Eşim ile ...

Abimde evlendiğimde o yatağın bir büyüsü olduğunu ne olursa olsun sarıldığında herşeyin bittiğini söylemişti.ben uyuyamadım gittim baktım adam fossur fossur uyuyor . Hey yavrum hey
Ya bi dene alla allla yatak ayırmak cok günahmış haberın olsun
Burdakı arkadaşların esprııs bi yana da
Bi an sinirlenmısısnız
Abartılacak bısı yok yanına git
Eşine sarıl
Sonra adamın akıllı konuşun çocuk işini stres yaptığınızı ki o da anlasın farkına varsın ben olsam giderdim ama eşim sarılırdı oda ayrı konu😀

Ama boyle gecelik giymeli vs ön hazirlikli filan seviscekseniz kısa bir duş alin oyle uzun banyo değil siz cikinca adami da duşa yollayin, o duştayken giyinecek misiniz süslemecek misiniz o ara yapin her şeyi, adam cikip bir parfum sikar zaten baska hazirligi mi var.
Guzel guzel mis mis olur. Bizim duzen boyle. 😂 Sevişme bitince de duşu birlikte alirsiniz. 😬

Ya tabi hiç ön hazırlık olmasın demiyorum. Ama benim kafamda şöyle bir şey canlandı adam yatağın üstüne oturmuş bekliyor konu sahibi de ağır ağır gecelik giyiyor 😂😂 bu hayal çok garip geldi. Mesela karşı tarafa hissettirmeden o hazırlık yapılıp sürpriz olabilir. Bu hoş durur. Gerçi konu sahibinin durumu nasıl gelişti tam anlamadım da kendisi okursa bunu ona eleştirim yok yanlış anlamasın 😌

Adam beklerken tutup ust baş giyinmek zaten olmaz o kismi geçmeliyiz. Butun olayi bozan bir şey o zaten. 😂 Hazirlik olacaksa biri beklerken olmaz tabi ki

Bebekten dolayı ikinizde stressiz olmuş durumdasınız. Her ufak detayı eşinizle paylaşmayın . Bi süre bu mevzuyu kapatın ve günlerinizi kendiniz takip edin . Onunla ilgilendiğiniz onu istediğiniz için birlikte olduğunuzu hissettirin . Ve istiyorsa geceliği daha önceden giyip oturun karşısına zor bişey değil . Yani tabi kırmasını haklı çıkarmaz ama bebek olmayınca çiftler strese giriyor.

Ama boyle gecelik giymeli vs ön hazirlikli filan seviscekseniz kısa bir duş alin oyle uzun banyo değil siz cikinca adami da duşa yollayin, o duştayken giyinecek misiniz süslemecek misiniz o ara yapin her şeyi, adam cikip bir parfum sikar zaten baska hazirligi mi var.
Guzel guzel mis mis olur. Bizim duzen boyle. 😂 Sevişme bitince de duşu birlikte alirsiniz. 😬
Ben her gün esim işten gelmeden o dediklerinizi yapıyorum. Bı özel birşey giyinmek kalıyor. Banyoya girsem benimki çatlardı galiba😂

Bebekten dolayı ikinizde stressiz olmuş durumdasınız. Her ufak detayı eşinizle paylaşmayın . Bi süre bu mevzuyu kapatın ve günlerinizi kendiniz takip edin . Onunla ilgilendiğiniz onu istediğiniz için birlikte olduğunuzu hissettirin . Ve istiyorsa geceliği daha önceden giyip oturun karşısına zor bişey değil . Yani tabi kırmasını haklı çıkarmaz ama bebek olmayınca çiftler strese giriyor.
Evet erteleyecegim ovulasyon da bebek de yok bu ay .

Ya bi dene alla allla yatak ayırmak cok günahmış haberın olsun
Burdakı arkadaşların esprııs bi yana da
Bi an sinirlenmısısnız
Abartılacak bısı yok yanına git
Eşine sarıl
Sonra adamın akıllı konuşun çocuk işini stres yaptığınızı ki o da anlasın farkına varsın ben olsam giderdim ama eşim sarılırdı oda ayrı konu😀
Yoruldum iyilik perisi.

