esim hala ablasigille bana nispet yapiyor:))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kendinin ozur bekledigi kismini hic dusunmemistim. o da ruyasinda gorur artik. ben hastaneye ilk dustugumde benim ablam onun ablasina hakaret dolu mesajlar atmisti ablasi sebep oldugu icin.esim aylarca ablamin onun ablasindan ozur dilemesini bekledi hatta benimle bu yuzden kavga etti. benden de kimse ozur dilemedi
Ablası için özür bekleyen biri kendisi için beklemez mi?
Gayette özür bekliyordur eşiniz.
Ailesiyle paylaşmış kendini çokta halli görüyordur zaten.
Adım falan atmaz hiçbir sekilde yani.

merhaba kizlar konumu hatirlayanlar var midir bilmem. hemen ozet geceyim . 1 ay once benim memleketime esimle birlikte gelmistik. esim 2 gun kaldiktan sonra donecek ve 2 hafta sonra beni alacakti ama gelirken aramiz bozuktu. buyuk kavga etmistik. sebep; onun ailesi konusunda surekli bana baski yapmasi ve hamileyken bana kan kusturan ablalari ile zorla gorusturmeye calismasi idi.burda da yazmistim hatirlayanlar vardir. utanmadan benim annem babamin karsisina gecip beni sikayet etmisti ve annemle babam cok sinirlenmis ve annem de evden kovmustu. ben de her yerden engelledim. aradan 1 ay gecti.bu 1 ay icinde esim engellenmis olsa da bana ulasmaya, cocugunu gormeye calismadi. hos, ulassa da yuzune telefonu kapatacak kadar konusmak istemiyorum.bizim bu tartisma meselelerini 2 arkadasina anlatmis, onlarin da esleri ile konusup bir de ben anlattim olaylari. onlardan aldigim haberlere gore esim benim memleketimde olan bu olayi anne babasina anlatmis. (anlatmasa sasardim zaten, agzinda bakla islanmayan ve sır tutamayan bir tip cunku) 4 gun once esimin engelini acip oglum icin para gondermesini soyledim mesajla. o da gondermis. 2 gun engeli kaldirdim. bu sure zarfinda aramadi. cocugumun hasta oldugunu soylememe ragmen. sadece bana "senin bi ihtiyacin var mi diye sormus. ben de cevap yazmayip tekrar engelledim🤣🤣🤣 nasil bir hirs bilemiyorum bu, bugun ablalari ile boy boy foto paylasmis watsapp durumunda (kardesim gorup atti bana ) benim ondan para istememi sanirim bir barisma cabasi olarak gordu, ben de tekrar engelleyince dumura ugrayip ablalari ile nispet yapti 36 yasindaki kocam. neler hayal ediyordum; guya esim bana yalvarip yakaracak ben de sart olarak ailesinin memleketinden tayin isteyip baska sehire yerlesme sarti sunacaktim ama zor gibi bu adamla. kizlar cok sinirliyim ya hareketler cocuk gibi evlilik oldlgunlugunu, baba olmayi kaldiramamis bir adamdan neler de bekliyorum:KK43: asiri intikam alasim var.
Esin askermi polismi

Ablası için özür bekleyen biri kendisi için beklemez mi?
Gayette özür bekliyordur eşiniz.
Ailesiyle paylaşmış kendini çokta halli görüyordur zaten.
Adım falan atmaz hiçbir sekilde yani.
esimin en korktugu sey bosanmak ve hakkinda bosanma dedikodusu olmasi. hatta ailece en ince noktalari dedikodu diyebilirim. buyuk abisini yengesi bosanmakla tehdit edip eve almamisti ve bunu bir akrabalari ogrendi diye kayinvalide yataklara dustu.esim, benim de blof yaptigimi dusunuyormus zaten. bunu da arkadasimdan ogreniyorum ayrica. yarin is yerindeki aramin iyi oldugu arkadaslarindan birini arayp bosaniyoruz diyesim var.

esimin en korktugu sey bosanmak ve hakkinda bosanma dedikodusu olmasi. hatta ailece en ince noktalari dedikodu diyebilirim. buyuk abisini yengesi bosanmakla tehdit edip eve almamisti ve bunu bir akrabalari ogrendi diye kayinvalide yataklara dustu.esim, benim de blof yaptigimi dusunuyormus zaten. bunu da arkadasimdan ogreniyorum ayrica. yarin is yerindeki aramin iyi oldugu arkadaslarindan birini arayp bosaniyoruz diyesim var.
Eşiniz bosanmaktan korksa size böyle davranabilir miydi?
Blöf yaptığınızı düşünüyor çünkü tam olarak öyle yapıyorsunuz.
Boşanma niyetiniz yok.
O da farkında demek ki.
Gerçekten bosanmayi düşünmüyorsaniz yapmayın öyle şeyler.
Bu adam korkuyla yanınıza gelse de yine mutlu olamazsınız.
Siz ve çocuğu umrunda değil olsa bir aydır iletişime geçerdi.
Bunu düşünüp hareket edin, edecekseniz.

