Eşim ile sorunlarımız var 😔

Boşandın mı bacım

Biz ne yazsak siz bildiğinizi yapacaksınız ama evlenmeden önce zaten şu "evlenince düzelir" ümidiyle devam edilen yollar bu noktaya getiriyor her şeyi.
Sizi aldatmış ve şiddet uygulamış...ve siz henüz 1 yıllık evlisiniz ..
Evet evliliğin ilk zamanları sorunlar yaşanıyor.
Ancak bunlar 2 farklı ailede yetişmiş bireyin 1 evde adaptasyon sürecinden kaynaklanıyor ve ufak tefek tartışmaları içeriyor.
Aldatma, şiddet vs değil...
En güzel yapacağınız şey çocuk olmadan, yol yakınken ayrılmak yoksa bugünlerinizi de çok ararsınız.
son olarak her insan aslında özünde iyidir...
hep öyle olur...

Maasalalh mutluluğunuz daim olsun...bende ilk yıl bitirmem gereken evliliği 8 yıl sonra 2 çocukla 1 yıl önce bitirdim,dediğiniz gibi düzelir umudu ile ama olmadı..Merak ettim yengeç burcu musunuz

Şiddet, aldatma, bağımlılık, öfke kontrol problemi, özensiz tavırlar… maşallah yok yok.
Ahkam kesmeyin, seviyorum diyorsunuz. Ne denir ki başka. O zaman aşkın ve umudun bitene kadar dur yanında ama lütfen çocuk sahibi olma

Yllar öncesini yeniymiş gibi okuyup yazdım mesajı. Sonra hayatınızdaki yenilikleri okudum ve yüzüm güldü

Ahkam kesmek gibi olmasın ama kimsenin ilk yılları böyle olmaz, adamın yemediği nane kalmamış.
Siz hala düzelir gözüyle bakıyorsunuz inşallah "çocuk olunca düzelir” diye bir de çocuk doğurmayı düşünmezsiniz çünkü bana onu yaparsınız gibi geliyor.

bacim adam butun tuslara basmis, nasil evliligin ilk zamanlari boyle oluyor, insallah cocuk yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…