Ben her gün esim işten gelmeden o dediklerinizi yapıyorum. Bı özel birşey giyinmek kalıyor. Banyoya girsem benimki çatlardı galiba😂

Banyo başka duş başka oyle kese atmaya girmiyoruz taş catlasin 10dk gir çik yapilacak. Sizin ihtiyaciniz yoksa eşiniz girsin o ara ustunuze gecirin geceligi. 😁

hayırlı akşamlar hanımlar. Tam düzene oturdum diyebileceğim bir evlilik hayatım var . Aylardir bebek istiyoruz forumda da sık sık yazıyorum. Bu ay ovulasyon testi aldım. Takip ediyorum. Eşim ile üst üste hacamat olduk ve hacamat öncesi ilişki yaşamak pek iyi olmadığı için bizde gunlerdir ilişki yaşamadık. İki gündür eşime ilişki istediğimi belli ediyorum ama olmadı . Bugün maç izledik bitti ve ben otururken lavaboya girdi ve yanıma geldi beni yatağa çağırır gibi . Bende kalktım .gecelik giyinmeye. Tam giyinirken 2 gündür başımın etini yiyorsun daha onceden giyseydin ya diye bana kızdı. Ve tartışmaya başladık. Hafta sonu olduğu için biraz daha otururuz diye düşünmüştüm TV karşısinda . Ben sürekli hazır olda gecelik ile gezemem ki dedim. Evde kimse yokmuş önceden giyip tahrik etmek için giymek gerekirmiş . Ve kaç gündür ovulasyon testinde yumurtlama olup olmadigini soruyordu. Bende bugün onu öne sürerek sadece bebek için mi birlikte olmak istiyorsun diye sinirlendim. Neredeyse kaç gündür ilişki yaşamadık. Sağlıklı cinsel yaşamda bunlar olmamalı diye düşünüyorum ama böyle yapması beni o kadar üzdü ki . Gecelik giyinmeme müsade etmedi birde üstüne azarladı. Ben mi yanlış düşünüyorum hanimlar kırarak söz söylemek ile cinsel ilişki başlanır mi . Görev mi bu iş. Reddettim ilişkiyi.Biraz tartıştıktan sonra yanına yatıp sustum . Sonra baktım üzerini giyinmesi bende üzerini giyin istersen bak üşürsün gece dedim . Sanane dedi bana . Yine tartışmaya başladık . Evet hep ben haksizim dedi ve bana söz bırakmadan susmani istiyorum dedi . Bende benimle çocuk için birlikte olmak istiyorsun ben buna kızıyorum dedim ve yastığımi alıp odadan çıktım. Şimdi başka bir odada yatıyorum. O kadar gururum kırıldı ki . Çocuk yapmak istiyoruz bir yandan düzenli bir ilişki yaşamamız gerekiyor bunu bir kaç gün öncesinden söyledim ben ona yaklaşınca tepki vermeyince hem çocuk istiyorsun hemde gökten inecek halı yok ya kaç kere söyledim dedim bu söylediklerim onun başının etini yemem olmuş. çocuk için bir kac ay ara verelim dedim geçen günlerde çünkü bu bizim evliligimizi cinsel yaşamımizi etkiledi . Ama istemedi. Ben 10 aydır hem psikoljikmen hemde ruhen yoruldum bu çocuk mevzuda.
Cinselliği görev gibi görenlere cidden şaşırıyorum haftada 2 kez zaten oluyor normalde . Ama isteksizseniz orasi ayrı stres yapmayın ve yapmak için yapmayın ne kadar zevkle ve tutuyyla yaparsanız o kadar kolay bebek sahibi olursunuz

Bana göre kocanız bir nebze haklı. Yani bence eğer giyilecekse önce giyilmesi lazım. Evde o şekilde dolaşıp o şekilde film izleyip ufak ufak tahriklerle başlayabilir iş. Biraz işve cilve güzel. Tam sevişmeye başlama esnasında giyilmesinin bir mantığını göremedim. Adam onu görecek önce gözleri bayram edecek. Yani bana göre mantığı budur.