Eşiniz bosanmaktan korksa size böyle davranabilir miydi?
Blöf yaptığınızı düşünüyor çünkü tam olarak öyle yapıyorsunuz.
Boşanma niyetiniz yok.
O da farkında demek ki.
Gerçekten bosanmayi düşünmüyorsaniz yapmayın öyle şeyler.
Bu adam korkuyla yanınıza gelse de yine mutlu olamazsınız.
Siz ve çocuğu umrunda değil olsa bir aydır iletişime geçerdi.
Bunu düşünüp hareket edin, edecekseniz.
bir yanim birak diyor bir yanim duzelebilir bir evlilik diyor ama asla o sehirde degil

yok malesef bazi erkekler o kadar ezik buyumus oluyor ki evlenince ilk olarak ailesine "bakin ben adam oldum" diyerek kendini ispat etmeye calisiyor. karisindan gordugu degerle gö..ü kalkiyor. karisina verecegi degeri ailesindeki kadinlara yonelterek bu sekilde kendisini ispat ediyor. bunlardan biri de benim esim iste. ablalarinin da bu durum hosuna gidiyor.
O kadar doğru demişsinki bozsunlar evini düzenini sonrada derler biz ne yaptık kendi gitti eşin anca boşanırsan anlar o zaman da zaten iş işten geçiyor . Ben diyorum ki başkasının çocuğu çok ucuz geliyor herkes yaşattığını kendi evladı ile yaşasın ki yaptıgını o zaman anlar

bir yanim birak diyor bir yanim duzelebilir bir evlilik diyor ama asla o sehirde degil
Eşinize rağmen düzeleceğini düşünmeniz.
Arkanızdan ablalarıyla beraber paranızın mesaj atti, yakında burnunu sürte sürte gelir tarzında konuştuklarına emin olabilirsiniz ama yine siz bilirsiniz tabi.

kendinin ozur bekledigi kismini hic dusunmemistim. o da ruyasinda gorur artik. ben hastaneye ilk dustugumde benim ablam onun ablasina hakaret dolu mesajlar atmisti ablasi sebep oldugu icin.esim aylarca ablamin onun ablasindan ozur dilemesini bekledi hatta benimle bu yuzden kavga etti. benden de kimse ozur dilemedi
Ablalar karşılıklı hakaretleşiyor, kayınvalide damadı evden kovuyor, koca gidip arkadaşlarına anlatıyor, kadın da gidip kocanın arkadaşlarının eşlerine anlatıyor, damat baldızın kendi ablasından özür dilemesini bekliyor... Kusura bakmayın da rezillik ötesi durumlar.

Çocuğunu sormadı etmedi diyorsunuz ama adamı engelliyorsunuz. Ortak çocuğunuz varken engellemeye hakkınız var mı, bu adam nasıl ulaşacak görecek çocuğu? Hastalık durumunda bile sizin isteğinize bağlı iletişime geçmek. Medeni iki insan gibi oturup sadece çocuk üzerinden görüşelim, maddi manevi ihtiyaçlarını giderelim onun dışında görüşmeyelim diyemiyor musunuz? Herkes birbirine girmiş hale bak, yazık o ortamlarda kalan çocuklara.

