Eşim ile ...

Çocuğun olmaması ikinizde de strese sebep olmuş. Bence önce ilişkinizi tekrar eaki haline getirin. Bir de çocuk işini biraz erteleyin

Bu evlilik oturmamis sanki.
Bir de sevismek gorev gibi olmamali ya. Rahat olun. Ille gecelik olmasi, parfuer sıkılması, sadece yatak odasinda olmasi, yumurtlama doneminin beklenmesi... bunlara takmayin. Dogal olun. Anın tadini cikarin. Bu sizin hayatiniz. Baskalarinin hayati degil. Istediginjz gibi yasayin.

hayırlı akşamlar hanımlar. Tam düzene oturdum diyebileceğim bir evlilik hayatım var . Aylardir bebek istiyoruz forumda da sık sık yazıyorum. Bu ay ovulasyon testi aldım. Takip ediyorum. Eşim ile üst üste hacamat olduk ve hacamat öncesi ilişki yaşamak pek iyi olmadığı için bizde gunlerdir ilişki yaşamadık. İki gündür eşime ilişki istediğimi belli ediyorum ama olmadı . Bugün maç izledik bitti ve ben otururken lavaboya girdi ve yanıma geldi beni yatağa çağırır gibi . Bende kalktım .gecelik giyinmeye. Tam giyinirken 2 gündür başımın etini yiyorsun daha onceden giyseydin ya diye bana kızdı. Ve tartışmaya başladık. Hafta sonu olduğu için biraz daha otururuz diye düşünmüştüm TV karşısinda . Ben sürekli hazır olda gecelik ile gezemem ki dedim. Evde kimse yokmuş önceden giyip tahrik etmek için giymek gerekirmiş . Ve kaç gündür ovulasyon testinde yumurtlama olup olmadigini soruyordu. Bende bugün onu öne sürerek sadece bebek için mi birlikte olmak istiyorsun diye sinirlendim. Neredeyse kaç gündür ilişki yaşamadık. Sağlıklı cinsel yaşamda bunlar olmamalı diye düşünüyorum ama böyle yapması beni o kadar üzdü ki . Gecelik giyinmeme müsade etmedi birde üstüne azarladı. Ben mi yanlış düşünüyorum hanimlar kırarak söz söylemek ile cinsel ilişki başlanır mi . Görev mi bu iş. Reddettim ilişkiyi.Biraz tartıştıktan sonra yanına yatıp sustum . Sonra baktım üzerini giyinmesi bende üzerini giyin istersen bak üşürsün gece dedim . Sanane dedi bana . Yine tartışmaya başladık . Evet hep ben haksizim dedi ve bana söz bırakmadan susmani istiyorum dedi . Bende benimle çocuk için birlikte olmak istiyorsun ben buna kızıyorum dedim ve yastığımi alıp odadan çıktım. Şimdi başka bir odada yatıyorum. O kadar gururum kırıldı ki . Çocuk yapmak istiyoruz bir yandan düzenli bir ilişki yaşamamız gerekiyor bunu bir kaç gün öncesinden söyledim ben ona yaklaşınca tepki vermeyince hem çocuk istiyorsun hemde gökten inecek halı yok ya kaç kere söyledim dedim bu söylediklerim onun başının etini yemem olmuş. çocuk için bir kac ay ara verelim dedim geçen günlerde çünkü bu bizim evliligimizi cinsel yaşamımizi etkiledi . Ama istemedi. Ben 10 aydır hem psikoljikmen hemde ruhen yoruldum bu çocuk mevzuda.
Olmayan bir problemi büyütmüşsünüz, her evlilikte böyle durumlar olması gayet normaldir, eşinin biraz soğumasını bekle.

Hacamatların, mutalarin havada uçuştuğu bir evlilikte sex çok zor olmalı gerçekten...Bu arada hep aynı gecelik mi?
😂😂Biz ikimiz hukukcuyuz İslam hukukunu okul zamanı gördüğümüz için böyle muhabbetleri yaparız illa muta nikahi değil ayrıca nikah akitleri ile ve boşanma ile ilgili konusuruz çünkü bizim işimiz bu. Evliliğimizin yatak odasını sizin gibi bir insanın dusunebilmesi imkansız bebeğim aklın tahayyül etmez😚

😂😂Evliliğimizin yatak odasını sizin gibi bir insanın dusunebilmesi imkansız bebeğim aklın tahayyül etmez😚
Siz anlatmasaydiniz burdaki kimsenin hicbirseyi tahayyül edesi yoktu ki zaten...Niye kabalastiginizi da anlamadım? Sizin gibi bir insan derken? Yorum yapan üyeler mi?

