Eşim kilo almalı istiyor

Nur_34_meLankoLik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2012
41
7
kızlar merabalar . . çok moralim bozuk şöyle ki; ben 165 boyunda 54 kiloda bi bayanım 23 yasindayim benim eşim bana kiloyu cok yakistiriyo 60 kilo falan olsan taş gibi hatun olursun vs . ama bn kilo almakta cok zorlaniyorum hareketli bi yaşantım var iştahsizim kilo alamiyorum. Aslinda size zayif gelmeyebilir ama omuzlarim ve kollarim çöp gibi kalçadan bacaktan veriyorum hep. Üniversiteye giderken 42 kiloydum kilo almaya karar verdim ve 54 e kadar çiktim bikaç ay icinde.simdi 1 yasinda kizim var beni cok yoruyo. Ben yeniden kilo almaya karar verdim işe iştah şurubu almakla basladim benimle beraber kilo almak isteyenlerle yakindan takipte bulunabiliriz birbirimize destek.olabiliriz çok mutlu olurum.:KK19::KK66:

Ben de 178 boy 60 - 62 arasında değişiyorum bazen 59 a da düşebiliyor benim nişanlımda kilo alsan diyor ama seni çok beğeniyorum çok güzel bir fiziğin var da diyor anlayabilmiş değilim ama ben böyle kendimi gayet hoş hissediyorum ve hatta hiç de zayıf hissetmiyorum. Bana da aa çok zayıfsın diyenler oluyor ama umurumda değil ilerde zaten alırım dıye düşünüyorum.O yüzden çok takmayın yani siz nasıl mutluysanız kendinizi nasıl güzel hissediyorsanız önemli olan o. Kilonuz bence gayet normal.

Benim kilom normal dışardan bakınca anormal bi görüntüm yok eşim sıksık dile getirir fiziğimi cok begendigini ama arasa böyle şakayla karisik bişeyler soyler bi 60kilo olsan boylede guzelsin ama biraz daha dolgun olsan gibi..canimi sıkıyo bole seyler :KK61:

Slm kilo almak kilo vermek ve formda kalmak isteyenler bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim..Beslenme danışmanıyım watsapp yada tel:....

Son düzenleyen: Moderatör:
kilonuz gayet iyi.bence kilo almak yerine sadece kaslanıp güçlenmeye çalışın.
ille alacaksanız en fazla 56-56,5 kg filan olun bari. 60 kg sizi tosun yapar, bu sefer kalça ve bacaklarınız çok yağlanıp ,çıkıp rahatsız edici olur. kilo alınca omuz ve kollarınızın harika görüneceğinin garantisi yok.muhtemelen oradaki kaslarınız çok zayıf,kilo alsanız da bu değişmez.
omuz ve kollarınız çöp gibiyse oralara yönelik güçlendirici, ağırlık çalışmaları yapmalısınız.biraz da kaslanmak için proteini yoğun tüketin.merak etmeyin arnold gibi olmazsınız zira kadın vücudu yapısı gereği dışarıdan hormon almadıkça bodyci gibi asla şişemez.
spor salonuna gidecek durumdaysanız bu dediklerimin doğrultusunda zaten size bir program yazarlar.değilseniz büyük marketlerde her türlü ağırlıkta uygun fiyatlara dumbellar ağırlıklar satılıyor.bunlardan kendinize en uygun olanını seçip,nette bununla ilgili videoları bulup yaparsanız sonuç güzel olur.hatta ağırlık almasanız da pilates lastiği ile bile belli bir yere kadar şekilenme ve güçlenme sağlanıyor.ama tabiiki dumbell daha iyi bir seçenek

LR nin ballı içeceğini tavsiye ederim içerisinde %90 oranında aleovera yaprak jeli %9 oranında çiçek balı var .Vücut için gerekli olan c vitaminin %60 karşılıyor

kilonuz gayet yerinde.Daha çok gençsiniz,inanın bir yaştan sonra alacaksınız ve o zaman bu çabanızdan pişman olacaksınız. Kilo demek hastalık demek.İnsanın vücut direncinin kiloyla ilgisi yok,yanlış ve eksik beslenmeyle ilgisi var.