merhaba kizlar konumu hatirlayanlar var midir bilmem. hemen ozet geceyim . 1 ay once benim memleketime esimle birlikte gelmistik. esim 2 gun kaldiktan sonra donecek ve 2 hafta sonra beni alacakti ama gelirken aramiz bozuktu. buyuk kavga etmistik. sebep; onun ailesi konusunda surekli bana baski yapmasi ve hamileyken bana kan kusturan ablalari ile zorla gorusturmeye calismasi idi.burda da yazmistim hatirlayanlar vardir. utanmadan benim annem babamin karsisina gecip beni sikayet etmisti ve annemle babam cok sinirlenmis ve annem de evden kovmustu. ben de her yerden engelledim. aradan 1 ay gecti.bu 1 ay icinde esim engellenmis olsa da bana ulasmaya, cocugunu gormeye calismadi. hos, ulassa da yuzune telefonu kapatacak kadar konusmak istemiyorum.bizim bu tartisma meselelerini 2 arkadasina anlatmis, onlarin da esleri ile konusup bir de ben anlattim olaylari. onlardan aldigim haberlere gore esim benim memleketimde olan bu olayi anne babasina anlatmis. (anlatmasa sasardim zaten, agzinda bakla islanmayan ve sır tutamayan bir tip cunku) 4 gun once esimin engelini acip oglum icin para gondermesini soyledim mesajla. o da gondermis. 2 gun engeli kaldirdim. bu sure zarfinda aramadi. cocugumun hasta oldugunu soylememe ragmen. sadece bana "senin bi ihtiyacin var mi diye sormus. ben de cevap yazmayip tekrar engelledim🤣🤣🤣 nasil bir hirs bilemiyorum bu, bugun ablalari ile boy boy foto paylasmis watsapp durumunda (kardesim gorup atti bana ) benim ondan para istememi sanirim bir barisma cabasi olarak gordu, ben de tekrar engelleyince dumura ugrayip ablalari ile nispet yapti 36 yasindaki kocam. neler hayal ediyordum; guya esim bana yalvarip yakaracak ben de sart olarak ailesinin memleketinden tayin isteyip baska sehire yerlesme sarti sunacaktim ama zor gibi bu adamla. kizlar cok sinirliyim ya hareketler cocuk gibi evlilik oldlgunlugunu, baba olmayi kaldiramamis bir adamdan neler de bekliyorum:KK43: asiri intikam alasim var.
En iyi intikam sessizliktir. Onu anında gözden çıkardığınızı ona ihtiyacınız olmadığını hissetmeli, kuyruğunu kıstırarak gelir ama anlattığınız karaktere gıcık oldum siz kabul eder misiniz? bilemem.

En korktukları sey boşanmak lafi olan aileler oturup hep birlikte boşanma kararını aldiktan sonra eşe dosta kötü gözükmemek için bi iftira yapistirip sonra nerdeyse kendileri dahi buna inanarak vicdanlarini rahatlatiyorlar . O yüzden hiç elelam yüzünden bosanamaz demeyin, bosanmicaksaniz da blöf yapmayın.

Eşinize rağmen düzeleceğini düşünmeniz.
Arkanızdan ablalarıyla beraber paranızın mesaj atti, yakında burnunu sürte sürte gelir tarzında konuştuklarına emin olabilirsiniz ama yine siz bilirsiniz tabi.
Ayyy gerçekten o kadar doğru noktaları göstermişsiniz ki tebrik ederim bakış açınıza nazar değmesin. İnanın akıl alasım geldi kendi hayatımla ilgili. Umarım konu sahibi her mesajınızda ne anlatmak istediğinizi anlar.

Açık konuşmak istiyorum. Konu sahibi sizin derdiniz boşanmak veya çözüm yolu aramak değil. Siz kocanızdan intikam alma peşindesiniz. Ne yapsam da kocam korksa, ne yapsam da kocam sürünse, peşimden koşsa diye düşünüyorsunuz. Üzgünüm ama bu bahsettiğiniz adam bence zaten hiç sizin yanınızda olmamış. Hamileyken bile üzen adamı hamile değilken düşünemiyorum. Belli ki ailesinden kopamamış. Sizin yerinizde olsam gururumu kaybetmeden ablalarıyla ve ailesiyle mutluluklar diler çekilirim aradan. Babalığını da yapar gibi gözükmüyor çünkü para yollamak babalık değil. O konuda da beklentilerinizi düşürün. Kendi hayatınıza bakın bence.

Onun ablaları anormalse sizinkiler de pek normal görünmüyor.Kardeşinin görümcesine hakaret mesaj atmak nedir Allah aşkına,sebebi ne olursa olsun.
Evliliği aşiret olarak yaşıyorsunuz anlaşılan.

Bosanmayi dusunmuyorsunuz belliki sadece akli basina gelsin diye bekliyorsunuz ama daha cook beklersiniz. Ne kendinizi ne cocugunuzu belirsizlik icinde birakmayin acin bosanma davasini alin nafakanizi oturun keyfinize bakin. Mesajla ikide bir para isteyip dilenciye donmeyin gozunde hakkinizi mahkemeyle catir catir alin. Bundan ne es olur ne baba bosuna harcamayin zamaninizi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X