Eşim ile boşanmalımıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olan olmuş artık, neden diye sormak bana yanlış geliyor.
Neler yapabilirsiniz o kısım için bir kaç şey söylemek isterim.
İki çocukşa şu aşamada ailenizde destek çıkmıyorsa boşanmanız çok zor.
İlk etapta sakin olun ve hem kendiniz hem çocuklarınız için ortamı sakin tutmaya çalışın.
Bu arada 3 5 kenara ne atabiliyorsanız atın birikim yapın ufak ufak.
Çocuklarınız biraz daha büyüyünce en azından kreş yaşı geldiğinde bir işe girip çalışın.
Sonrası zaten belli ilk fırsatta kendinizi ve çocullarınızı kurtarmaya bakın.
Şuan bu mümkün değilse yapılacak şey belli şiddete mahal verecek tüm aksiyonlardan kaçınmanız ve planlı hareket ederek geleceğinizi hazırlamanız lazım.

Çocukların arası kaç ay
anlayan beri gelsin…
İki bebeyi kime bırakıp geziyorsunuz? Gezerken kavga ediyorsunuz? Sonra dayak yiyip sevişiyorsunız? Yoksa öncemi sevişip sonramı dayak yiyorsunuz?
Kocanın göz rengi cam yeşilmi yoksa daha böyle maviyle karışık yeşilmi? Kedi yeşili gibi yani?
Kaslarını spor salonundamı yapiyor yoksa seni boks minderi niyetine kullanırkenmi yaptı?
Hepsini geçtim madem atacaksın az tutarlı at bari
Kizim 1 yas 10 ay oglum 11 ayina yeni girdi gezme degul hastane isleri fln akrabaya birakiyoruz 2 cocuk varken gezmemi olur bu arada goz rengine gelince sadece kendimin cirkin esimin yakisikli oldugunu belirtim ben kavgadan sonra hicbirsekilde esim ile iliski yasamadim cunku co yaraladi atacak biseim yok bukadar

Olan olmuş artık, neden diye sormak bana yanlış geliyor.
Neler yapabilirsiniz o kısım için bir kaç şey söylemek isterim.
İki çocukşa şu aşamada ailenizde destek çıkmıyorsa boşanmanız çok zor.
İlk etapta sakin olun ve hem kendiniz hem çocuklarınız için ortamı sakin tutmaya çalışın.
Bu arada 3 5 kenara ne atabiliyorsanız atın birikim yapın ufak ufak.
Çocuklarınız biraz daha büyüyünce en azından kreş yaşı geldiğinde bir işe girip çalışın.
Sonrası zaten belli ilk fırsatta kendinizi ve çocullarınızı kurtarmaya bakın.
Şuan bu mümkün değilse yapılacak şey belli şiddete mahal verecek tüm aksiyonlardan kaçınmanız ve planlı hareket ederek geleceğinizi hazırlamanız lazım.
Evet okumaya calisiyorum sinavlara giriyorum rabimun izni ile hersey duzelcek

Bu evlilikten hayır gelmez hem koca kişisi hem siz ruh hastası olmussunuz çocuklarıniza yazık bence bosanmanizda fayda var yazık o çocuklar böyle şiddet hakaret olan saygı sevgi olmayan bir evde buyumesin
Ayrica keşke güzel olsaydım yazmışsınız ne degisecekti o zaman şuanda öküz olan kocaniz o zaman öküz olmayacak miydi
Bırakın şu erkeklere bağımlı olmayı... saygısı olmayan adamı yolverin gitsin
Haklisiniz okumaya calisiyorum suan elime firsat gectigi an kurtulcaz cocuklarim ile

Seni yargılamak değil amacım yanlış anlama , herşey insanlar için insanin başına herşey gelebilir. Ama senin kendine güvenmen gerek esin yesil gozlu olmuş kasli olmuş ne önemi var ki ? Anlattigin gibiyse dünyanin en cirkin adamidir benim gozumde. Lutfen kendin ve cocuklarin için kurtar kendini.Boşver anneyi babayi ne derlerse desinler hayat kahır çekmek icin cok kisa , herkes gider günün sonunda bitek kendin kalirsin kendi yaninda
Aynen haklisiniz

3. çocuğu yapın. Yeşil gözlü ve mutsuz çocuklarınız olsun. Yeşil göz önemli çünkü.
Onlar da ileride kas yapıp eşlerini döverler artık.

