Esimdeki değişiklikler.

Bu erken boşalma problemi son 15 gündür varmış heralde öncesinde yokmuş her şey mükemmelmiş ben öyle anladım.bir de neden krem kullanıyorsunuz ıslanma sorununuz mu var veya ters ilişki mi kuruyorsunuz?

Doktora gidip tedavi olmayacaksa boşanın. Adamın sözleri çok da umrunda olmadığınızı gösteriyor çünkü. Kardeş kardeş yaşayacaksanız boşanıp bir ev arkadaşı edinin. Aynı şey ne de olsa.

Bu erken boşalma problemi son 15 gündür varmış heralde öncesinde yokmuş her şey mükemmelmiş ben öyle anladım.bir de neden krem kullanıyorsunuz ıslanma sorununuz mu var veya ters ilişki mi kuruyorsunuz?
sanırım malum sonu geciktirmek için eşi kullanıyor, konu sahibi değil.

yok hep varmış olmasın diye krem kullanıyorlarmış.

Çok güzel de çok güzel diyip durmussunuz ama siz kendi kendinize nasil bu kadar güzel cinsellik yaşadiniz ya.😀
Adam erken boşaliyo bisey anlamiyor, uzun olanda da kendini kremle uyuşturuyor yine bisey anlamiyor. Adamin hoşuna gidip gitmedigini bile anlamissiniz kac senedir. 🙄Bu nasil sey

Yok hayır hep vardı kremi uzun sürmesi için kullanıyoruz, kremle uzun sürüyordu bazen.

Doktora gidip tedavi olmayacaksa boşanın. Adamın sözleri çok da umrunda olmadığınızı gösteriyor çünkü. Kardeş kardeş yaşayacaksanız boşanıp bir ev arkadaşı edinin. Aynı şey ne de olsa.
Evet bende buna sasırıyorum kendi kendine kararı vermiş hiç birşey söylemeden uzaklaştı ben nolucak o zaman nasıl çözücez dediğimde de yapıcak bişey yok dedi, bende inanamadım gerçekten yapıcak bişey nasıl olmaz yani olmalı olmak zorunda doktor diye bişey var yani öylece durucak mıyız hiç mi olmıcak ben anlamadım bi anda böyle bitirmesini, içten içe çok dert etti heralde psikolojik olarak etkilendi ya da o kadar dert etse cözüm bulur nasıl kestirip atıyor anlamıyorum.

Çok güzel de çok güzel diyip durmussunuz ama siz kendi kendinize nasil bu kadar güzel cinsellik yaşadiniz ya.😀
Adam erken boşaliyo bisey anlamiyor, uzun olanda da kendini kremle uyuşturuyor yine bisey anlamiyor. Adamin hoşuna gidip gitmedigini bile anlamissiniz kac senedir. 🙄Bu nasil sey
Krem kullandiginda zevkinin biraz azaldığını biliyordum zaten, o yüzden arada bir kullanıyorduk. Ama kullanmadığımız zamanlarda onun açısından kısa sürmesini dert ettiğini hiçbir zaman söylemedi bana, gayet memnundu kısa sürmesinde sıkıntı yaşayan bendim onun için de kremi kullanıyorduk bazen. Ama şimdi iki türlü de olmadığını söylüyor.

4 yıllık evliyiz, yani dediğim gibi biseylerle côzüm bulduğumuz için güzel gidiyordu dedim krem veya sprey falan ama artık kendisi de onlardan sıkıldığını onlarla olunca bişey hissetmediğini söylüyor doktora gitmesini de söylicen yani hayır diyiceğini bile bile söylicem
Evliliğinizin selameti için doktora gitmenin şart olduğunu söyleyin. İnşallah sonuç alırsınız

4 yıllık evliyiz, yani dediğim gibi biseylerle côzüm bulduğumuz için güzel gidiyordu dedim krem veya sprey falan ama artık kendisi de onlardan sıkıldığını onlarla olunca bişey hissetmediğini söylüyor doktora gitmesini de söylicen yani hayır diyiceğini bile bile söylicem
Krem ve spreyin isimleri neydi acaba. Özelden yazabilir misiniz. İsimlerini unuturum orda olunca girip bakarım isimlerine

Bende öyle düşünüyorum ama bulamıyorum ne olduğunu dışarda da çok takılmaya başladıya hayırlısı bakalım bu detayı yazıda verseydim keşke, arkadaşlarıyla çok takılıyor sorunca kızıyor sürekli ne soruyosun nereye gidebilirim kahvede okey oynuyoruz falan gibi şeyler diyor. Orda da yazdimya bi 15 gündür bu konulardan tartışma halindeyiz çok büyük tartışmalar değil ama bi türlü de düzelmedi.

Bende öyle düşünüyorum da geri kafalı bi adam bu hele bu meselelerden doktora falan gitmez bilmiyorum nolucak ama çok sıkılmaya başladım yani beklemek bile neyse de tavrından çok sıkıldım önemsemiyor ben sormasam hiçbir şey demeden öylece uzak duruyor
Canınızı sıkmak istemem ama daha önce bu hale gelen bir ilişkiyi gözlemledim. Adam ben buyum beğenmiyorsan sen bilirsin artık çabalamayacağım dedi ve boşandılar. Adamın başka bir kadınla ilişkisi varmış hatta bebeğide vamış diye bir söylenti de vardı. Tutacak başka dal bulduysa sizi sepetlemenin yolunu yapıyordur. Ki söylediklerinizde işaretler yok değil

Son düzenleme:
Kremle bir dakika süren şahane cinsel hayatı ten uyumu mu,insan soyunmaya üşenir o ne öyle sizin hiç cinsel hayatınız yokmuş ki siz var sanıyorsunuz. Gitsin doktora spermen bey
Cinsellik ama sadece gir çık değil ki ,belki 30 dak şehvetli ön sevişmeli oluyor

Canınızı sıkmak istemem ama daha önce bu hale gelen bir ilişkiyi gözlemledim. Adam ben buyum beğenmiyorsan sen bilirsin artık çabalamayacağım dedi ve boşandılar. Adamın başka bir kadınla ilişkisi varmış hatta bebeğide vamış diye bir söylenti de vardı. Tutacak başka dal bulduysa sizi sepetlemenin yolunu yapıyordur. Ki söylediklerinizde işaretler yok değil
Şüphelenmiyor değilim ama nasıl anlicagimi bilemiyorum, telefonunu karıştırıyorum herseyine bakıyorum bişey yok ama iyi de temizliyor olabilir tabi, bilmiyorum ki bunu anlamanın bi yolu yok mu aklıma da geliyor yani içim içimi kemiriyor böyle bişey varsa ben anlamazsam diye.

Şüphelenmiyor değilim ama nasıl anlicagimi bilemiyorum, telefonunu karıştırıyorum herseyine bakıyorum bişey yok ama iyi de temizliyor olabilir tabi, bilmiyorum ki bunu anlamanın bi yolu yok mu aklıma da geliyor yani içim içimi kemiriyor böyle bişey varsa ben anlamazsam diye.
Bunu nasıl anlarsın bilmiyorum, telefonunda çok fazla uygula varsa çocuk takip programı indirip klasörlerden birinin içine gizlersen gittiği yerleri görme şansın olur belki. Bence sen bunu googledan bir araştır

X