esim hala ablasigille bana nispet yapiyor:))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shalini

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
3.267
3.673
merhaba kizlar konumu hatirlayanlar var midir bilmem. hemen ozet geceyim . 1 ay once benim memleketime esimle birlikte gelmistik. esim 2 gun kaldiktan sonra donecek ve 2 hafta sonra beni alacakti ama gelirken aramiz bozuktu. buyuk kavga etmistik. sebep; onun ailesi konusunda surekli bana baski yapmasi ve hamileyken bana kan kusturan ablalari ile zorla gorusturmeye calismasi idi.burda da yazmistim hatirlayanlar vardir. utanmadan benim annem babamin karsisina gecip beni sikayet etmisti ve annemle babam cok sinirlenmis ve annem de evden kovmustu. ben de her yerden engelledim. aradan 1 ay gecti.bu 1 ay icinde esim engellenmis olsa da bana ulasmaya, cocugunu gormeye calismadi. hos, ulassa da yuzune telefonu kapatacak kadar konusmak istemiyorum.bizim bu tartisma meselelerini 2 arkadasina anlatmis, onlarin da esleri ile konusup bir de ben anlattim olaylari. onlardan aldigim haberlere gore esim benim memleketimde olan bu olayi anne babasina anlatmis. (anlatmasa sasardim zaten, agzinda bakla islanmayan ve sır tutamayan bir tip cunku) 4 gun once esimin engelini acip oglum icin para gondermesini soyledim mesajla. o da gondermis. 2 gun engeli kaldirdim. bu sure zarfinda aramadi. cocugumun hasta oldugunu soylememe ragmen. sadece bana "senin bi ihtiyacin var mi diye sormus. ben de cevap yazmayip tekrar engelledim🤣🤣🤣 nasil bir hirs bilemiyorum bu, bugun ablalari ile boy boy foto paylasmis watsapp durumunda (kardesim gorup atti bana ) benim ondan para istememi sanirim bir barisma cabasi olarak gordu, ben de tekrar engelleyince dumura ugrayip ablalari ile nispet yapti 36 yasindaki kocam. neler hayal ediyordum; guya esim bana yalvarip yakaracak ben de sart olarak ailesinin memleketinden tayin isteyip baska sehire yerlesme sarti sunacaktim ama zor gibi bu adamla. kizlar cok sinirliyim ya hareketler cocuk gibi evlilik oldlgunlugunu, baba olmayi kaldiramamis bir adamdan neler de bekliyorum:KK43: asiri intikam alasim var.

Erken doğum riskiyle yattığınız hastane odasında, ablası için sizinle kavga eden kocanın, yalvarıp yakarıp, koştuğunuz şartla ailesinin olduğu sehri bırakıp baska bir yere tayin isteyeceğini hayal etmenize ne diyecegimi bilemedim.
Bu kadar da gerçeklikten uzak olunmaz.
O dediğinizi rüyanızda görürsünüz ancak malesef.

Son düzenleme:
O çocuk peki siz? Para isteyip tekrar engelleme amacıniz ne? Madem açtınız öyle kalsaydı ayrıca sizlerin arası kötü olabilir ama çocuğunuz var onun için konuşmalısınız sonuçta şiddet falan yok. Belli bir olgunluğa erişmemiş kişiler çocuk yapmasın yaaa.

Erken doğum riskiyle yattığınızhastane odasında, ablası için sizinle kavga eden kocanın, yalvarıp yakarım,koştuğunu şartlarda tayin isteyeceğini hayal etmenize ne diyecegimi bilemedim.
Bu kadsr da gerçeklikten uzak olunmaz.
bi umit diye dusundum. barismak icin ataga bile gecmedi

merhaba kizlar konumu hatirlayanlar var midir bilmem. hemen ozet geceyim . 1 ay once benim memleketime esimle birlikte gelmistik. esim 2 gun kaldiktan sonra donecek ve 2 hafta sonra beni alacakti ama gelirken aramiz bozuktu. buyuk kavga etmistik. sebep; onun ailesi konusunda surekli bana baski yapmasi ve hamileyken bana kan kusturan ablalari ile zorla gorusturmeye calismasi idi.burda da yazmistim hatirlayanlar vardir. utanmadan benim annem babamin karsisina gecip beni sikayet etmisti ve annemle babam cok sinirlenmis ve annem de evden kovmustu. ben de her yerden engelledim. aradan 1 ay gecti.bu 1 ay icinde esim engellenmis olsa da bana ulasmaya, cocugunu gormeye calismadi. hos, ulassa da yuzune telefonu kapatacak kadar konusmak istemiyorum.bizim bu tartisma meselelerini 2 arkadasina anlatmis, onlarin da esleri ile konusup bir de ben anlattim olaylari. onlardan aldigim haberlere gore esim benim memleketimde olan bu olayi anne babasina anlatmis. (anlatmasa sasardim zaten, agzinda bakla islanmayan ve sır tutamayan bir tip cunku) 4 gun once esimin engelini acip oglum icin para gondermesini soyledim mesajla. o da gondermis. 2 gun engeli kaldirdim. bu sure zarfinda aramadi. cocugumun hasta oldugunu soylememe ragmen. sadece bana "senin bi ihtiyacin var mi diye sormus. ben de cevap yazmayip tekrar engelledim🤣🤣🤣 nasil bir hirs bilemiyorum bu, bugun ablalari ile boy boy foto paylasmis watsapp durumunda (kardesim gorup atti bana ) benim ondan para istememi sanirim bir barisma cabasi olarak gordu, ben de tekrar engelleyince dumura ugrayip ablalari ile nispet yapti 36 yasindaki kocam. neler hayal ediyordum; guya esim bana yalvarip yakaracak ben de sart olarak ailesinin memleketinden tayin isteyip baska sehire yerlesme sarti sunacaktim ama zor gibi bu adamla. kizlar cok sinirliyim ya hareketler cocuk gibi evlilik oldlgunlugunu, baba olmayi kaldiramamis bir adamdan neler de bekliyorum:KK43: asiri intikam alasim var.
Ne gerek var bunca tantanaya günün sonunda para isteyip engeli açacaksanız ayrıca coluklu çocuklu insanlar bir birini engellemek nedir?

