EŞİM İLE VAR OLAN SORUNUMUZ

Ponciginannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2018
692
374
33
Günaydın hayırlı sabahlar bizim eşim ile özel bir sorunumuz var ve ben ne yapacağımı bilmiyorum ben mi yanlış yapıyorum düşünüyorum hata bende mi bunuda bilmiyorum
7 yıllık evliyiz eşim cinselliğe düşkün bir insandır ben ise öyle değilim ama ona ayak uydurmaya çalıştm hrp zaten insanın eşini arzulaması istemesi tabiki normal ama bu durum beni artık çok sıkmaya başladı zaten iş cocuk yeterince yoruyor insan her zaman kafası rahat olamıyor ki.
Her duştan sonra onun la birlikte olmamı istiyor bekliyor daha doğrusu
Yazın her gün kışın 2 günde bir hepimiz sık sık illaki duş alıyoruz bu bana artık yük oluyor inanın duş almak bile istemiyorum sırf bu neden yüzünden erteliyorum bazen yağlı saçlarla durmak zorunda kalıyorum evimde rahat rahat banyo yapamaz oldum
Dün yine aynı durum yaşandı akşam duş aldım ve saat epey bi geçti çok yorgundum sabah işe geleceğim için evi toparladım ve uyudum
Bu yüzden kavga çıktı yine neymiş duş almışım da geçmiş uyumuşum onun yanına gelmemişim
Böyle bir şey olabilir mi yani ben her duş aldığım zaman bu stresi yaşıyorum ve canımı sıkıyor artık bu durum
Dün gecenin bir yarısı tartıştık çok ağır konuştu bana ve şimdi konuşmuyoruz sabaha kadar uyuyamadım sinirimden
Nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum o öyle yaptıkça bende iyice itici geri tepmeye başladı bu durum
her banyodan sonra bu beklentisi normal mi _?

Son düzenleme:
İki günde bir bana normal geldi ama bunu bağırarak tartışma konusu haline getirmek yanlış
Sonuçta duygusal bir eylemden bahsediyoruz
Karşılıklı iki tarafında istekli olması lazım
Alıp karşınıza konuşacaksınız yapacak başka bir şey yok

İki günde bir bana normal geldi ama bunu bağırarak tartışma konusu haline getirmek yanlış
Sonuçta duygusal bir eylemden bahsediyoruz
Karşılıklı iki tarafında istekli olması lazım
Alıp karşınıza konuşacaksınız yapacak başka bir şey yok
konuşuyorm ama anlamıyor beni bagırıyor çağırıyor..
2 günde bir bana normal gelmiyor yorucu oluyor inanın zaten iş yoruyor çocuk yoruyor ev işi yemek derken can kalmıyor hal kalmıyor yeni evlide değiliz yani
ben güzelce konuşuyorum ama anlamıyor hemen alınıyor trip yapıyor birsürü laf işitiyorum

2 günde bir bana normal gelmiyor yorucu oluyor inanın zaten iş yoruyor çocuk yoruyor ev işi yemek derken can kalmıyor hal kalmıyor yeni evlide değiliz yani
ben güzelce konuşuyorum ama anlamıyor hemen alınıyor trip yapıyor birsürü laf işitiyorum
Valla bu şekilde istese halim varsa da ben yanaşmazdım
Eşinizde üslup problemi var
Ama bunu değiştiremezsiniz çok zor

O neymiş ya, günde 3 kez duş alsanız 3 defa mı olmak zorunda mesela? Eşinizin algoritmasını çözemedim. Siz duşa girince şartlanıyor mu? Duşa girdin sonra uyudun ne demek? 😅 Çok garip valla. Hep mi böyleydi?

O neymiş ya, günde 3 kez duş alsanız 3 defa mı olmak zorunda mesela? Eşinizin algoritmasını çözemedim. Siz duşa girince şartlanıyor mu? Duşa girdin sonra uyudun ne demek? 😅 Çok garip valla. Hep mi böyleydi?
evet böyleydi genelde ama bu aralar daha çok arttı bu durum gerçekten duşa felan girmek istemiyorum artık kirli dururum daha iyi diyorum kendi kendime.. ne hallere düştük ya :işsiz:

Çocuk ilgilenme ve ev işi konusunda ne kadar aktif rol alıyor eşiniz?
Çoğu şeyi size bırakıyor, ekstra yorulmaniza göz yumup da istediği olmayınca söylemesinin de anlamı yok.

Çocuk ilgilenme ve ev işi konusunda ne kadar aktif rol alıyor eşiniz?
Çoğu şeyi size bırakıyor, ekstra yorulmaniza göz yumup da istediği olmayınca söylemesinin de anlamı yok.
yani az da olsa destek oluyor cocukla da çok ilgilenir zaten babaya düşkündür
ben dersem yapar genelde ev işlerinide

evet evde olduğu zamanlarda olur o konuda hakkını yiyemem ilgilerine çocukla
ev işlerinede destek olur

Yavv ordan vuralım diyecektim tühh:)
Bacım o yorgunluk anlamaz.
Ben de çalışıyorum sana da yardımcı oluyorum yine de sevişmek istiyorum der işin içinden çıkar.

Bence duşa birlikte girin orda sevişin aradan çıksın hahaha D

Yavv ordan vuralım diyecektim tühh:)
Bacım o yorgunluk anlamaz.
Ben de çalışıyorum sana da yardımcı oluyorum yine de sevişmek istiyorum der işin içinden çıkar.

Bence duşa birlikte girin orda sevişin aradan çıksın hahaha D
aynen ordan da vuramıyorum napacağımı bilmiyorum böyle böyle soguyacağım iyice diye korkuyorum .

ne yapacağım peki :KK51:
Eşiniz değişime açık bir insansa hislerinizi anlattığında anlayış gösterir.
Bir orta yol bulacaksınız
Ona seçenek sunun
İlişki istiyorsa size ev işlerinde ve çocuk bakımında yardım etmesini, çünkü yorulduğunuz için ilişki istemediğinizi söyleyin
Yükünüzü hafifletsin

X