Ama paçalı donla da olsa isteyen erkeğin gözü görmez orası ayrı. Yine de son anda giymenize takılması bana normal geldi belki sizi arada o şekilde izlemek istiyor öncesinde.

Bana göre kocanız bir nebze haklı. Yani bence eğer giyilecekse önce giyilmesi lazım. Evde o şekilde dolaşıp o şekilde film izleyip ufak ufak tahriklerle başlayabilir iş. Biraz işve cilve güzel. Tam sevişmeye başlama esnasında giyilmesinin bir mantığını göremedim. Adam onu görecek önce gözleri bayram edecek. Yani bana göre mantığı budur.

Ama paçalı donla da olsa isteyen erkeğin gözü görmez orası ayrı. Yine de son anda giymenize takılması bana normal geldi belki sizi arada o şekilde izlemek istiyor öncesinde.
Ben giyimime dikkat ediyorum evde biraz açık giyiniyorum. Ne zamandır ilişkiye girmeyince gecelik giyinmek istedim. Ama eşimde böyle birşey demek istedi galiba haklısınız bundan sonra evde full sexy don

Yapmak istediğiniz şey çok tatlı olmuş aslında(gecelik mevzusu) ama diğer arkadaşların da söylediği gibi eşiniz bunu görev olarak görmüş maalesef ki. Bence eşinizle oturup konuşun. Ovülasyon takip etmeyin, hadi bebek yapmaya diye işe girişmeyin, akışa bırakın. Çünkü gerçekten erkekler çok geriliyo ya. Özellikle “yumurtlama günüm geldi hadi yapalım” dediğinizde her zamankinden daha farklı oluyor ilişki.
Eşinizin yanaşmasını beklemeyin bi de ayrıca. Sabah işe göndermeden önce şöyle ateşli bir öpüp yollayın adamı. Akşama kadar aklında olsun o öpüş. 😬 sonrası gelir her türlü.
Bi de 2 günde bir ilişki olursa yumurtlama günü kaçmış olmuyor aklınızda bulunsun :)

Yapmak istediğiniz şey çok tatlı olmuş aslında(gecelik mevzusu) ama diğer arkadaşların da söylediği gibi eşiniz bunu görev olarak görmüş maalesef ki. Bence eşinizle oturup konuşun. Ovülasyon takip etmeyin, hadi bebek yapmaya diye işe girişmeyin, akışa bırakın. Çünkü gerçekten erkekler çok geriliyo ya. Özellikle “yumurtlama günüm geldi hadi yapalım” dediğinizde her zamankinden daha farklı oluyor ilişki.
Eşinizin yanaşmasını beklemeyin bi de ayrıca. Sabah işe göndermeden önce şöyle ateşli bir öpüp yollayın adamı. Akşama kadar aklında olsun o öpüş. 😬 sonrası gelir her türlü.
Bi de 2 günde bir ilişki olursa yumurtlama günü kaçmış olmuyor aklınızda bulunsun :)
Evet çok haklısınız.

Herkes gecelik giymek istemenize takilmis ama yasamayan bilmez. Ovulasyon takibiyle iliskiye gormek tam bir iskence gibi. Normal zamanda sevismek icin can atarsin ama sira yumurtlama gunune gelince tamamen bir goreve donusur. Cunku o gun sevismek zorundasindir. Asla islanamazsin, saniyeler saat gibi gelir.Belli ki gecelik giyerek olayi renklendirmek istemissiniz. Durumu görevden cikarip keyifli hale getirmek istemissiniz. Neyini garisediler anlamadim. Esinizin tavrina gelince bu durum onu da strese sokmus olabilir. 10 ay uzun bir zaman. Ama anne baba olmanin en önemli kismi sabir degil mi zaten. Esiniz suan bile o sabri gosteremiyor. Bence de biraz ara verin yoksa bu durum sizi daha cok yipratacak. Esinizin ara vermek istememesini cok sallamayin. Hamilelik ve cocuk buyutme %90 sizi etkileyecek bir sey sonucta.

X