Eşimden şiddet görüyorum yardım edin!

sadopa

aynen aynı durumdaymışız kendimi o kadar yalnız hissediyodum ki bende. benim de kayınvalidem sürekli ısrarla cocuktan bahsediyo her seferinde inş olur sizinde cocugunuz allah sizede bi topak et versin falan diye ama duası bile beni deli ediyo tamam inşallah olur da olmuyo yani napayım öleyim o zaman olmuyo benim elimden gelse hemen iyileşmem mi ama hastayım doğuştan genetikmiş baksana. ilk başlardada beni kısır sanıyodu anlatıyorum açıklıyorum bana diyo e senin adetin geliyodu evlendiğinizde cocunuz olur demi diyo gel de deli olma. sen yine erken farketmişsin ben 1 yıl sonra farkettim tedavi sürecini de ekle e hala da bebek yok kim bilir kaç yıl geccek. 96 kiloyum evlendiğimde 80 kilo falandım belkide daha az hatırlamıyorum ama o civarda. bende yemediğim halde sürekli kilo alıyorum aynen su içsem kilo oluyo. spora başladım biraz sıkılaşma var görenler zayıfladın mı diyo hosuma gidiyo hatta birazdan cıkıcam spora her gün yürümeye calışıyorum hızlı tempo 1 saat yürüyorum 3 kilometre falan. döndüğüm sokağı hesapladım düşün çaresizlikten 1 tur 300 metre :) ağlancak halime güleyim napayım. bence soğan kürünü bırakma bak herkes yapmış olmuş bana da kayınvaildem demişti ama unutuyodum hep araştırmayı okumayı dün akşam aklıma geldi araştırdıkça umutlandım en sonunda bende aranıza katıldım. ben adetim bitince başlıcam bi umut denemekten zarar gelmez sende devam et 8 gün olmuş daha tamamla 15 bence canım
Amacın ne?

maşallah spora da gidiyorsun eşin öyle iyi bakıyormuş ki 20 kilo almışsın..istersen çalışabiliyormuşsun da...evliliğiniz oturmuş tek eksiginiz bebekmiş...
valla sabahın bu saatinde üşenmedim hepsini aradım buldum..aşırı derecede sinir oldum sana

Galiba siz haklısınız. Ben boşuna bekliyorum hep böyle devam edicek. Ben ailemi ikna edicem napıp edip. Benim yalnız bi işe kalkışmaya cesaretim gücüm yok yapamam. Ailem arkamda olursa herşey daha başka olur

Kesinlikle bosuna bekliyorsunuz. Fakat babanizda kocanizdan farkli degil ki bacim ya. Ailenize bosuna sirtinizi dayarsiniz. Kocaniz ayri babaniz ayri dovmus sizi. Annenizi de babaniz sindirmis galiba, ondan hic bahsettiniz mi bilmiyorum. Muhtemelen anneniz de zamaninda babanizdan cok cekti. Belki hala cekiyordur. Bence gelecegim nasil olacak diye uzaga bakmaya gerek yok. Annenizin kaderinin aynisini yasiyorsunuz belkide. Bence babanizdan ve annenizden hayir beklemeyin. Arkadaslarim var yazmistiniz. Kadin siginma evini de cozum olarak iyi bulmadiniz sanirim. Acaba bir sekilde kacak gocek bir telefon gorusmesi yapsaniz yine de bir yardim kurumuyla? Ya da arkadaslarinizdan biri arasa?

sadopa dan alıntı.....

