Esimdeki değişiklikler.

Eşinizin önce üroloji doktoruna gidip testosteron testi vermesi gerekiyor.Degerlere bakılması gerekiyor eğer değerleri düşükse iğne ve kola sürülen bir krem var değerleri yükselten.Bazen değerleri duserse sevişmek istemeyebiliyorlar veya erken boşalma sorunu olabiliyor.Üroloji doktoru sorununuzu çözer diye düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba, bi konu hakkında fikrinizi almak istiyorum, bizim eşimle çok güzel bi cinsel hayatımiz vardı, yani sıklığı olsun ten uyumumuz ikimizin de istekli oluşu ama adam birden duruldu delirmek üzereyim sebebini bi türlü bulamıyorum. 15 gündür (bu süreçte sürekli farklı sebeplerden tartışmalarımız oldu bi tam düzelemedik nedense) yaklaşmiyor, ben mi yaklaşsam acaba dedim o da ben yaklasmadigim için mi böyle yapıyor dedim açıkça söyledim akşam için planlar yaptım, bakarız falan diyip geçiştirdi neye bakiyon Allah aşkına bu nasıl bi cevap, bu arada erken boşalma sorunu var krem kullanıyoruz kremde sür dedim heralde o yüzden öyle dedi ama yine de saçma, neyse, dedimya 15 gündür doğru düzgün bişey olmadı bi arada çok kısa bişey oldu ilişkiden bile sayılmaz toplasak bir dakika etmez. Kaç gündür özenli özenli yatağa giriyorum, adamdan tık yok kaç gündür olmadı bugün kesin olur diyorum o dediğimiz üstüne 3-4 gün daha geçiyor, artık dayanamadım sordum niye böyle yapiyosun diye başta söylemek istemedi falan biraz ısrar edince de şey dedi kısa sürüyor hiçbir şey anlamıyorum ben öyle hiç sevmiyorum sen de bişey anlamıyorsun öyle olunca dedi, e krem sürüyoruzya dedim o da iyice uyuşturuyor bişey hissetmiyorumki dedi seninle falan ilgisi yok yani Dedi, ee nolucak o zaman dedim öyle de olmuyor böyle de olmuyor dedim bunu çözmemiz lazım böyle mi kalıcak dedim, prezervatif takıyoruz ondan mı rahatsız oluyorsun dedim takma ben korunuyum dedim yok ondan değil dedi, yani onun çözümü var en azından. Neyse işte nasıl cözücez dedim bi çözemezsek öylece durucak mıyız yani hiç mi olmıcak dedim yapıcak bişey yok dedi bilmiyorum dedi. Ya kusura bakmayın birazda karışık oldu ama valla şoktayim nasıl yazdıgımı bilemedim. Yapıcak bişey yok ne demek böyle bi sacmalik olabilir mi tamamen bitebilir mi bu kadar güzelken. Şunu da söyleyim arkadaşlar her zaman bakımlı bi kadınım yani kilom falan da senelerdir aynı, bakımıma da çok özen gösteririm yatarken bile parfüm sıkarım yani o kadar. Ve son olarak şunu da söyleyim her zaman kullanmıyoruz kremi ve kullanmadığımız yani kısa sürdügü zaman da gayet keyif alıyor gibiydi birden böyle olması çok anormal nasıl düzeltebiliriz bu durumu?
üroloğa gerekirse psikologa gitmesi lazım sağlık sorunu bu yani tedavisı neyse olmalı

Aynı sorunu biz yaşadık testi yaptırdıktan sonra değerleri çok çok altında çıktı malesef.Biz jelini kullandık 1 aylık 30 paket oluyor içinde, kol yada göbeğe eldivenle sürüyorum esime, benim o jele çıplak elle dokunmam yasak çok çabuk emilim sağlıyor şeffaf bir jel.Bu ay yine test yaptıracak eşim eğer tam yukselmemisse eczacı iğnesi daha etkili ondan isteyin onu yazsin doktor dedi.Jeline 1700 civarı birsey ödemiş eşim(eczaneden aldik İnternet uzerinden bazen sahte urunler olabiliyor).Ilactan önce test yaptırmanız gerekiyor daha sağlıklı ilerleme kaydedersiniz.

Aynı sorunu biz yaşadık testi yaptırdıktan sonra değerleri çok çok altında çıktı malesef.Biz jelini kullandık 1 aylık 30 paket oluyor içinde, kol yada göbeğe eldivenle sürüyorum esime, benim o jele çıplak elle dokunmam yasak çok çabuk emilim sağlıyor şeffaf bir jel.Bu ay yine test yaptıracak eşim eğer tam yukselmemisse eczacı iğnesi daha etkili ondan isteyin onu yazsin doktor dedi.Jeline 1700 civarı birsey ödemiş eşim(eczaneden aldik İnternet uzerinden bazen sahte urunler olabiliyor).Ilactan önce test yaptırmanız gerekiyor daha sağlıklı ilerleme kaydedersiniz.
geçmiş olsun. neden siz sürdünüz onu anlamadım :KK53:

geçmiş olsun. neden siz sürdünüz onu anlamadım :KK53:
Göbeğine değilde omuzlara sürün dedi eczacı arkadaşım.Daha iyi etki eder dedi.Sürünce başta koyu kıvamlı jel ama eriyor akıyor omzunun arkasına sürmek zor oluyor su gb oluyor sürdükten sonra.Esime yardımcı olmak adına Eldiven takıp sürdüm(kendime degil eşimin omuzlarına sürdüm).

Göbeğine değilde omuzlara sürün dedi eczacı arkadaşım.Daha iyi etki eder dedi.Sürünce başta koyu kıvamlı jel ama eriyor akıyor omzunun arkasına sürmek zor oluyor su gb oluyor sürdükten sonra.Esime yardımcı olmak adına Eldiven takıp sürdüm(kendime degil eşimin omuzlarına sürdüm).
anladım iyi gelir umarım :KK200:

Merhaba bu yöntemi ilk defa duydum, değerlerde yükselme oldumu peki şuan tekrar test yapıldımı? Erken boşalma için mi bu jel? Faydası oluyormu gerçekten? İsmi ne acaba?

X