Eşim gece uyanıp

Uyku arasında sevişildiğini burda okudugumda sasırıp kahkaha atmıstım ama ınsanın basına gelmedık yok bu dunyada :KK53: bende kızarım sınırlenırım uykumu acınca dıyordum ama oyle tatlı bıyerden baglanılınca karsılık verdım baya güzel ama dur su kalktı ınmeden yerlestıreyım olarak degıl tabı slow slow:KK70:

Elbette olabilir gayet normal çok sık olmamakla bizdede olur arada..aslında banada değişik geliyo hatta daha doğal plansız bir şey olduğu için daha zevkli oluyor diyebilirim..

Merhaba herkese
Direkt konuya gireceğim eşim son birkaç yıldır gece uyanıp ilişkiye girmek istiyor uyanık haliyle sevişir ama o halde iken direkt yapar yani hazır vaziyette uyanıyor :)
Çok sordum rüya mı görüyorsun hayırdır,hayır yorgunluğum geçiyor ondan diyor ama bilemedim karşılaşan var mı ya da normal mi sizce ?
Bu aralar taktım :KK43:
Çok normalll

gecenin bir yarısı değil de uyanma zamanı gelmişse sabaha karşı güzel oluyor :)
geceden çıplak yatmıştım birkeresinde rüyama da karıştı arkadan biri itiyor gibi falan derken bir uyandım içime giriyor :KK70:

Merhaba herkese
Direkt konuya gireceğim eşim son birkaç yıldır gece uyanıp ilişkiye girmek istiyor uyanık haliyle sevişir ama o halde iken direkt yapar yani hazır vaziyette uyanıyor :)
Çok sordum rüya mı görüyorsun hayırdır,hayır yorgunluğum geçiyor ondan diyor ama bilemedim karşılaşan var mı ya da normal mi sizce ?
Bu aralar taktım :KK43:
Hafızama bir el attim da sanki bir kere girişimi olmustu :olamaz:
Uykumdan uyandırılmak kırmızı cizgimdir carpıldı herifim alfjdkfjjf

Normal benim erkek arkadaşım da aynı benim de özellikle sabahları uyku sersemi onu uyandirmisligim coktur :) önsevismeyi ben sadece daha rahat ıslanmak açısından istiyorum yoksa sadede gelmek daha güzel :KK53:

X