Siz anlatmasaydiniz burdaki kimsenin hicbirseyi tahayyül edesi yoktu ki zaten...Niye kabalastiginizi da anlamadım? Sizin gibi bir insan derken? Yorum yapan üyeler mi?
Siz kabalasiyorsunuz ama yok hacamat mut nikahının uçuştuğu ortamda sex zor olmalı diye . Bunu siz yorum yaptığınız için sizin tahayyul edemeyeceğiniz söyledim zor olduğunu düşünmüşsünuz ya düşünmeyin diye soyluyorum. Kabalık sizin gibi yorum yapan bir önceki mesajıniza denilen şey bana göre ..

Bu nasıl bir kafa la? Gecelik giymek on saniye,lavaboya gidiyorum diyip giyip gel.esin tam bir hoduk,cinselliği çocuk yapmak olarak gören öküz.
Bu adamdan çocuk yaparsan hamileykennde sana dokunmaz bak buraya yazıyorum hamileyken eşini aldatan tiplerde genelde bu tipler oluyor çocuk doğunca da çocuk yan odada ay uyanır vs diye uzak durur bu tipten bir cacık olmaz kısaca

Hiç gecelik giymem
Bi tane var zor günler için 😬
Geçen mantı yemiştik misal
Bi kere de balığın yanında bol soğan yemiştik
O dişini fırçalamıştı benim vaktim yoktu
Borçlanmış mı oldum şimdi 🥴
Gecelik falan bahane önemli olan icraat 😝

Bence istemiyordu siz birkaç gündür isteyince ve ovulasyon olayından dolayı gerilmiş sanki yapması gerekiyormuş gibi olmuş.
Bence bir şey demeyin artık eşinize yanına da gitmeyin, gecelikte giymeyin, kendisi gelsin.
Hatta ovulasyon testinden dahi bahsetmeyin bence akışına bırakın.
Bu hamile kalmak için sevişme zorunluluğu olayı gerçekten erkekleri özellikle çok olumsuz etkiliyor.
Eşimde hatırlıyorum ilk hamile kalmaya çalışıyordum 1 sene kalamamıştım ve ovulasyon testi yok çatlatma iğneleri şu saatler arasında yapmamız lazım falan derken en son bana dedi ki ya ben görev gibi sevişmek istemiyorum kendimi garip hissediyorum biz akışına bırakalım istediğimiz zaman yapalım olursa olur olmazsa boşver dedi.
Ki normalde zaten eşim çok istekliyken peşimden ayrılmayan adam, hamile kalma aşamasında kaçıyordu benden 😁
Hepsini bıraktık ve ben doğal akışında birkaç ay içinde hamile kalmıştım.

Bence istemiyordu siz birkaç gündür isteyince ve ovulasyon olayından dolayı gerilmiş sanki yapması gerekiyormuş gibi olmuş.
Bence bir şey demeyin artık eşinize yanına da gitmeyin, gecelikte giymeyin, kendisi gelsin.
Hatta ovulasyon testinden dahi bahsetmeyin bence akışına bırakın.
Bu hamile kalmak için sevişme zorunluluğu olayı gerçekten erkekleri özellikle çok olumsuz etkiliyor.
Eşimde hatırlıyorum ilk hamile kalmaya çalışıyordum 1 sene kalamamıştım ve ovulasyon testi yok çatlatma iğneleri şu saatler arasında yapmamız lazım falan derken en son bana dedi ki ya ben görev gibi sevişmek istemiyorum kendimi garip hissediyorum biz akışına bırakalım istediğimiz zaman yapalım olursa olur olmazsa boşver dedi.
Ki normalde zaten eşim çok istekliyken peşimden ayrılmayan adam, hamile kalma aşamasında kaçıyordu benden 😁
Hepsini bıraktık ve ben doğal akışında birkaç ay içinde hamile kalmıştım.
😂Bende bıraktım bugün canım . Allah'ın takdiri artik

Hiç gecelik giymem
Bi tane var zor günler için 😬
Geçen mantı yemiştik misal
Bi kere de balığın yanında bol soğan yemiştik
O dişini fırçalamıştı benim vaktim yoktu
Borçlanmış mı oldum şimdi 🥴
Gecelik falan bahane önemli olan icraat 😝

