eşim saf mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Esiniz gibi erkeklerin kafasi para ve birikim yatirim gibi konulara iyi calisir.oyle islere yonlendirin onu.Cocuklariniz da varmis elistirmeyi birakmalisiniz bence.
ciddimisiniz ?? nerden bildiniz ???? .çünkü gerçekten öyle para birikim kredi hesap kitap hep bunlarda yeteneği var kafası iyi çalışıyor

Tonla iyi özellik saymışsın..Bunların hepsini örten tek özelliği saf olması ise bırak saf olsun. Hem yakışıklı hem bu kadar nitelikli bir insan ve birde zeki olmasını beklersen o saydığın iyi özellikleri silip süpürürsün,adam kendine güvenli olup seni aldatır falan,bu defa kocam beni aldatıyoya döner iş. Hiçbir insan 4x4 lük değil ne yazık ki. Zaten saydığın iyi özellikler adamın iyi niyetli saf kalpli oluşundan geliyor. Adamın saflığını kaldırırsan burnu havalarda sana değer vermeyen havalı ve ihanete yatkın bir karakter kalır elinde. Yani şu an ki konforunu o adamın o saf kalan yanına borçlusun biliyormusun? Milletin arayıp iş danıştığı biri salak falan olamaz elbette. Belki sosyal anlamda gelişkin değildir.. çok mu önemli? Bence hayır. Dediğim gibi 4x4 lük olupta ailesine sadık olmasını beklemende baya ütopik olur,bunlar totalde vuku bulan özellikler çünkü..
Ama mesela şeye çok takıldım ben yolda biri laf atsa savunamaz beni suçlar ya da kaçar demiş. Kadın soğumakta haklı bence. İstediği kadar saf olsun bir erkek böyle bir durumda dayanamaz yani.. düşünsenize yolda giderken biri size laf atıyor ve eşiniz kaçmaya başlıyor..

Tonla iyi özellik saymışsın..Bunların hepsini örten tek özelliği saf olması ise bırak saf olsun. Hem yakışıklı hem bu kadar nitelikli bir insan ve birde zeki olmasını beklersen o saydığın iyi özellikleri silip süpürürsün,adam kendine güvenli olup seni aldatır falan,bu defa kocam beni aldatıyoya döner iş. Hiçbir insan 4x4 lük değil ne yazık ki. Zaten saydığın iyi özellikler adamın iyi niyetli saf kalpli oluşundan geliyor. Adamın saflığını kaldırırsan burnu havalarda sana değer vermeyen havalı ve ihanete yatkın bir karakter kalır elinde. Yani şu an ki konforunu o adamın o saf kalan yanına borçlusun biliyormusun? Milletin arayıp iş danıştığı biri salak falan olamaz elbette. Belki sosyal anlamda gelişkin değildir.. çok mu önemli? Bence hayır. Dediğim gibi 4x4 lük olupta ailesine sadık olmasını beklemende baya ütopik olur,bunlar totalde vuku bulan özellikler çünkü..
evet nekadar güzel anlamissin neguzel özetlemişsin canım ..zaten ben onerini senelerdir uyguluyorum varsın saf olsun diyorum beni el üstünde tutuyor seviyor sayıyor çocuklarına harika bı baba diyorum ..zaten iyi özellikleri de benim rahatsız olduğum konuyu kapatıyor tahammül seviyemi artırıyor ...

çok şükür canim benim durumum o radde de değil tabiki okadar da ağır bir durum olsaydı ilerletmezdim ilişkimi tabiki...Allah o kadınlarında yardımcısı olsun...en büyük etken ailesi zaten konu uzar gider diye bahsetmiyorum ama hep kucumsendigini farkediyordum orda...hatta biz beraber oturmuştuk yeni evlenince , ben dayanamayıp ayrı ev istediğimde hepsi bizim oğlumuz ayrı ev de yapamaz ev gecindiremez diye çok karşı çıktılar...bende çok kızıyordum neden gecindiremesin afedersiniz ne yani sizin oğlunuz diyordum , gerçekten farkli davraniyirlardi ona...şimdi altı senedir kendi ayrı evdeyiz hatta bu sene bu yaşımızda ev bile aldik :) çok şükür neler neler becerdik hayret ediyorlar :) ...bekarlık dönemlerinde mahfetmisler onu çok yanlış yapmışlar ozguvensiz yetistirmisler , beyin kanamsindan sonra aşırı üstüne düştüler sanırım ...aynen ben uyrdikca eli ayağına dolaşıyor daha kötü oluyor snaki...ama uyarmasamda sacmaladiginin farkına varamiyor o anki haline ben dayanamıyorum ve uyariyorum
O zaman en guzeli bi uzman tavsiyesi almak.Esinizin haberi olmasa da olur.Nasil davranilmasi gerektigini filan konusin.Ya da farkinda olmadan test filan yapilabilirmiymis.