Canım şimdi crep yapıyorsun (akıtma yemeği), sonra bunu ekmek içine koyuyosun lahmacuna sarıyosun çok güzel oluyo. ben bi ayda 40 kilo aldım böyle mayonez sürersen daha verimli oluyo tadını beğenmem dersen içine salça ekleyip mısır koyabilirsin. Ama direk mısırı koçanıyla birlikte koy. :rolleyes:
Hadi afiyet olsun.

ya canım sen istediğin kadar çabala iştahın bazen geliyor bazende gidiyor bende bi ara hırs ettim inan alamıyorsun yani zamanla yaş geçtikçe bide metabolizmamız hızlı bazı kişiler var misal benden az yer ama yarar yani ben kendimden memnunum hani çöp gibi derler ya öyle değilim ama bi 5 kilo alsam süper olur ama olmuyor midemden rahatsızım vs bence takma kafana cidden seni anlıyorum ama yapacak bişey yok

İyi günler,

Bence kendinizi "yiyerek" kilo almaya zorlamayın. Küçük çocuğunuz da varmış ama hergün biraz zaman ayırıp yapacağınız belli egzersiz hareketleriyle ve düzgün bir şekilde beslenerek (az değil) dolgun bir vücut elde edebilirsiniz. Belki eşiniz vücudun bazı bölgelerindeki dolgunluktan bahsetmek istemiştir (hafif balıketli seviyorsa bilemiyorum tabi) ama hani popo şekillendirici vb hareketler yapsanız eminim kilo almaktan ve belinizi sağlıksız bir şekilde kalınlaştırmaktan iyi olacaktır.

Not: aynı boy ve kilodayız, ben şuan kilo vermeye çalışıyorum çünkü üst gövdem hep çok inceyken alt gövdem 1-2 tık daha kalın. Spor gerçekten çok güzel şekillendiriyor vücudu, size de tavsiye ederim. Bizim boyumuza bu kilo hiç de az değil ayrıca, tam kararında.

kızlar merabalar . . çok moralim bozuk şöyle ki; ben 165 boyunda 54 kiloda bi bayanım 23 yasindayim benim eşim bana kiloyu cok yakistiriyo 60 kilo falan olsan taş gibi hatun olursun vs . ama bn kilo almakta cok zorlaniyorum hareketli bi yaşantım var iştahsizim kilo alamiyorum. Aslinda size zayif gelmeyebilir ama omuzlarim ve kollarim çöp gibi kalçadan bacaktan veriyorum hep. Üniversiteye giderken 42 kiloydum kilo almaya karar verdim ve 54 e kadar çiktim bikaç ay icinde.simdi 1 yasinda kizim var beni cok yoruyo. Ben yeniden kilo almaya karar verdim işe iştah şurubu almakla basladim benimle beraber kilo almak isteyenlerle yakindan takipte bulunabiliriz birbirimize destek.olabiliriz çok mutlu olurum.:KK19::KK66:
Ben de zayıf olduğum için kilo almak istiyorum ama çok iştahsızım :KK43:

Esiniz bildigin dombili seviyor demek.
Ama kimi erkekler de öyle hoslaniyor. Ama sizin yapiniz belli, evlenirken herhalde sismanlayacaginizi düsündü. Yoksa resmen baski altindasiniz kilo alsan güzel olur diye. Düsünseymis beyfendi bunlari, siz her halinizle güzelsiniz ilk bir bunu cikarin aklinizdan. Öyle cöp möp demeyin ayol kendinize :KK15:
Ben de bir ara alsam mi diyordum, fazla zayiaflayinca da belik etlilige özeniyor insan. Ama ne isem oyum. Ha zayifmiyim haayir, ama nedense cok hos geliyorum gözüme idealim bu napayim. 158 boyunda 52 kiloyum.
Size tavsiyem spora baslayin, spor insani yapilandiriyor, Temeli atin sonra saglikli kilo alin.
Güzel saglikli seyler yiyirek dengeli kilo alabilirsiniz. Tek önemli nokta bunu hizla yapmak. Yani hizla degil sindire sindire kilo alin. Size kolay gelsin :KK52:

Geçtigimiz hafta da diş yaptirdim biraz daha kilo werdim haliyle. Kendimi zorlayip fazla yemeye calistigimda daha da midem bulaniyo bu sefer hic yiyemiyorum. Ben aynaya baktigida kendimi begeniyorum. Problem aslinda bende degil, benim esimin kafa yapisinda. Ufaktan ufaktan o kadar yerlestirmişki bunu beynime, azicik zayiflasam kendimi çirkin hissederken, biraz Kilo alinca hşuma gidiyo. buna benzer bi mevzudan dun biraz canimi sikti ve patladim. Madem öyle sende spor salonuna git ve kas yap göbekli bi erkek istemiyorum artik dedim. Yemin ederim stresten midem agriyo ben senin robotun degilim,bir p**rno yildizi da degilim kum saati gibi 0lamam gidip bi mankenle evlenseydin keske dedim.