Ya bunu okuyunca suratim buruştu istemsiz. 😬
Ne kadar igrenilecek sey yaparsak o kadar istekli mi olunmuş oluyor, bunun isteklilikle alakasi yok. 😂 Sadece bazi insan rahatsiz olmaz midesi daha saglamdir, bazisinin midesi almaz.
Aşiriii yoklukta bile kalsam soğanli balikli agizla öpüşemem mesela.
Eşim o kadar hassas değil, sogan yesem de sorun etmez muhtemelen ama ben o oyle bir şey yapmam. 🙄

hayırlı akşamlar hanımlar. Tam düzene oturdum diyebileceğim bir evlilik hayatım var . Aylardir bebek istiyoruz forumda da sık sık yazıyorum. Bu ay ovulasyon testi aldım. Takip ediyorum. Eşim ile üst üste hacamat olduk ve hacamat öncesi ilişki yaşamak pek iyi olmadığı için bizde gunlerdir ilişki yaşamadık. İki gündür eşime ilişki istediğimi belli ediyorum ama olmadı . Bugün maç izledik bitti ve ben otururken lavaboya girdi ve yanıma geldi beni yatağa çağırır gibi . Bende kalktım .gecelik giyinmeye. Tam giyinirken 2 gündür başımın etini yiyorsun daha onceden giyseydin ya diye bana kızdı. Ve tartışmaya başladık. Hafta sonu olduğu için biraz daha otururuz diye düşünmüştüm TV karşısinda . Ben sürekli hazır olda gecelik ile gezemem ki dedim. Evde kimse yokmuş önceden giyip tahrik etmek için giymek gerekirmiş . Ve kaç gündür ovulasyon testinde yumurtlama olup olmadigini soruyordu. Bende bugün onu öne sürerek sadece bebek için mi birlikte olmak istiyorsun diye sinirlendim. Neredeyse kaç gündür ilişki yaşamadık. Sağlıklı cinsel yaşamda bunlar olmamalı diye düşünüyorum ama böyle yapması beni o kadar üzdü ki . Gecelik giyinmeme müsade etmedi birde üstüne azarladı. Ben mi yanlış düşünüyorum hanimlar kırarak söz söylemek ile cinsel ilişki başlanır mi . Görev mi bu iş. Reddettim ilişkiyi.Biraz tartıştıktan sonra yanına yatıp sustum . Sonra baktım üzerini giyinmesi bende üzerini giyin istersen bak üşürsün gece dedim . Sanane dedi bana . Yine tartışmaya başladık . Evet hep ben haksizim dedi ve bana söz bırakmadan susmani istiyorum dedi . Bende benimle çocuk için birlikte olmak istiyorsun ben buna kızıyorum dedim ve yastığımi alıp odadan çıktım. Şimdi başka bir odada yatıyorum. O kadar gururum kırıldı ki . Çocuk yapmak istiyoruz bir yandan düzenli bir ilişki yaşamamız gerekiyor bunu bir kaç gün öncesinden söyledim ben ona yaklaşınca tepki vermeyince hem çocuk istiyorsun hemde gökten inecek halı yok ya kaç kere söyledim dedim bu söylediklerim onun başının etini yemem olmuş. çocuk için bir kac ay ara verelim dedim geçen günlerde çünkü bu bizim evliligimizi cinsel yaşamımizi etkiledi . Ama istemedi. Ben 10 aydır hem psikoljikmen hemde ruhen yoruldum bu çocuk mevzuda.
Yahu bi salın birbrinizi, canınız ne zaman isterse o zaman cinsellik yaşayın, bu stresle çocukta olmaz..

Seks yapmak için böyle rutinler belirlemeniz bana garip geldi. Sevişmek isteyen adam sizin geceliginizi giymenizi zaten niye beklesin ki o an üstünüzde ne varsa cilvelesmeye baslayabilirdi. Normalde seks konsunda bu garip tartışmaları yasiyo muydunuz yoksa çocuk stresi mi buna sebep oluyo? Çocuk aşkla yapilir ya aranızda böyle bı stres yasaticaksa bence çocuk işini erteleyin yoksa bu sefer çocuk doğduğunda da çocuk agliyo zirliyo diye birbirinizle kavga ediceksiniz evliliğiniz iyice saçma hale gelicek. Çocuk yapmak için yapmayın.

Ya bunu okuyunca suratim buruştu istemsiz. 😬
Ne kadar igrenilecek sey yaparsak o kadar istekli mi olunmuş oluyor, bunun isteklilikle alakasi yok. 😂 Sadece bazi insan rahatsiz olmaz midesi daha saglamdir, bazisinin midesi almaz.
Aşiriii yoklukta bile kalsam soğanli balikli agizla öpüşemem mesela.
Eşim o kadar hassas değil, sogan yesem de sorun etmez muhtemelen ama ben o oyle bir şey yapmam. 🙄
İki kişinin de ağzı soğanlı olunca birbirine kokmuyor demek ki
Bende çok titiz biriyimdir ama iğrenilecek birşey yok inan 😃
Bi keresinde eşim öğlen köfte yemiş gelmiş soğan konuşurken bile kokuyordu midem ağzıma gelmişti
2 kişi yiyince üstüne saatler geçip tatlı matlı birşeyler de içince etkisi ilk anki gibi kalmıyor onaylı 🥴🥴

X