Kızlar ben 4 senelik evliyim. 2 evladım var,22 yaşındayım evlendikten sonra ilk cocuguma hamileyken kizima ilk aylarda hic sıkntımız,tartışmamız olmadı sonra birgün eşim ile kavga etimbu arada kizlar esim insaat ısı yalıtım işib yapıyor. Malum hamilelikte ister istemez sitres gerginlik oluyor bu siralar kiskanclik basladi bende eşim cok yakisikli yeşil gözlü ve cok kaslı biri bense burnu yamuk yani gercekten cok cirkin bir kizim dışarı cıktıgımızda kızlara bakması ve bakmadım demesi beni benden alıyor bu yuzden kavga ederiz sürekli ve bundan dolayi tokat atı bana hamileyken çok şiddeti oldu polise gitim gene affetim evet şimdi bana salakmısın diyceksiniz evet salagim galiba suanki aklim olsaydı direk bosardım ama evlatlarima bunu yapamam neyse bu sürekli artı ve iş konusunda baska sehire gitmiycekti normalde ve giti buyuk kavgalar etik morartıldım cok cektim ilk kızımda sürekli sancim vardı erken doğum riskim vardı hastaneye yatamıyordum eşim bırakmıyordu işi yüzünden ve kızım tersti öyüzden sezeryan oldum dişimi sıktım ve rabime sukur evladimi kucağıma alabildim. Sonra 40 m cıkmadan gebe kaldım bilinçsizce neyse uzatmak istemiyorum belki yalniz oldugum icin bukadar uzun oldu kimseye derdimi anlatamiyorum ailem bana destek cikmadi cocugun var sabret ama nereye kadar bunun ailesinede soyledim ve bana dedikleri bizde cektik dayan gecer dedi of of neyse 2. De oglum oldu ve erken geldi gene siddet gene agir hakaretler dogumdan 1 gün önce annemgile misafirlige gitik her sinirlendiginde ailemin namusuna kadar kufur eder of biktim vala neyse öyle zoruma gittiki ogun evimize gecerken annemin namusuna laf etti hamileyim daha doguma 1 ay vardi neyse eve gectik konusmadim oturma odasindabuyumaya gitim ama uyuyamadim okadar icten aglafimki oyle zoruma gittiki sabaha kadar aglayarak uyuya kalmisim neyse sabah esim işe giiti kalkmadim bile gormek bile istemedim sonra gunduz tabi hem hamileyim sancim var bir yandanda kucuk bebek kizim var aralarinda 6 ay var onla ilgilenirken kusmaya basladim basim dondu bi anda sanci tuutu sonra annemi aradim eve gelmesini istedim hemen geldi işden cikip annem evde kaldi ve ben hastaneye tek basima ambulansal gittim ve gitiginde bana covit olabilirsin dediler neyse girdim hastaneye benden test alip duruyorlar cok perisan oldumbi yandan test bi yandan surekli nst neyse sonuclarim 4 tane negatif cikti sukurler olsunki bi yandan cok korkuyorum kimse yok ogluma bisey olcak diye neyse surekli esime bedua okudum cunku o sebeb oldu asla halada afetmiyorum. Doğuma aldilar cok sukur erken geldi ama sag salim kucagima aldim cok uzatim ozur dilerim kbmyn neyse cok agir gunler gecirdim sonra kardesi yardima yanima geldi busefer kizim dustu onun yuzunden kucagima alacakken kardesi cekti aldi bende sinirlendim ben sonucta annesiyim diye aldim elinden sonra esim bana kizdi ve inanin beni ve 2 cocugumu sirf kardesi icin kapı önune koydu sonra komsuya indim ailemin beni almasini bekledim sonra pisman oldular ama gec oldu ben 1 hafta ailemin yaninda kaldim yalvardi fln neyse eve geldim daha cok konular var ben evlatlarimin duzeni bozulmasin diye dava acmadim eşimi asla afetmiycem hakkim helal etmiyorum napcami bilmiyorum ama biyandan cok seviyorum buyuzden disari ciktigimizda bilerek kizlara bakar beni delirtmek icin tabi kendisi kaslı yeşil gözlu of az guzel olsaydim keske neyse ya bakiyo bana bakmadim aha başladi deli hastalikli seni yatirtcam sen şeytansın vs daha nice seyler yasadim biliyorum bana direk bosan diyceksiniz salaksin diyceksiniz ama ben evlatlarim icin sesimi cikartamiyorum kimsem yok ne yapcagimi bilemiyorum keske param olsa ama olmuyor iste bilmiyorum alak bulak oldum beni resmen kulaniyor cinseligi girdikten sonra 5 dk gecmiyor gene surekli kedi kopek gibi birbirimizi yiyoruz çok kalbim kırık ailemlede aram yok kimse sevmiyor ben oysaki mutlu olmak bir baba kucaği bir anne sac oksayisini istedim cokmu kucuklugumden buyana 10 ameliyat oldum cok cektim napcam ben ya of of ben sadece sevilmek istiyorum kucak istiyorum sevgi cumleleri saçımin oksayisi esim biliyor inu birakamayacagimi ona muhtac oldugumu iki cocugumda cok kucuk 1bucuk yasinda kizim ve 10 aylik oglum var calisamam kimse yok keske calisa bilsem bir huzuru onlarda aliyorum napcam bilmiyorum cok konu var gercekten cok yorgum dustum sizleri seviyorum uzun oldu burda bitiriyorum siz siz olun size emek harcayan kadinlariniza kiymayin😪💔🥀
Of bi tane daha çocuk yapın düzelir ormanınızın kralı

Kizim 1 yas 10 ay oglum 11 ayina yeni girdi gezme degul hastane isleri fln akrabaya birakiyoruz 2 cocuk varken gezmemi olur bu arada goz rengine gelince sadece kendimin cirkin esimin yakisikli oldugunu belirtim ben kavgadan sonra hicbirsekilde esim ile iliski yasamadim cunku co yaraladi atacak biseim yok bukadar
hani biri 1.5 yas biri 10 aylikti? ilk yazinizda da aralarinda 6 ay var yazmistin. Cocuklarin kacar aylik bi karar ver

Beni dövdü ama yeşil gözlü kaslı. Başka kızlara bakıyor ama yeşil gözlü kaslı. Kapının önüne iki çocukla koydu ama yeşil gözlü kaslı :olamaz:
Allah akıl fikir versin en acil şekilde size!

Gözünün rengi ile çok güzel olunmaz ,siz kocanızı güzel bulduğunuz kadar kendinizi de güzel bulursanız özgüveniniz olursa iyi olur.
Psikolojik destek almalısınız,hem yaşadığınız kötü günler,hemde çocuklarınız için bunu yapmalısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X