manisanın bi ilçesi ama gelişmemiş diyeyim şimdi ilçeyi de yazdım mı burdan biri falan okursa anlar ben olduğumu gitar calan kuaför olan bi kişi var o da ben herkes de tanır beni :KK70: evet rahatım çok iyi eşim bana cok iyi bakıyo çok şükür allah bereketini artırsın da fazla iiyi baktı bana 20 kilo aldım :KK70: kendide öyle diyo ben üzülünce ne güzel işte ne güzel bakmışım sana ondan kilo aldın diyo :) ama ben bebiş istiyorum ya böyle diyince bana daha yaşın erken diyolar hiç alakası yok evliliğim yerine oturdu düzenimizi bulduk tek eksik bebek. bebek istemenin yaşı olmaz ki ilk zamanlar gerçekten istemiyodum bide deli gibi korunuyodum akılsız başım işte napcan. ama şimdi hazırım özeniyorum erken anne olmak istiyorum cocuğumla arkadaş gibi olmak beraber büyümek istiyorum. yeterli bilgiye de sahip oldugumu düşünüyorum annem ve kayınvalidem de yardımcı olurlar zaten osmanlı kadın ikisi de benim sırtım yere gelmez kendi annemle de altlı üstü oturuyorum aile apartmanı. herşey tamam bi çok insanın hayal ettiği herşeye sahibim ama allahım beni sınıyo allah kimseye cocukla sınamasın. inşallah hemen olur bebişlerimiz ya bende senin gibi çok istiyorum

BUNLARI AÇIKLASANA BİZE

sana sormak lazım amacın ne???
insanları salak yerine koyma....

Bunlar hangi zamanin yorumu ki? Dayak yorumundan once mi sonra mi? Ben hala kendisinin saglikli dusunemedigi kanisindayim. Yazik senin elinde aslinda meslegin olsun ne bilim gitar egitmeni ol ama gel boyle beyinsiz bir hanzo ile evlen.

sadopa dan alıntı.....

aynen aynı durumdaymışız kendimi o kadar yalnız hissediyodum ki bende. benim de kayınvalidem sürekli ısrarla cocuktan bahsediyo her seferinde inş olur sizinde cocugunuz allah sizede bi topak et versin falan diye ama duası bile beni deli ediyo tamam inşallah olur da olmuyo yani napayım öleyim o zaman olmuyo benim elimden gelse hemen iyileşmem mi ama hastayım doğuştan genetikmiş baksana. ilk başlardada beni kısır sanıyodu anlatıyorum açıklıyorum bana diyo e senin adetin geliyodu evlendiğinizde cocunuz olur demi diyo gel de deli olma. sen yine erken farketmişsin ben 1 yıl sonra farkettim tedavi sürecini de ekle e hala da bebek yok kim bilir kaç yıl geccek. 96 kiloyum evlendiğimde 80 kilo falandım belkide daha az hatırlamıyorum ama o civarda. bende yemediğim halde sürekli kilo alıyorum aynen su içsem kilo oluyo. spora başladım biraz sıkılaşma var görenler zayıfladın mı diyo hosuma gidiyo hatta birazdan cıkıcam spora her gün yürümeye calışıyorum hızlı tempo 1 saat yürüyorum 3 kilometre falan. döndüğüm sokağı hesapladım düşün çaresizlikten 1 tur 300 metre :) ağlancak halime güleyim napayım. bence soğan kürünü bırakma bak herkes yapmış olmuş bana da kayınvaildem demişti ama unutuyodum hep araştırmayı okumayı dün akşam aklıma geldi araştırdıkça umutlandım en sonunda bende aranıza katıldım. ben adetim bitince başlıcam bi umut denemekten zarar gelmez sende devam et 8 gün olmuş daha tamamla 15 bence canım
YA DA BUNU MESELA?

Onla uğraşmana gerek yoktu bu konunun başındada var bu olay eşim bu kadar azıtmadan önceydi o tarihe bakarsan anlarsın. Çocuğum olmuyo diye başından beri söylüyorum zaten ama o eskidendi artık istemiyorum çocuk. Kilo almam da hastalığımdan. Senin spor salonu diye hayal ettiğin de evin yan tarafında küçük bi park var iki tane spor aleti var oraya gitmek için de 1 yıl boyunca yalvarmıştım kıskanç olduğunu yazdım zaten. Çalıştırmadığını da yazdım. Orda başka burda başka olan tek şey zaman. Sen boşuna zahmet etmişsin. Sadece üzüldüm. Hiç gerek yok bunlara biliyo musun. Ben nereye ne yazdığımı biliyorum senin aramana gerek yoktu. Gerçekten eşimden farkın yok şüpheci vicdansız kötü kalplisin. Arkadaşım yazma yorum inanmıyosan ya niye kendinide beni de üzüyosun ki kapat gitsin ne gerek var

