EŞİM ile ilgili bi sorun var

dışarı cıkmak sıkıntı carsıya bile çıkamıyorum eşimle yada kaynanamla gıdıyorum hastana kontorllerine bile sanki kaçaçak gibiymişim gibi üzerimdeler
O zaman eltilerin gibi en az 5-6 çocuk sahibi olursun muhtemelen lohusalığın biter emzirirken peşine hamile kalırsın. Kocaya kaçmayı bildiğin gibi kendi hayatını kurmayıda bilmen gerek ailene gitmekten başka çaren yok. Kardeşin bi kapı açmış belki ailende yol gösterir boşanmaya gönlün varsa tabi ki sen boşanmazsın böyle bir hayatın olcağı belliymiş koşa koşa kocaya varmışsın şimdi kocan ne kadar çocuk isterse o kadar doğuracaksın dışarıda çıkamayacaksın kocanda tabiki kendi bekar hayatına devam edicek eve gelincede sevişmeye kadın var işte

hem hamileyim hemde üzerime cektiği kresi borcu var 150bin tl ödeme imkanım yok cok bunaldım ilgisizlik davrandıgı yetmiyor bide beni ksııtlıyor giyinmeme karışıyor onların yöresine gçre giyiniyorum mecbur eşim urfalı arap :/ dışarı cıkmama izin vermiyor kendisi söylemeden gider hep
Yani yanlış anlamayın da urfada 8 aylık hamile kv evinde otururken nasıl bir aktivite bekliyordunuz da olmadı gidip adama okeye 4. Mü olacaksınız nedir tam olarak hayaliniz ? Baştan kv yanına gitmek hata evlenir evlenmez hamile olmak hata her şey hata

eşimle evleneli 7 ay oldu ben bir aylık hamileyken askere gitti 6ay sonra geldi o zamanlar cok zorlandım kaynanamla kalıyorum cok eksik hissettim yokluugunda agladım hep simdi bir ayoldu hala benimle ilgilenmiyor heğ arkdaşları ile takılıyor okey oynamaya maça vs arkdaşlarına gidiyor eve 12-1gibi geliyor sadece hicbir aktiviyeti benmle yapmak istemiyor arkdaşlarını akrabasını tercih ediyor sürekli söylüyorum güzelce anlatıyorum tamam deyip yine aynı ilgisiz davranıypr bu durumdan sıkıldım simdi işe gidicek doguma onsuz gircem :KK43: borclarımız var iş yok aile desteği yok düğünüm bike olmadk takılarım yok evimzi yok hamileyim boşanmayı düşünüyorum üzerime kredi boecu var boşanamıyorum napmam lazım yardım edin lütfen
Çocuk için biraz geç kalmışsınız.

dışarı cıkmak sıkıntı carsıya bile çıkamıyorum eşimle yada kaynanamla gıdıyorum hastana kontorllerine bile sanki kaçaçak gibiymişim gibi üzerimdeler
Ailenizden kaçıp kendinizi bunun içine attınız yani? Benim size verecek hiçbir tavsiyem yok, konu uzmanlık alanım dışında. Allah yardımcınız olsun.

Tabii ki kaçabilirsiniz çünkü resmi nikahınız yok, sizi bağlayan bir şey de yok onlara. Anladığım kadarıyla bir imam nikahı kıyıp çocuk üretimine başlamışlar.

buna kadar sbarettim kaynaanam sürekli ev bark sahibi olcam kocan askerde gelince dedi diye sineye çektim askerden geldi yerleri bölcez herkez payınıa lcak senin düğünü yapamadık ama altınlarını alcaz dediler olmadı saglık olsun o yuzden sabrettim simdide yerleri bölmekten vagcetiler altınlarıı yapmayada maddi durumları sıkısım dedilee p yuzde düğün yapmadılar ztn her konuda zayıfım ailemle de kardeşimin mahkeme süreci var o yuzden ileitimi koparmıştım simdi arada sırada konsuyoruz

buna kadar sbarettim kaynaanam sürekli ev bark sahibi olcam kocan askerde gelince dedi diye sineye çektim askerden geldi yerleri bölcez herkez payınıa lcak senin düğünü yapamadık ama altınlarını alcaz dediler olmadı saglık olsun o yuzden sabrettim simdide yerleri bölmekten vagcetiler altınlarıı yapmayada maddi durumları sıkısım dedilee p yuzde düğün yapmadılar ztn her konuda zayıfım ailemle de kardeşimin mahkeme süreci var o yuzden ileitimi koparmıştım simdi arada sırada konsuyoruz
Resmi nikahınız var mı?

