EŞİM İLE VAR OLAN SORUNUMUZ

peki siz banyo konusunda bunları söyleyince ne tepki verdi kendimi mecbur hissediyorum her banyoya girmemde bu stresi yaşıyorum vs. aynen eşimde öyle söyledi banyo yapmış olmak tetikliyor sanırım
zaten cocuk olduğu içim öyle ansızın olmuyor evet ama bu durum o durumdan çok farklı
Çocuktan ziyade saç baş kurutma yüzünden zaten yeteri kadar rahatsız oluyorsun düşünsene banyo yapmışsın tamamen sonra bir daha banyo bir daha saç baş (saclarim cok uzun)
Valla ne söylesinki, beni pek anladığını düşünmüyorum açıkçası ama onun bana baskı yapmasını beklemiyorum artık ben ona baskı yapıyorum o zaman anlamaya başlıyorlar...

Sadece onun cinsel istek ve arzularının olmadığını kibarca hatırlatmak lazım.

Ve onunda kendini mecbur hissedeceği noktalar bulmak lazım.
Mesela siz banyo yapınca ilişki istiyorsa o da banyosunu yapıp gelsin gibi gibi...

Ponciginannesi Ponciginannesi Canım eşine bunları diyince ne dedi aklıma takıldın bir sorayım diye geldim :)
söyledim dün ben her banyoya girdiğim zaman böyle bir beklentin olmasın üzerimde baskı hissediyorum banyodan çıktığım zaman direk senin yanına geleceğim diye bir şey yok geçer uyurum yahut otururum bunun için kavga çıkarmana hiç gerek yok diye söyledim.
tamam olur öyle yaparım bir daha dedi ya bakalm göreceğiz artık

Çocuktan ziyade saç baş kurutma yüzünden zaten yeteri kadar rahatsız oluyorsun düşünsene banyo yapmışsın tamamen sonra bir daha banyo bir daha saç baş (saclarim cok uzun)
Valla ne söylesinki, beni pek anladığını düşünmüyorum açıkçası ama onun bana baskı yapmasını beklemiyorum artık ben ona baskı yapıyorum o zaman anlamaya başlıyorlar...

Sadece onun cinsel istek ve arzularının olmadığını kibarca hatırlatmak lazım.

Ve onunda kendini mecbur hissedeceği noktalar bulmak lazım.
Mesela siz banyo yapınca ilişki istiyorsa o da banyosunu yapıp gelsin gibi gibi...
oo öylesi daha kötü o ne öyle üzerini giyin şaçlarını kurut :KK70: sonra sil baştan bizim öyle değil
ben genelde cocuk uyunnca alırım duşuumu üst baş vs hiç bir şey giyinmeden çıkar çıkmaz gelir. aslında temiz temiz daha iyi olur insan kendini daha iyi hissediyor fakat her banyo sonrası bu durum yaşandığı için artık görev gibi geliyor o stres ile giriyorsun duşa benim rahatsız olduğum mevzu bu

Senin yüzünden gusül abdestsiz dolaşıyorum boş yere günaha giriyorum şu duştan sonra meselesine bir son ver artık de.

söyledim dün ben her banyoya girdiğim zaman böyle bir beklentin olmasın üzerimde baskı hissediyorum banyodan çıktığım zaman direk senin yanına geleceğim diye bir şey yok geçer uyurum yahut otururum bunun için kavga çıkarmana hiç gerek yok diye söyledim.
İyi o zaman ne güzel tamam demiş uygulamada da sıkıntı yaşamazsa olur biter :)

Günaydın hayırlı sabahlar bizim eşim ile özel bir sorunumuz var ve ben ne yapacağımı bilmiyorum ben mi yanlış yapıyorum düşünüyorum hata bende mi bunuda bilmiyorum
7 yıllık evliyiz eşim cinselliğe düşkün bir insandır ben ise öyle değilim ama ona ayak uydurmaya çalıştm hrp zaten insanın eşini arzulaması istemesi tabiki normal ama bu durum beni artık çok sıkmaya başladı zaten iş cocuk yeterince yoruyor insan her zaman kafası rahat olamıyor ki.
Her duştan sonra onun la birlikte olmamı istiyor bekliyor daha doğrusu
Yazın her gün kışın 2 günde bir hepimiz sık sık illaki duş alıyoruz bu bana artık yük oluyor inanın duş almak bile istemiyorum sırf bu neden yüzünden erteliyorum bazen yağlı saçlarla durmak zorunda kalıyorum evimde rahat rahat banyo yapamaz oldum
Dün yine aynı durum yaşandı akşam duş aldım ve saat epey bi geçti çok yorgundum sabah işe geleceğim için evi toparladım ve uyudum
Bu yüzden kavga çıktı yine neymiş duş almışım da geçmiş uyumuşum onun yanına gelmemişim
Böyle bir şey olabilir mi yani ben her duş aldığım zaman bu stresi yaşıyorum ve canımı sıkıyor artık bu durum
Dün gecenin bir yarısı tartıştık çok ağır konuştu bana ve şimdi konuşmuyoruz sabaha kadar uyuyamadım sinirimden
Nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum o öyle yaptıkça bende iyice itici geri tepmeye başladı bu durum
her banyodan sonra bu beklentisi normal mi _?
Neden bilmiyorum ama cok güldüm.Allah baska dert vermesin. Benim icin de can sıkıcı bir durum olurdu. 😀

Günaydın hayırlı sabahlar bizim eşim ile özel bir sorunumuz var ve ben ne yapacağımı bilmiyorum ben mi yanlış yapıyorum düşünüyorum hata bende mi bunuda bilmiyorum
7 yıllık evliyiz eşim cinselliğe düşkün bir insandır ben ise öyle değilim ama ona ayak uydurmaya çalıştm hrp zaten insanın eşini arzulaması istemesi tabiki normal ama bu durum beni artık çok sıkmaya başladı zaten iş cocuk yeterince yoruyor insan her zaman kafası rahat olamıyor ki.
Her duştan sonra onun la birlikte olmamı istiyor bekliyor daha doğrusu
Yazın her gün kışın 2 günde bir hepimiz sık sık illaki duş alıyoruz bu bana artık yük oluyor inanın duş almak bile istemiyorum sırf bu neden yüzünden erteliyorum bazen yağlı saçlarla durmak zorunda kalıyorum evimde rahat rahat banyo yapamaz oldum
Dün yine aynı durum yaşandı akşam duş aldım ve saat epey bi geçti çok yorgundum sabah işe geleceğim için evi toparladım ve uyudum
Bu yüzden kavga çıktı yine neymiş duş almışım da geçmiş uyumuşum onun yanına gelmemişim
Böyle bir şey olabilir mi yani ben her duş aldığım zaman bu stresi yaşıyorum ve canımı sıkıyor artık bu durum
Dün gecenin bir yarısı tartıştık çok ağır konuştu bana ve şimdi konuşmuyoruz sabaha kadar uyuyamadım sinirimden
Nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum o öyle yaptıkça bende iyice itici geri tepmeye başladı bu durum
her banyodan sonra bu beklentisi normal mi _?
Hani arada istemıyo olabılırsınız.Ikınızde ıstemelısınız.Tek taraflı olmaz bu işler .

En azından "tamam olur" demiş enişte zamanla değişir.

çözüm bulabildiniz mi
Buna tek çözüm durumu kabullenip ona göre muamelede bulunmak sanırım, benden yaşça çok büyük bir hanım arkadaşım eşinin yemeklerine şap koyuyordu 😳 ben cesaret edemiyorum tabi.
Ama zamanla erkeklerde bu cinsel açlık geçiyor sanırım.

X