Bunlar hangi zamanin yorumu ki? Dayak yorumundan once mi sonra mi? Ben hala kendisinin saglikli dusunemedigi kanisindayim. Yazik senin elinde aslinda meslegin olsun ne bilim gitar egitmeni ol ama gel boyle beyinsiz bir hanzo ile evlen.
zamanın ne önemi var güzelim ya geçen sene yazmış...adam melekti de içine şeytan mı girdi 1 senede...

Bunu konu sahibimi yazmış başka başka karakterlere sahip heralde hastamı ki
aynen ta kendisi...tutarsız cevaplarına o kadar gıcık oldum ki,uykum kaçtı yeminle sinirden...gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar da bunlar gibisi yüzünden arada kaynıyor ona sinir oluyorum

zamanın ne önemi var güzelim ya geçen sene yazmış...adam melekti de içine şeytan mı girdi 1 senede...

Ben de eski basliklari okumak istedim ama sanirim konu sahibi onlari silmis. Birsey anlamadim valla..Yani bir sene de melekten seytana dönmez kimse.

aynen ta kendisi...tutarsız cevaplarına o kadar gıcık oldum ki,uykum kaçtı yeminle sinirden...gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar da bunlar gibisi yüzünden arada kaynıyor ona sinir oluyorum
Ya boşver iç bi apranax bişeyin kalmaz :KK53: ben artık bakıyorum bikaç yorumlarını falan okuyorum sonra ti ye alıyorum en güzeli :KK66:

Onla uğraşmana gerek yoktu bu konunun başındada var bu olay eşim bu kadar azıtmadan önceydi o tarihe bakarsan anlarsın. Çocuğum olmuyo diye başından beri söylüyorum zaten ama o eskidendi artık istemiyorum çocuk. Kilo almam da hastalığımdan. Senin spor salonu diye hayal ettiğin de evin yan tarafında küçük bi park var iki tane spor aleti var oraya gitmek için de 1 yıl boyunca yalvarmıştım kıskanç olduğunu yazdım zaten. Çalıştırmadığını da yazdım. Orda başka burda başka olan tek şey zaman. Sen boşuna zahmet etmişsin. Sadece üzüldüm. Hiç gerek yok bunlara biliyo musun. Ben nereye ne yazdığımı biliyorum senin aramana gerek yoktu. Gerçekten eşimden farkın yok şüpheci vicdansız kötü kalplisin. Arkadaşım yazma yorum inanmıyosan ya niye kendinide beni de üzüyosun ki kapat gitsin ne gerek var
adam başında dışarı 3 km yürümene izin veriyordu,birden kafasına bişey düştü eczaneye bile göndermedi
gitar öğrt. yapmana izin veriyordu belgelerin tamdı,yine kafasına düşen şey yüzünden çalışmanda yasaklandı
annen ve kayınvalideninde kafalarına bişey düşmüş olacak ki,geçen senen "sırtım yere gelmez osmanlı kadını ikiside" derken birden süt dökmüş kediye dönmüşler...
yorum da yazarım zahmette ederim,çünkü salak yerine koyduğun insanlara yeri geliyor ben de danışıyorum

Ya bu konunun başında ben bunu da anlattım çocuk istiyoduk başka konuya yazdım diye yazmıştım ben en başlara zaten sen şimdi yalanını çıkardım diye seviniyosun ama öyle değil yalan yok ben yalan söylemiyorum yaşım işim hayatım yaptıklarım aynen ordada aynı sen boşuna yormuşsun kendini ben deli mıyım niye oraya öyle bişey yazıp buraya böyle bişey yazayım arkadaşım? O zaman derdim çocuktu tek eksik çocuk sandım ama öyle değilmiş işler değişti çocuk falan istemiyorum şimdi. Ben anlamadım sen neye dayanarak yalan diyosun