Screenshot_20240302-214859_Samsung Internet.jpg

Bu tecavüzcüyü boşamak için geç bile kalmışsınız. Troll değilseniz tabi.

nisanda doğum var 🩷🫸🩷🫷 ondan sonra 40mı çıkarınca gitmeyi düşünüyorum bakalım ben boşanma acsam bilr başıma musallat olur borcu ödermi bilmiyorum tazminat vermemek için elimden geleni yaparım demişti ha cocumuda vermek istemiyorum:/

dini nikahımız vardı
Yani şu anda resmi nikahınız var.
Kardeşinizin yanına gidecek ve boşanacaksınız bu durumda. Yapacak başka bir şey yok. Yoksa doğumdan sonra yine tecavüze uğrayıp tekrar tekrar hamile kalacaksınız. Kendiniz demişsiniz ben istemesem de benimle zorla cinsel birliktelik yaşıyor diye. Neler yaşayacağınız belli.

resmi nikahım var arkdaşlar 150bin borc var üzerimde onun önceki borçları desteğimiz yok ailesi ciftci kalabalıl bir aile o yuzden mi bilmiyorum imaknalarıda kısıtlı

resmi nikahım var arkdaşlar 150bin borc var üzerimde onun önceki borçları desteğimiz yok ailesi ciftci kalabalıl bir aile o yuzden mi bilmiyorum imaknalarıda kısıtlı
Borcu ödemesini bekleyeceğim diyorsanız iyi korunmanız lazım ki tekrar hamile kalmayasınız. Ödeyeceğini pek sanmıyorum ama. Adam sizden önce yapıp da ödemediği borçları sizin sayenizde ödemiş. Umarım sizinkini de ödeyebilir ama bana pek olası gelmiyor.

Sizi evden cikarmayan adam çocuğu da alıp gitmenize müsade edecek, gittiğiniz yerde bulmayacak öyle mi?
Kardeşiniz de öğrenci.
Bebekle beraber gidip ne yiyip ne içeceksiniz?
Biraz gerçekçi olmak lazim.
Şuan daralmış konu açmışsınız, doğum olur bebek bakımı derken devam eder hayatınız.

Konu sahibinin resmî nikahı da yok sanırım. Pardon, şimdi baktım varmış. Eski konularında yokmuş gibi görünüyor. Şiddet de uygulamış sanırım. Durumunuz çok zor.

Borcum var bosanamam demissin de sanki evli kalinca odeyecek? Korunmama izin vermiyorlar demissiniz, eczaneye bile.gidip hap alamiyormusun yani surekli yanindalarmis..boyle bir hayat yasamak sizi baski altinda tutuyorlar demektir...hicbisi yapamiosan kades uygulamasina basar polis cagirip anlatirsin...kendini caresiz gostermissin ama isteyen her turlu yol bulur

eşimle evleneli 7 ay oldu ben bir aylık hamileyken askere gitti 6ay sonra geldi o zamanlar cok zorlandım kaynanamla kalıyorum cok eksik hissettim yokluugunda agladım hep simdi bir ayoldu hala benimle ilgilenmiyor heğ arkdaşları ile takılıyor okey oynamaya maça vs arkdaşlarına gidiyor eve 12-1gibi geliyor sadece hicbir aktiviyeti benmle yapmak istemiyor arkdaşlarını akrabasını tercih ediyor sürekli söylüyorum güzelce anlatıyorum tamam deyip yine aynı ilgisiz davranıypr bu durumdan sıkıldım simdi işe gidicek doguma onsuz gircem :KK43: borclarımız var iş yok aile desteği yok düğünüm bike olmadk takılarım yok evimzi yok hamileyim boşanmayı düşünüyorum üzerime kredi boecu var boşanamıyorum napmam lazım yardım edin lütfen
Okudum içimden "sen napmışsın bacım" dedim 😅
Olan olmuş da ne vardı askerden sonra düğün yapılınca nikah kıyılsa idi, üstüne pat çocuk, kredi o bu ne diyeyim bilemedim.
Ortalık karışır yani bu etmenlerle bir de bebek var 🤷🏻‍♀️

X