Ama mesela şeye çok takıldım ben yolda biri laf atsa savunamaz beni suçlar ya da kaçar demiş. Kadın soğumakta haklı bence. İstediği kadar saf olsun bir erkek böyle bir durumda dayanamaz yani.. düşünsenize yolda giderken biri size laf atıyor ve eşiniz kaçmaya başlıyor..
evet malesef ...aslında eşimin duyacağı şekilde bı laf atma yaşamadım ama eşim yanımdayken omuz attı biri mesela bilerek , eşime omuz attı bana dedim korktum yürü yürü hemen gidiyoruz arabaya dedi...tamam zaten gidiyoruz da ah ne diyeyim kelimeler kifayetsiz kalıyor ....esnafla tartıştım bikere adam neredeyse vuracakti bana ben ona o bana diklendik eşim geldi , sadece geldi , sustu adam kalıbına bakıp bişe sandı geri adım attı , eşimde diyecek söz yoktu halbuki :KK43:

aynen o da öyleydi ve öyle ,bilemiyorum hangi kafayla göze aldım alışmıştım ona ve aslında oldukça düşkünüm hatta şu mantıklı oturaklı hareketlerini gördükçe seviyorum ya diyebilirim ama tam tersi dediğim hareketleri görünce sevmiyorum ..dediğim gibi senelerdir inişli çıkışlı sevgim..sırf bu sorun yuzunden

Umarim duzelir ama zor. Yaşamayan bilmez, ben hiç oyle höt zöt serseri tipli erkeklerin sevdalisi olmadim. Saldirgan, kaba erkek sevmem ama kabalik başka, bu derece saflik başka...

O yorumumda bahsettigim eski sevgilim saç modelini bile babasinin istegine göre yaptiriyordu mesela, en ufak tartissak sacma sacma agliyordu, araya baskalarini katiyordu filan daha da var sacma hareketleri.

Eline kukla alıp oynatmak değil de hayat arkadasi isteyen insanin gozune batar tabi bu ve benzer şeyler. 🙄 Karsidan "ayy saf ne guzel" deniliyor.

O zaman en guzeli bi uzman tavsiyesi almak.Esinizin haberi olmasa da olur.Nasil davranilmasi gerektigini filan konusin.Ya da farkinda olmadan test filan yapilabilirmiymis.
bilmiyorum canım tefaviye gel desem asla gelmez ne scamaliyorsun der ben normalin der üzülmez de böyle bı talebe ..cayininicmeye devam eder :KK43: ben kendim mi gitmeliyim tek başıma ? neye yarayacak bilemiyorim

Umarim duzelir ama zor. Yaşamayan bilmez, ben hiç oyle höt zöt serseri tipli erkeklerin sevdalisi olmadim. Saldirgan, kaba erkek sevmem ama kabalik başka, bu derece saflik başka...

O yorumumda bahsettigim eski sevgilim saç modelini bile babasinin istegine göre yaptiriyordu mesela, en ufak tartissak sacma sacma agliyordu, araya baskalarini katiyordu filan daha da var sacma hareketleri.

Eline kukla alıp oynatmak değil de hayat arkadasi isteyen insanin gozune batar tabi bu ve benzer şeyler. 🙄 Karsidan "ayy saf ne guzel" deniliyor.
canım bende olmadım nefret ederim hot zor maço erkekten ...demek istediğim başka bişey gerçi sen anladın...
işte o sevgilinde hissettiğim gibi ..daha ağırları hatta ..içimde kendi kendime savastigim bir çok şey ..onun kafası rahat benim kafam dopdolu

Eşinizi Bir psikoloğa görürseniz daha iyi. Bence onu sürekli uyararak, arkadaş ortamında mesaj çekerek siz daha çok geriyorsunuz ve farkında olarak veya olmayarak daha çok zarar veriyorsunuz. Bana öyle geldi
kendi haline de birakmişligim oldu
ben kendi kendime neler deniyorum neler gözlemliyorum ...uyarmak zorunda kalıyorum ..zarar verdiğimi düşünmüyorum , bilincinde olsun , eleştirilmek bazen iyidir ...