Ya bu konunun başında ben bunu da anlattım çocuk istiyoduk başka konuya yazdım diye yazmıştım ben en başlara zaten sen şimdi yalanını çıkardım diye seviniyosun ama öyle değil yalan yok ben yalan söylemiyorum yaşım işim hayatım yaptıklarım aynen ordada aynı sen boşuna yormuşsun kendini ben deli mıyım niye oraya öyle bişey yazıp buraya böyle bişey yazayım arkadaşım? O zaman derdim çocuktu tek eksik çocuk sandım ama öyle değilmiş işler değişti çocuk falan istemiyorum şimdi. Ben anlamadım sen neye dayanarak yalan diyosun
yazdım yazdım sildim......................
sen büyük bişey olup gazetelere çıkınca,utanırım yazdıklarımdan....
haydi yolun açık olsun................

adam başında dışarı 3 km yürümene izin veriyordu,birden kafasına bişey düştü eczaneye bile göndermedi
gitar öğrt. yapmana izin veriyordu belgelerin tamdı,yine kafasına düşen şey yüzünden çalışmanda yasaklandı
annen ve kayınvalideninde kafalarına bişey düşmüş olacak ki,geçen senen "sırtım yere gelmez osmanlı kadını ikiside" derken birden süt dökmüş kediye dönmüşler...
yorum da yazarım zahmette ederim,çünkü salak yerine koyduğun insanlara yeri geliyor ben de danışıyorum
İşte yine aynı yere çıkıyoruz. Her şey senin düşündüğün gibi dimi? Doğru bitane başka bişey olamaz. 300 metre parkın etrafı 10 tur atınca 3 km yapıyo. Ben burda biyerlerimi yırttım gidemem gelemem diye.Gitar ögretmenliğinde açık olmadığı için yapamıyorum halkeğitimde. Yoksa niye üni okumayı düşüneyim öğretmenlik yapmak varken? Sen ister inan ister inanma. Allah biliyo. Sana hiç bişey kanıtlamak zorunda değilim ben bi ruh hastasıyla uğraşıyorum zaten fazlası bana zarar. Yanlış taraftasın ben yalan söylemiyorum. Yaşadıklarım fazlası var eksiği yok yargılamaktan vazgeç ikimizin de eline bişey geçmez. İstersen kapattır konuyu ama benim bunları yaşadığım gerçeğini kapatamazsın.

Tabi canim eczaneye gidemeyen kadin spor salonlarinda yuruyuslerde.. Ben bunlari okumadan bile senin yalanci oldugunu anlamistim mesajimda da yazmistim ama sagolsun arkadas afise etmis yalanciligin tescilleendi. Sen bu kafayla daha cok dayak yersin

İlk defa kk da bu kadar samimi, bu kadar içten bir cevap yazacağım...
Kardeş!
Anlattıklarının gerçek olduğunu varsayarak yazıyorum bilesin.
Polise gitsen, seni güzellikle evine yollayacaklar biliyorum...
Bir şekilde ünlü, siyasi ya da gazeteci hiç farketmez ama güçlü birine ulaş.
Ulaşamadın mı, kaç o ilden ve mor çatı derneğine git, dayan kapılarına.
Bu yaşadıklarını anlat ve seni çekip kurtarsınlar canım kardeşim!
Anlat ki, senin kılına dokunduklarında bilinsin yapanın kim olduğu!
Anlat ki, senin gibi niceleri örnek alsın.
Anlat ki, yıllarca sustukların ve çektiklerin içinde seni yiyip bitirip öldürmesin!
Anlat kardeş, anlat da cezalarını çeksinler!
Senin haberini gazetelerde, tvlerde okumak istemiyorum ben.
Vahşete kurban giden binlerce kadından biri olma diye yazıyorum.
Yanlış anlama ama sonu belli bir oyunu oynuyorsun, başka çaren yok.
Korkmayacaksın, kendini kurtarmak için çekip gideceksin.
Elini uzatacaksın ve birilerinin tutması için gerekirse yalvaracaksın, haykıracaksın.
Hepsi yaşamak için unutma...
Öyle kocayı, öyle aileyi Allah da kahretsin....

X