Kilo alma çabalarimi da biraktim. 2 yasinda kizim var beni yeterince yoruyo ztn zar zor dinlenebilyrum. Alirsam bi 3-4 kilo alirim belki ama asla bunun icin uğraş vermem. Beynim yruldu. :KK43:

Bence kilo almaya çalışma zaten belli bir yaştan sonra ister istemez alacaksin o zaman da pişman olursun. Benim boyum 1.60 47 kiloyum sevdiğim de bana bu kilonun yakistigini düşünüyor ama bence insanın kendini nasıl hissettigi önemli. Kendini nasıl mutlu hissediyorsan oyle ol kimse etkilemesin seni

Canım diğer cevapları okumaya zamanım olmadı daha önce benim söyleyeceğimi öneren olduysa kusuruma bakma bu nedenle..

Öncelikle kilo almak istemeni anlamadığımı söylemem lazım, çünkü; birçok kadın senin gibi ideal bir kiloya nmeye çalışıyorken sen kilo almaya çalışıyorsun.. Eşin tombul kadınlardan hoşlanabilir ama sağlık için ideal kiloda kalman daha doğru çünkü şuanda yaşın daha çok küçük ve kilo alacağım diye yükleneceğin karbonhidratlar vücudunda depolanacak, 40'ından sonra da kilo vermeye çalışsan da başaramayacaksın çünkü metabolizman yavaşlayacak. 40'ından sonra kilo vermek daha zor oluyor çünkü. Kilo vermek, almak mesele değil dersen, tansiyon ve şeker hastalığı, kötü kolestrol gibi birkaç rahatsızlığa yakalanma riskin de artabailir kilo artttırıcı yiyeceklere ve içeceklere yöneldiğinde, bunu da eklemeliyim. zira yoğun protein ve karbonhidrat alımı ilk başta zorun yaratmasa da, yaş ilerledikçe hastalık sebeplerinin başında geliyor.

Ama ben illa ki kilo alacağım diyorsan sağlıklı bir kilo alma yöntemi öneririm yani spor yaparak iştahının açıldığı ve sonrasında yemek yemenle alacağın kilo. spor yaparkenkardiyo yapmadan, sadece ağırlık çalışarak fitness ya da pilates gibi dallarda kilo alabilirsin. kilo almak istediğini spor hocasına mutlaka söyle ki, sana uygun bir çalışma planı versin.

Canım diğer cevapları okumaya zamanım olmadı daha önce benim söyleyeceğimi öneren olduysa kusuruma bakma bu nedenle..

Öncelikle kilo almak istemeni anlamadığımı söylemem lazım, çünkü; birçok kadın senin gibi ideal bir kiloya nmeye çalışıyorken sen kilo almaya çalışıyorsun.. Eşin tombul kadınlardan hoşlanabilir ama sağlık için ideal kiloda kalman daha doğru çünkü şuanda yaşın daha çok küçük ve kilo alacağım diye yükleneceğin karbonhidratlar vücudunda depolanacak, 40'ından sonra da kilo vermeye çalışsan da başaramayacaksın çünkü metabolizman yavaşlayacak. 40'ından sonra kilo vermek daha zor oluyor çünkü. Kilo vermek, almak mesele değil dersen, tansiyon ve şeker hastalığı, kötü kolestrol gibi birkaç rahatsızlığa yakalanma riskin de artabailir kilo artttırıcı yiyeceklere ve içeceklere yöneldiğinde, bunu da eklemeliyim. zira yoğun protein ve karbonhidrat alımı ilk başta zorun yaratmasa da, yaş ilerledikçe hastalık sebeplerinin başında geliyor.

Ama ben illa ki kilo alacağım diyorsan sağlıklı bir kilo alma yöntemi öneririm yani spor yaparak iştahının açıldığı ve sonrasında yemek yemenle alacağın kilo. spor yaparkenkardiyo yapmadan, sadece ağırlık çalışarak fitness ya da pilates gibi dallarda kilo alabilirsin. kilo almak istediğini spor hocasına mutlaka söyle ki, sana uygun bir çalışma planı versin.

Canim benim, ilgin we cewabin için tesekkur ederim Ben kiloyu dengeeiz aliyorum kilo alinca belim ve kalçam genişliyo bacaklarim ince kaliyo. Kilo almak ugruna ince belimden olmak istemiyorum :KK64:Bu sebepten birkac gun sonra squat la beraber kilo alma girişiminde bulunucam.:KK72:

X