sonradan gördüm cwnim babalığı mükemmel ..yedi yasindaki kızım ona çok düşkün , yorgun değilse ilgilenir nereye gitse götürür eğitir ...tabi genel eğitici şeyler bende o eğlendirmeye ilgilenmeye yarar ...ama babalığı çok iyidir saolsun onda sorun yok okuluyla eksikleriyle herşeyiyle ikgilernir
O zaman kafanda buyutmemeni oneririm. Huzur vermeyen, kavga eden, hakaret eden, siddet gosteren erkek de o kadar cok ki.. sozunu dinliyorsa eger.. yonlendir sen soyleye soyleye guzelce egit.

canım bende olmadım nefret ederim hot zor maço erkekten ...demek istediğim başka bişey gerçi sen anladın...
işte o sevgilinde hissettiğim gibi ..daha ağırları hatta ..içimde kendi kendime savastigim bir çok şey ..onun kafası rahat benim kafam dopdolu

Yok coğu kişi saldirgan mi olsaydi kaba mı olsaydi filan yazmiş ya hiç alakasi yok demek istedim.

Benim o eski sevgilimde de 187 boy vardi ama eminim bahsettiginiz tarzda gerginlikler yaşamiş olsak kaçardi belki 😂😂😂
benim eski sevgilim senin kocan degildir ins. 😂😂😂

O zaman kafanda buyutmemeni oneririm. Huzur vermeyen, kavga eden, hakaret eden, siddet gosteren erkek de o kadar cok ki.. sozunu dinliyorsa eger.. yonlendir sen soyleye soyleye guzelce egit.
işte senelerdir yaptığım bu zaten canım
ama bende bazen dertleniyorum canım sıkılıyor bu duruma , kadınız hepimiz yanımızda güçlü duran dağ gibi duran erkek istiyoruz ...ben eşimi yonlendire yonlendire ömrüm gitti , gençliğim , heyecan isteyen en güzel yıllarım ..sırf iyi kalbe iyi niyetle kendimi feda ettim..

evet nekadar güzel anlamissin neguzel özetlemişsin canım ..zaten ben onerini senelerdir uyguluyorum varsın saf olsun diyorum beni el üstünde tutuyor seviyor sayıyor çocuklarına harika bı baba diyorum ..zaten iyi özellikleri de benim rahatsız olduğum konuyu kapatıyor tahammül seviyemi artırıyor ...
Evet bunlar gerçekler.. Cidden insanın konforu ve birilerine muhtaç edilmeyişi,eşi tarafından ezilmeyişi değer görmesi saygı görmesi çok önemli şeyler. Muhtemelen küçükken geçirdiği rahatsızlık onun belli alanlarını etkilemiş,sosyal davranışlarını vs. Tabi küçükken ailesinden gördüğü muamele nedeniylede korkak yanları türemiş olabilir. Eşinden soğuma öylece sev,sadece işin tıbbi yanını araştırabilirsin. Ama asla soğuma,emin ol dışarıda gördüğün erkeklerin içinde adam o kadar az ki..Varsın saf olsun dedirtiyorlar inan. Çocukların huzurlu falan,bunlar çokkk önemli şeyler. Mesela sen gece yastığına kafanı koyduğunda huzurla,dünyada kaç kadın o geceyi ve birçok geceyi kendine çareler aramakla geçiyor bir düşün. Aldatılıyor,işkence görüyor eziliyor,maddi sorun var koca çalışmıyor vs vs.. o yüzden şu kısacık ömürde mükemmel eş beklemek cidden anlamsız..

Yok coğu kişi saldirgan mi olsaydi kaba mı olsaydi filan yazmiş ya hiç alakasi yok demek istedim.

Benim o eski sevgilimde de 187 boy vardi ama eminim bahsettiginiz tarzda gerginlikler yaşamiş olsak kaçardi belki 😂😂😂
benim eski sevgilim senin kocan degildir ins. 😂😂😂
ayh yok onun ilk çıktığı da benim bu da en başta tuhafima gitmişti ..inanmamıştım.hatta ben sayıyorum bak senden önce üç kişiyle çıktım çok da hoslantilar oldu sende yalan konusma soyle işte diyodum ya sen söylüyorsun olsa ben niye gizleyimki diyordu ..ilkimdir heralde..niye saklasın..😂

sizin esinize sayginiz bitmiş. bence bir iliskinin en onemli unsuru saygı. sizinki tukenmis.

eger bunun tibbi bir durum olup olmadigini ya da bir teshis koyumlasini istiyorsanız bir nörolog ile gorusturun..siz doktora once girip endiselerinizi söyleyin. esinize de rutin kontrole gidelim, tedbirli olmakta fayda var falan dersiniz.

kardeşini rutinde de salak diye seven bir ben mi varim yaa. bana cok normal geldi yani ablasinin o lafi.

bir de bu laf atilma mevzusunda normal olan basip gitmek degil mi? ne yapsin bıçak mi çeksin? boyle bir durumda ben esim anlamasim diye onu mesgul ederim ya da oradan uzaklasmak icin ben cekistiririm.

trafikte ise kimin ne oldugu belli degil. her yil kac kisi ölüyor acaba trafikte cikan sacma tartismalar yuzunden. gecen birisi kirmizi isikta hizli kalkmadilar diye 2 genci vurup öldürdü. ne kocami, ne kardesimi, ne babami kimseyi trafikte tartismaya sokmam, hepsinin devam etmesini saglarim.

