eşim hep uyuyor.......

Valla konu eskiymiş ama,simdiki erkekler cok tembel herhalde yedigimiz ictigimiz gıdalar,beynimizin dalgasini bozdu 😁😁😁😁 ben sabahtan beri cok sersemim
gercekten simdikilerde bir problem var
eskiden insanlar tarla capa hayvanlar 3 5 cocuk camasir elde bulasik elde hepsini bir arada hallediyormus
biz 3 goz oda evde bir cocukla nefes nefese kaliyoruz

gercekten simdikilerde bir problem var
eskiden insanlar tarla capa hayvanlar 3 5 cocuk camasir elde bulasik elde hepsini bir arada hallediyormus
biz 3 goz oda evde bir cocukla nefes nefese kaliyoruz
Dun kapi baca ev temizledim bugun hastalandim nerdeyse saka gibi 😁😁😁 3 goz oda evdeyim yatiyorum geri kalkip sigara icip geri yatiyorum. Esimde sabahtan beri kanepede . Hadi diyorum cafeye gidince bisey olmuyormus evde de oturuyormusuz bir aktivite degilmis cafe. Attim kendimi bdvye 😁😁😁 bitmisiz biz yeni nesil ya 😁😁

Dun kapi baca ev temizledim bugun hastalandim nerdeyse saka gibi 😁😁😁 3 goz oda evdeyim yatiyorum geri kalkip sigara icip geri yatiyorum. Esimde sabahtan beri kanepede . Hadi diyorum cafeye gidince bisey olmuyormus evde de oturuyormusuz bir aktivite degilmis cafe. Attim kendimi bdvye 😁😁😁 bitmisiz biz yeni nesil ya 😁😁
ay suan idolumsunuz bende nerde temizlik bitince ertesi gun yatmak
mahalle imamini ezan okumaya kaldiran bir kizim var

İşte çok mu yoruluyor da uyuyor. Yani sürekli ayak üstünde kalınca ben de işten gelip uyurum 1 2 saat. Birlikte zaman gecirmek önemli

Valla işinize yarar mı bilmiyorum ama benim böyle bir sevgilim vardı,terk ettim.:KK6:

Ama onun işi yoktu tabi.:KK14:
Ben evlendim, adam balayında 3 gün uyudu ve bu 7 sene devam etti, yani haftada 3 gün uyurdu, Dr ada goturemedik, 7 sene sonra başka nedenlerde oluşunca, iki çocuktan sonra ayrıldım, asla değişmez, beklemeyin, ya devam, yada bitirmek, ben balayında birakmaliymisim aslında.

eşim askeri personel yogun bi tempoda çalışıyor bende öğretmenim.....7 /24 esasına göre calışıyor...işten geldiğinde hep uyuyor yaklaşık iki yıllık evliyiz bebiş yapmadık beraber zaman geçireli die bu ara düşünüyoruz...haftasonu tatillerim oluyo hep evdeyım o çagrılırsa işe gidip geliyo uyuyo o uyurken ben belli bi süre sonr sinirlenmeye baslıyorum hep bi uyku hali yataktan kalkmama bunalıyorum evde arkaslarımla dısarı çıkmamada izin vermez ya her hafta sonu tartısıyoruz.....hafta içide eve gelir yemek yer tv acık göz orda konusma die bişey yok acayıp geriliyorum surat asıyorum tv yi kapatıyorum 5 dk konus tekrar aynı durum yemek ye tv izle uyu hep bu.....var mı bu durumu yasayan var mı nasıl aştınız:KK43:((
Şunların bır kullanms kulavuzu olsa da yada bir dugmesı yasayacaklarımı zı onceden ızleyebılsek

X