edecek. eli ekmek tutuyorsa edebiyle, hicabıyla, burkasıyla çalışacak. kazandığı ekmeği haldır haldır evine taşıyacak. ekmeğin ucundan az bir lokma koparıp ağzına atmayı bile düşünmeyecek. kendine bir dilim olsun saklamayacak. neden? çünkü iyi kadın kendinden önce yuvasını, yavrusunu, beyini düşünecek vs. anasına, babasına, kocasına, yavrusuna ekmek getirmek zorunda değilse zaten çalışmasın. ne işi, ne kariyeri düşleyecek kadın başına. işsizlik rakamlarını yükselten hep bu kadınlar değil mi? topluma, sosyal hayata, iş hayatına böyle katıldık da e eve gelince ne değişecek peki bizim için? kadın olmaktan sokakta utanacağız da evde utanmayacak mıyız? edepli kadın kadınlığından utanmaz mı yahu? nasıl öyle popomuzu, mememizi, genital bölgemizi ortaya çıkaran şeyler giyebiliriz ? vajinalı vajinalı konuşacağız da, saçımızı savuracağız da, makyaj yapacağız da evde salınacağız haydaa, aklın alıyor mu senin bunu? kadın kadın kokutacaksın evi de betini bereketini kaçıracaksın evin. dışarda zaten böyle pislik kadınlar görüyor adamcağız. bazı utanmaz kadınlar var hele hamile hamile sokaklarda geziyor ya. bu böyle uzar gider arkadaşım. adam dayanamıyor kadınlara işte anlasana. kadın olmasan, kadınsı şeyler yapmasan aslında kendince seni seviyordur, saygı duyuyordur ama işte o kadınlık hali cinsellik dışında gözüne batmamalı adamın. çok rahatsız bir adam. ona da yazık ama sana, bana çok daha yazık.
bu adamlar zaten hasta ruhlu ama kadınlar neden bu adamlara tahammül ediyor bunu anlamıyorum işte. konu sahibi bir de severek evlendim yazmış inanılmaz. özgürlüğünü kısıtlamaya kalkan, sana saygısı olmayan adamın nesini sevdin. adam utanmadan kadının giydiği kıyafete bu ne hal diyor kadında haddini bildireceğine burda konu açıyor. bir kadın kararlarının kontrolünü eşine bırakmamalı. nasıl giyinmesi gerektiğini bilen yetişkin bir insansın. eşin bunu kabul etmiyorsa evlendiği kadına saygısı yoktur net.

Benimki de mini elbiseler etekler giyeyim isterdi giyince de hayırdır gezmeye mi gidiyoruz derdi tuhaf insan her yerde tuhaf şimdi ben ona yol verdim kafam rahat...

EŞİM EVDE SÜREKLİ UZUN ETEKLER ELBİSELER GİYMEMİ İSTİYOR KAPALI GEZMEMİ İSTİYOR EVİN İÇİNDE

Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere benim bir sıkıntım var yani anlam veremedim bu duruma danışmak istedim size de, benim eşim çok garip bir insan hala çözemedim ne yapmaya çalışıyor, ben normalde kapalı birisiyim evet dışarıda ama eve gelince evde rahat giyinmek istiyorum, eşim eve gelince üzerimde tayt eşofman falan görünce hemen etek giy bu ne hal böyle dolaşma diyor , sanki evde yabancı birisi var anlattım kaç kere anlamıyor tamam namaz kılıyorum kılarken giyiyorum zaten ama akşam olmuş artık rahatca gezmek istiyorum kaynanam gibi mi dolaşayım evde basma etek çamaşır sulu tişörtle mi gezeyim ne istiyor anlamadım süslemip püslenirim makyaj yaparım bu ne böyle ayıp değil mi der, bir kere güzle bir elbise giydim doğum gününde kısa bir elbiseydi böyle üşümüyor musun git üstüne bir şey giy dedi oturdum ağladım ne yapayım bende,yeni bir şey alıp giyince ilk söylediği şey nerden aldın parayı nerden buldun sanki çalışmıyorum ben kaç para bu, asla güzel olmuşsun çok yakışmış demez vücudum da öyle bakılmayacak değil biraz kilom var evet ama sarkmış göbekli bir insan değilim
Ailesel canım benim eşimdi böyleydi.zamanle alışıcak üzülme.babam hatta evliyim hala giyimime karışır evde başını ört.ailelerinden nasıl görürlerse öyle devam etmek istiyorlar.şimdi ailesi bile alıştı.kapımı çalmadan odama bile girmiyorlar düşün.yaaaa kendine saygı gösterip istediğin gibi yaşıyacaksın ben böyle seviyorum.camım perdem kapalı kime ne diyeciksin.beni böyle kabul edin diyeceksin.yada içinde hep ukte kalacak. 10 yıllık evliyim şimdi eşim ne giyiyorum diye özenle peşimde 😛

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X