Para için el açmasaydınız keşke madem cool takılıyorsunuz olmamış

Oturup birlikte konuşamiyorsunuz engelliyorsunuz ve gidip evlilik ici sorunlari millete anlatip kocanizin ne yaptiginin haberini elalemden aliyorsunuz, boyle evlilik olmaz zaten.
benim sinirlendigim nokta, ilk olarak onun arkadaslarina ve anne babasina anlatmasiydi zaten. o anlatinca ben de dogrusunu anlattim. evet olmayacak gibi

Ne gerek var bunca tantanaya günün sonunda para isteyip engeli açacaksanız ayrıca coluklu çocuklu insanlar bir birini engellemek nedir?

Para için el açmasaydınız keşke madem cool takılıyorsunuz olmamış
manevi olarak ogluna babalik yapmiyor zaten. hic olmazsa maddi olarak babalik yapsin degil mi

Erken doğum riskiyle yattığınız hastane odasında, ablası için sizinle kavga eden kocanın, yalvarıp yakarıp, koştuğunuz şartla ailesinin olduğu sehri bırakıp baska bir yere tayin isteyeceğini hayal etmenize ne diyecegimi bilemedim.
Bu kadar da gerçeklerden uzak olunmaz.
Mesaji neremle begenecegimi sasirdim :)

Kocan gevşek agizli herkese anlatmak ne yani özeli olur insanin.Ablalariyla neyin nisbetini yapiyor saçma davranişlar sergilemiş.Çoçugunua hiç sornamasi zaten iyi bir babaya benzemiyor pek insan çocugu nasil sormaz merak etmezmi.
Ve engellemek bana çok çocukca geliyor zaten eninde sonunda açiyorsun çok onemsedigini belli ediyorsun böyle.Ikinizde anne babasiniz çocuklariniz için zaten konuşmalisiniz

Ben anlamıyorum bu erkekleriablanın yeri ayrı karının yeri ayrı bu dengeyi kuramıyorlar görümcelerde ayrı dert aklı başında olan seni rakip görmez kardeşinin mutluluğu için akıl verir egosunun derdine düşmez

Yapsın yapmasına da bunu çocuğunuzun babasıyla bir birinizi engelleyerek mi yapacaksınız ? Boşansanız da çocuk için iletişimde olmanız gerekmez mi
yukarida da dedigim gibi cocugum hastalaninca 2 gun engelini kaldirdim. cocugun hasta oldugunu soyleyerek para istedim zaten. bu durumda bir baba kaygilanip aramaz mi sizce? bosansak da sanmam cocuk icin iletisime gecsin.

Küçük bir çocuğunuz var belki kabul etmek zor geliyor olabilir ama sizin kocanizdan bir halt olmamış, olmaz.
Aileniz evden kovduğu icin kendi özür bile bekliyor olabilir. Siz ümit diyorsunuz.
kendinin ozur bekledigi kismini hic dusunmemistim. o da ruyasinda gorur artik. ben hastaneye ilk dustugumde benim ablam onun ablasina hakaret dolu mesajlar atmisti ablasi sebep oldugu icin.esim aylarca ablamin onun ablasindan ozur dilemesini bekledi hatta benimle bu yuzden kavga etti. benden de kimse ozur dilemedi

Ben anlamıyorum bu erkekleriablanın yeri ayrı karının yeri ayrı bu dengeyi kuramıyorlar görümcelerde ayrı dert aklı başında olan seni rakip görmez kardeşinin mutluluğu için akıl verir egosunun derdine düşmez
yok malesef bazi erkekler o kadar ezik buyumus oluyor ki evlenince ilk olarak ailesine "bakin ben adam oldum" diyerek kendini ispat etmeye calisiyor. karisindan gordugu degerle gö..ü kalkiyor. karisina verecegi degeri ailesindeki kadinlara yonelterek bu sekilde kendisini ispat ediyor. bunlardan biri de benim esim iste. ablalarinin da bu durum hosuna gidiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X