Eşim seks sırasında hiç öpmedi ve sırtını dönüp yattı

Ee siz öpseydiniz birlikte olurken madem bu iş olacak hakkını verseydiniz 🤣sonra trip atacaksanız atın yine yok o beni öpmedi siz başlatsaydınız o da eşlik etseydi amann püften püften yani
Kırgınken
Ee siz öpseydiniz birlikte olurken madem bu iş olacak hakkını verseydiniz 🤣sonra trip atacaksanız atın yine yok o beni öpmedi siz başlatsaydınız o da eşlik etseydi amann püften püften
Adam rahatlamak istemiş ne var bunda arada bir de dönüp yatsın hep sarılmak zorunda mı? Bir daha böyle yaparsa bir ayar çekersiniz🤣yani bir kez böyle olunca da konu açmak ne bileyim
Bence sorun da bu zTen.rahatlamak istedi diye ruhsuzca işini görüp sırtını dönünce sıkıntı yok mu yani sizin açınızdan ?

Kırgınken

Bence sorun da bu zTen.rahatlamak istedi diye ruhsuzca işini görüp sırtını dönünce sıkıntı yok mu yani sizin açınızdan ?
Kırgınlık olsa da ne fark eder ki adam sevişerek barışmak istemiş sizi istemiş hemen kötüye yormam yani sabah olunca nasıl davranacak ona bakarım he tavırlar değişikse o zaman s*arım çarkına 🤣arkasını dönmeyi burnundan getiririm 🤣

Aferin size. Siz böyle net olmadığınız için adam resmen sadece ihtiyacını görüp uyumuş. Bu yaptığında aşk felan yok. Miğde bulandırıcı.
Eşimle beraber olmak istemenin nesi kötü ? Böyle yapacağını bilemezdim. Hata benim kararsızlığımda değil onun odunluğunda.

İstemiyorumdan anlamayan biri olmasına takılmayıp ona takılmak. 🤦🏻‍♀️
Eşi tecavüz etmemiş, zaten kesin bir şekilde istemiyorum da dememiş konu sahibi ve karşı koymamış, yani aslında o da istemiş sadece kocası nazıyla biraz oynasın gönlünü alsın istemiş; ama o beklediği bir öpücük bir sarılma olmamış. Biraz hayal kırıklığı içinde olmasının sebebi bu.

Adam sizi şişme bebek gibi kullanmış siz de izin vermişsiniz.

İlişki başında ya da ortasında ne oluyor? Ön sevişmesiz hayırdır?Neden demiyorsunuz?

Tavrınızı belli etmezseniz küsken sizi şişme bebek olarak kullanmaya devam eder asla öpmez sarılmaz gönül almaz bilesiniz.

Ön sevişmesiz ilişkiyi hayvanlar yapıyor. Dinde bile hayvanların yaptığı gibi yapmayın diye hadis var.

Eşimle aramız biraz limoniydi gece işten geldi ben uyurken yanaştı zorlayınca kırmak istemedim hiç öpmeden vs başladı birliktelik bittikten sonra da sırtını döndü yattı hiç sarılmadı normalde öyle yapmaz ama zoruma gitti. Ve bu durumun farkında bile değil. Artık bişeyleri açıklamaktan bıktım sorunları dile getirince de şikayetçi oluyorum 🤦🏻‍♀️
Hiç konuşmadan mi basladi sex ? Kendinizi kötü hissetmeniz normal. Sorunlar halı altına supurulmemeli.

Eşini seven insan işini görüp sırtını devirip uyumaz.
Kendinizi kandırmaya devam edin.
Bu ilk defa olduğu İçin şaşkınlığımı burda dile getirdim zaten ? Her zaman olan bi durum olsa assla kabul etmemm nasıl bir izlenim yarattım sizde bilmiyorum ki🤦🏻‍♀️

Eşi tecavüz etmemiş, zaten kesin bir şekilde istemiyorum da dememiş konu sahibi ve karşı koymamış, yani aslında o da istemiş sadece kocası nazıyla biraz oynasın gönlünü alsın istemiş; ama o beklediği bir öpücük bir sarılma olmamış. Biraz hayal kırıklığı içinde olmasının sebebi bu.

Ne olursa olsun seven bi erkek işini görüp kıçını devip uyuyamaz. Kim ne derse desin yani.

Bence sorun edilecek bir durum yok. Nerede gorsem tanirim kavga seksi bu iste🤣 oyle cok romantik olmasini beklemeyin sonucta bi kavga durumu var arada. Eger seks icin bile yaklasiyorsa bir sey yok. Barisinca opusur koklasirsiniz.

Adam sizi şişme bebek gibi kullanmış siz de izin vermişsiniz.

İlişki başında ya da ortasında ne oluyor? Ön sevişmesiz hayırdır?Neden demiyorsunuz?

Tavrınızı belli etmezseniz küsken sizi şişme bebek olarak kullanmaya devam eder asla öpmez sarılmaz gönül almaz bilesiniz.

Ön sevişmesiz ilişkiyi hayvanlar yapıyor. Dinde bile hayvanların yaptığı gibi yapmayın diye hadis var.
Böyle demeyin daha çok zoruma gidiyor 🫣 tekrar tekrar yazdım yine söyleyeyim ilk defa böyle bişey olduğu İçin sebebini anlamaya çalışıyorum zaten. Veya bu durum normal mi değil mi arada her ilişkide olur mu olmaz mı analiz etmek istedim.

Eşimle aramız biraz limoniydi gece işten geldi ben uyurken yanaştı zorlayınca kırmak istemedim hiç öpmeden vs başladı birliktelik bittikten sonra da sırtını döndü yattı hiç sarılmadı normalde öyle yapmaz ama zoruma gitti. Ve bu durumun farkında bile değil. Artık bişeyleri açıklamaktan bıktım sorunları dile getirince de şikayetçi oluyorum 🤦🏻‍♀️
Madem limoniydi niye ilişkiye girdi. Çok ilginç. Şahsen barışmayacaksa girmesin. Girecekse barışsın

Böyle demeyin daha çok zoruma gidiyor 🫣 tekrar tekrar yazdım yine söyleyeyim ilk defa böyle bişey olduğu İçin sebebini anlamaya çalışıyorum zaten. Veya bu durum normal mi değil mi arada her ilişkide olur mu olmaz mı analiz etmek istedim.

Sebebi açık değil mi? Boşaltmak istemiş kendini ve boşaltmış.

Her ilişkide olmaz tabiki, insanlara sana nasıl davranmaları gerektiğini sen öğreteceksin.

Burdaki konulara şaşırmamak elde değil . Hanımefendi kendiniz kocanıza sorsanız. hadi küstünüz ilişkiyide istemişsiniz o zaman konuşsaydınız bana ilginç geldi karşılık vermedim ama ilişkiye girdik. Yorumların çoğu normal dese rahatlayacakmısınız anlamadım sizi. Milleti boşverin sizin konuşup kendinizi ifade etmeniz gerekiyor tamam ben senle ilişkiye girdim ama arkana dönüp yatman kalbimi kırdı diye siz ifade edin . Böyle başlıklar çok oluyor evli koca koca insanlar neden konuşamıyor anlamıyorum buraya sorana kadar kocana sor bacım

X