Esim ve ailesi

Çok teşekkür edéim çok haklısınız inşallah becerebilirim bunu

Boşanın.

İlişkime devam etseydim galiba sonum böyle olacaktı. Yazdıklarınızı okuyunca resmen gelecek gözümde canlandı bir an ve korkuttu beni açıkcası.. Benim eski sevgiliminde babası ölmüştü ve abisi hep baskı yapar herşeyine karışırdı sevgiliyken gezmemize bile laf yaptı, benimde hep düşüncem şuydu “ailesiyle evlenmiyorum ki, sevgilim beni çok seviyor el üstünde tutar” ama sonra gözüm bir açıldı ailemi silerim dediği halde hatta birliktelik (cinsellik) yaşadığım halde bitirdim onu orda ve bizim uzaktan akrabalığım olduğu halde evet belki çok mide bulandırıcı ama cahillik mi denir büyük lokma ye büyük konuşmamı derler bilmiyorum tövbe mi ettim yoluma devam ettim ilerde yüz yüze geleceğimizi bile bile çünkü kimse bizden kendimizden değerli değil. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama kpssye gir ve hatta onların inadına daha bir hırsla çalışarak kazan kimseye minnet etme.. Çok var çocuğuyla mutlu bir hayat süren güçlü kadınlar, kimseye kendinizi ezdirmeyin.. Saygının olmadığı yerde sevgi barınmıyor eşinizden soğuma nedeniniz de budur büyük ihtimalle. Abisinin bir lafıyla size bunları söyleyen adama da koca demeyin. Benimde abisi evden kovmuştu, ve sevgilim gidip özür dilemişti.. Sonrada bana gelip sen zorladın beni demişti.. Aileni sil dememi bekliyordu galiba :) Erkekler tuhaf canlılar, önceliğiniz kendiniz olsun..

Teşekkür ederim.

Balık baştan kokmuş ama senin alıcılar kapalıydı galiba ya da evlenmek tatlı geldi böyle zorba biriyle
konuyu baştan okudum da nasıl böyle acımasızca yorum yapabiliyorsunuz bunu merak ettim? karşınızdaki lohusa bir kadın ve kimse böyle bir duruma düşeceğini bile bile evlenmez. Ne yazık ki bizim düşmanlarımız hem cinslerimiz umarım eleştirdiğinizi yaşamazsınız

Ezbere laflarla gelmeyin karşıma.Azcık gerçekçi olmayı deneyin.Konuya üzülmediğimi mi sanıyorsunuz?? Ama Ahlayıp sızlanmanın kimseye faydası yok şunu bilin.Bi siz çok düşünceli,bi siz çok üzülüyorsunuz değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…