Evet bunlar gerçekler.. Cidden insanın konforu ve birilerine muhtaç edilmeyişi,eşi tarafından ezilmeyişi değer görmesi saygı görmesi çok önemli şeyler. Muhtemelen küçükken geçirdiği rahatsızlık onun belli alanlarını etkilemiş,sosyal davranışlarını vs. Tabi küçükken ailesinden gördüğü muamele nedeniylede korkak yanları türemiş olabilir. Eşinden soğuma öylece sev,sadece işin tıbbi yanını araştırabilirsin. Ama asla soğuma,emin ol dışarıda gördüğün erkeklerin içinde adam o kadar az ki..Varsın saf olsun dedirtiyorlar inan. Çocukların huzurlu falan,bunlar çokkk önemli şeyler. Mesela sen gece yastığına kafanı koyduğunda huzurla,dünyada kaç kadın o geceyi ve birçok geceyi kendine çareler aramakla geçiyor bir düşün. Aldatılıyor,işkence görüyor eziliyor,maddi sorun var koca çalışmıyor vs vs.. o yüzden şu kısacık ömürde mükemmel eş beklemek cidden anlamsız..
haklısın , bende öyle yapıyorum bakalım ...

sizin esinize sayginiz bitmiş. bence bir iliskinin en onemli unsuru saygı. sizinki tukenmis.

eger bunun tibbi bir durum olup olmadigini ya da bir teshis koyumlasini istiyorsanız bir nörolog ile gorusturun..siz doktora once girip endiselerinizi söyleyin. esinize de rutin kontrole gidelim, tedbirli olmakta fayda var falan dersiniz.

kardeşini rutinde de salak diye seven bir ben mi varim yaa. bana cok normal geldi yani ablasinin o lafi.

bir de bu laf atilma mevzusunda normal olan basip gitmek degil mi? ne yapsin bıçak mi çeksin? boyle bir durumda ben esim anlamasim diye onu mesgul ederim ya da oradan uzaklasmak icin ben cekistiririm.

trafikte ise kimin ne oldugu belli degil. her yil kac kisi ölüyor acaba trafikte cikan sacma tartismalar yuzunden. gecen birisi kirmizi isikta hizli kalkmadilar diye 2 genci vurup öldürdü. ne kocami, ne kardesimi, ne babami kimseyi trafikte tartismaya sokmam, hepsinin devam etmesini saglarim.
haklısınız ...tükenmiş olabilir saygım ..belki kim olsa tukenirdi ya neyse...tabiki kimseyi oldurmesin şiddet uygulamasin ama bukadar da ezik olmasın anladınız mı ..hissettirdiği , yanımda çocuk varmış hissini bana vermesin ,kocam var benim dağ gibi diyebileyim..satasmasin ama korkmasinda ..ben daha deli yüreğim ondan:KK43:

Elbette vardır böyle insanlar ama pek nadirdir diye düşünüyorum. Şimdi IQ testi yaparsanız eşinize, eşinizin öz güven sorunu oluşacak. Bide çaresi yoksa daha kötü olur. Bilmiyorum riskli olabilir,Ay keşke yardımcı olabileceğim bi konu olsaydı , sizin için sadece dua edebilirim 🌹
İnşallah Allahım içini ferahlatsın 🙏
evet şimdi ben ona IQ testi yapalım sana diye başka yapsam belki daha kötü olacak ...zaten asla gitmez kesinlikle biliyorum. saolsun amin

Esiniz gibi erkeklerin kafasi para ve birikim yatirim gibi konulara iyi calisir.oyle islere yonlendirin onu.Cocuklariniz da varmis elistirmeyi birakmalisiniz bence.
lütfen gelirmisiniz biraz konuşalım .nasıl vardınız bu doğru kanıya ....sürekli toplumda tek muhabbeti özellikle son iki senedir ev muhabbeti ...artık sus diyorum insanları sıkiyorsun ...birikim ...sürekli altının değerini falan takip eder ..herkese bundan bahseder ...bazen durup dururken babama veya anneme veya bir başkasına altın şukadar oldu der . olursa olsun diye cevap aldığı da oldu...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X