esim olmadan tup bebek islemi

kirmizisilgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.257
1
arkadaslar baslik yanlis anlasiliyor olabilir ama yurtdisinda olmamdan sebep kisitli vaktimiz var ve bu islemler icin ben esimden once turkiye'ye gelsem yumurta toplanma islemine kadar olan doneme kadar islemleri tek halletsem ve esim yumurta toplanma isleminden 1-2 gun once gelse sizce tedaviyi etkiler mi? eslerin "destek" disinda yumurta toplama islemine kadar bir fonksiyonlar var mi? sperm analizi 6 ay oncesinde yapildi ve hastanede sonuclari var zaten.
tup bebek yaptiran arkadaslarin fikirlerini bekliyorum..
tesekkurler.

Son düzenleme:
yok canım yumurta toplama gününe kadar kocanla alakalı hiç bir tahlil falan olmuyo dediğin gibi yapabilirsiniz yanii..
yolunda gider herşey inşallah en kısa zamanda müjdeyi verirsin bize

arkadaslar baslik yanlis anlasiliyor olabilir ama yurtdisinda olmamdan sebep kisitli vaktimiz var ve bu islemler icin ben esimden once turkiye'ye gelsem yumurta toplanma islemine kadar olan doneme kadar islemleri tek halletsem ve esim yumurta toplanma isleminden 1-2 gun once gelse sizce tedaviyi etkiler mi? eslerin "destek" disinda yumurta toplama islemine kadar bir fonksiyonlar var mi? sperm analizi 6 ay oncesinde yapildi ve hastanede sonuclari var zaten.
tesekkurler.

Hiçbir sorun olmaz canım, eşin yumurta toplama günü yanında olsun yeterli. Bende senin düşündüğün gibi tedavi oldum, eşim yumurta topplanmadan bir gün önce geldi. O zamana kadar tek başına çok rahat işlemlerini yapabiliyorsun. Allah yar ve yardımcın olsun, sağlıkla sıhhatle bebeğine kavuştursun inşallah. :nazar:

eşin yumurta toplamada yanında olsun yeter.
benim eşim işyerinden izin alamadığı için sadece yumurta toplama günü geldi yanıma. çünkü kimseye tüp bebek tedavisi yaptırdığımızı söylemedik. hep tek başıma gittim doktora. ayıptır söylemesi transfer günü bile yanıma gelemedi. transfer saatini 16.00 olarak aldım ki eşim çıkışta beni almaya gelebilsin. 4 saat kıpırtısız sırt üstü tek başıma yattım.

Allah yanında ve yardımcı olsun.

cok tesekkurler yanliz olmadigimi farkettim ve biraz daha rahatladim. tek basima halledebilirim bu isleri degil mi? ve esimin gelmesi gereken tarihi doktorlar tahmini olarak bana soylerler mi? cunku oldukca uzaktan gelicek. cok soruyorum farkindayim ama kafam karisik baya.
ve EGE1 biz de benim ailem disinda kimseye soylemeyi dusunmuyoruz. o yuzden herseyi dusunmemiz gerekiyor.
iyi dilekleriniz icin tesekkurler, umarim siz de isteklerinize kavusmussunuzdur.

Son düzenleme:
tesekkurler.

arkadaşların dediği gibi eşinin gelmesine gerek yok.. ama evlilik cüzdanının fotokopisini eşinin nüfus cüzdanın fotokopisi yanında olsun. işleme başlarken istemişlerdi bizden.. yumurta toplama da aşağı yukarı 3-4 gün önceden belli oluyor o süre sizin için yeterliyse sorun yok.. inşallah tedavin olumlu sonuçlanır..

valla canım okadarını bimiyorum.2sefer düşük yaptım ben onun için çok araştırdım belki bizde yaparız diye..bende okuduğum kadarıyla biliyorum yani

X