Esim ve esmin calisani ...

Vallahi size Allah peygamber sabrı vermiş ben olsam neler yapardım ona ve eşime. En azından eşime kendini benim yerime koy sen ne yaparsın gibi empati kurdurun.. Allah öyle insanlardan uzak tutsun insanda biraz anlayış olur ya ben komşumu gorsem eşiyle birlikte kafamı kaldırıp adamın yüzüne bir kez bakmıyorum sürekli kadınla göz teması kurmuyorum belki yanlış anlar eşi belki takıntılı biridir diyorum. Bide şuna bak resmen eski kaşar sizide çözmüş baya sankide hiç korkmuyor laf gelicek diye

Direk işine son verirdim eğer aile şirketi ise sende ailedensin ve bir söz hakkın vardır ne derse desin kayınpederi alır konusurdum durum bu bu yarın oburgun birşey olursa bana gelmeyin ben haberini olsun diye söylüyorum isterseni takip edin diye

Neden eşinizle ilgili konu açıldığında susturmuyorsunuz? Sonuçta çalışan ve boş boş gevezelik yapması ayrı irite edici hayırdır yani. Her şeyi geçtim siz niye pasifsiniz? Eşimin ne sevip sevmediğini benden iyi mi bilecek nasıl saçma bir iş hayır yani siz niye sürekli bu konuşmalara izin veriyorsunuz? Çizgiyi çekin ne münasebet

Merhabalar

Esim ve ben almanyanin baska bir yerine tasindik burda kendi is düzenini kurdu ve 2 senedir ofiste calisiyor. Yarim sene önce iscisini cikardi ve onun yerine baskasini aldi (30 yas civari, 2 cocuk, evli)

Benim esime (24 yasindayiz) öyle bi ilgili davraniyor ki anlam veremiyorum. Ben 1 aydir esimin yaninda calismaya basladim ama bu hissettiklerimi öbür calisanda hic hissetmedim aksine sevdim. Her ne zamam biz o kadinla ofiste bas basa kalirsak bana her seferinde esimin konusunu aciyor ve bi sekilde beni bozuyo. biseye ihtiyaci olunca bana söylüyor ama konu esimi arayip ofis ile ilgili problemleri bildirmek veya onu güncellemek icin kendisi her seferinde ariyo. Yapilacak basit isler oluyo kendisi yine esimi arayip onunla konusuyor oysaki benim yapabilecegim seyler.

Esim 1 haftadir yurt disina cikti ve ofiste kayinbabam, görümcem ciktiktan sonra bana gelip benim senin esine corba sözüm vardi onu bu hafta kesinlikle yapicam demesi beni cok sasirtti. Senin esin bunlari bunlari yemesini sever o geldiginde sende bunlari yaparsin demesi ..

Her seferinde benim yanimda ben senin esinle konustum telefonlastim tarzinda konusuyor ve bu is ile alakali olsa da benim canimi cok sıkyor

Herkese karsi saygili ama esime karsi daha degisik. Sunu da söylemeden gecemiyecegim nedense her konustugumuzda esimle alakali konusuyor ve onun gözüne bi sekil girmeye calisiyo.

Esimle de konustum bu onun tarzi oldugunu söylüyor. Ama ben benim is arkadasimla böyle olsaydim eminim kiyamet kopardi...

Sizce abartiyo muyum? Veys bi sekilde rahatsiz oldugumu belli mi etmeliyim?
Fikirlerinize ihtiyacim var
açıkçası rahatsız olduğunuzu dile getirin normal şeyler degil kadının yaptıkları hatta kadının ağzının payını verininki bir daha çevrenizde dolaşma cesareti bulamsin

açıkçası rahatsız olduğunuzu dile getirin normal şeyler degil kadının yaptıkları hatta kadının ağzının payını verininki bir daha çevrenizde dolaşma cesareti bulamsin
Evli adamla 5 yıl birlikte olmuş biri olarak bu yorumu yapmanız çok komik olmuş 😂😂
Kadına ağzının payını vermeli değil mi?

Evli adamdan uzak durmalı, sen 5 yıl boyunca durmamışsin ama o çalışan durmalı. Kafan pırıl pırıl masallah. 🥴

Eşinizde maşallah her detayıyla tanıtmış işçisine kendisini.. Kadında zaten tam kurnaz. Aralarında bir şey yaşanmamışda olsa ufaktan kıvılcımlar başlamış. Aman dikkat

Ben ağır bir şekilde konuşamam diyorsunuz, ya iyi niyetli yapıyorsa gibi bir şeyler.. acaba bir kadın BENİM eşimin sevdiği yemeği BANA söyleyecek kadar iyi niyetli olabilir mi.. adamı vururlar vururlar😅

Şüphe varsa,şüphe yoktur
Madem çalışanın yol ber gitsin,milletin evli adamlarına kur yapmadın

Şüphe varsa,şüphe yoktur
Madem çalışanın yol ver gitsin,milletin evli adamlarına kur yapmasın
Yemezler de yolla

Konu sahibi inşallah o çorba tenceresini kafasına geçirmişsindir. Şiddet yanlısı biri değilim ama senin kocan şunu sever, ona bunu yap falan diyecek, o dakikadan sonra hanımefendilik falan kalmaz. Bak bu kıskançlık değil. Kadının yaptığı çok büyük hadsizlik ve pişkinlik. Defolsun başka yerde arasın ekmeğini

Haddini bildirmekte fayda var. Evli bir erkekle çalışmanın da arkadaşlık etmenin de bir sınırı olmalı. Bence sizin rahatsız olduğunuzu biliyor ama sizi önemsemiyor. Gözünde saygınlığınız yok ya da hiç olmamış. Eşinizi işten çıkarmaya ikna edemiyorsanız kendi yöntemlerinizle bir süre idare edin bakalım fark edecek mi? Örneğin bu hanıma abla diyorsanız derhal bırakın, x hanım şeklinde hitap etmeye başlayın, birlikte gülmeyin vs ama daha önemlisi size eşiniz hakkında konu açtığında dinlemeyin, ilgilenmeyin, telefonunuzla meşgul olun, ileri giderse “konu ne ara eşime geldi yine, sıkılmadık mi “ deyin. Eşinizi bu süreçte mutlaka ikna edin işten çıkarsın. Tehlikeli gördüğünüz kimseyi beslemek zorunda değilsiniz.

Hanımefendi kadın tuhaf, eşin tuhaf sen ayrı bir tuhafsin😌

Yahu hiç mi sözünün kıymeti yok. Söyle eşine kadının devam etmesini istemiyorum de. Söyle hoşuna gittiği için mi ses çıkarmıyorsun de. Neden çekiniyorsun?. Ne iyi niyeti? O kadın bunları yaparken belkide eşine göz dikerken çekiniyor mu? Ben bu kadının devam etmesini istemiyorum de. Ben burdan sinir oldum sen nasıl dayanıyorsun?

X