Eşimden şiddet görüyorum yardım edin!

Kopyaladigim huzur dolu mesajlarının tarihi 28 Kasım 2014 yani 8 ay öncesi
Kuften kapı cam acamadigin günler evliliğinin ilk ayları yani 2012
Tutarlı mı sence?

Kopyaladigim huzur dolu mesajlarının tarihi 28 Kasım 2014 yani 8 ay öncesi
Kuften kapı cam acamadigin günler evliliğinin ilk ayları yani 2012
Tutarlı mı sence?
Hastaligim var dogum kontrol hapi kullanamiyorum prezervatif de takmaz diyor megerse pko varmis sogan kuruyle hamile kalmaya calisiyomus ahaha ya rezalet

İlk defa kk da bu kadar samimi, bu kadar içten bir cevap yazacağım...
Kardeş!
Anlattıklarının gerçek olduğunu varsayarak yazıyorum bilesin.
Polise gitsen, seni güzellikle evine yollayacaklar biliyorum...
Bir şekilde ünlü, siyasi ya da gazeteci hiç farketmez ama güçlü birine ulaş.
Ulaşamadın mı, kaç o ilden ve mor çatı derneğine git, dayan kapılarına.
Bu yaşadıklarını anlat ve seni çekip kurtarsınlar canım kardeşim!
Anlat ki, senin kılına dokunduklarında bilinsin yapanın kim olduğu!
Anlat ki, senin gibi niceleri örnek alsın.
Anlat ki, yıllarca sustukların ve çektiklerin içinde seni yiyip bitirip öldürmesin!
Anlat kardeş, anlat da cezalarını çeksinler!
Senin haberini gazetelerde, tvlerde okumak istemiyorum ben.
Vahşete kurban giden binlerce kadından biri olma diye yazıyorum.
Yanlış anlama ama sonu belli bir oyunu oynuyorsun, başka çaren yok.
Korkmayacaksın, kendini kurtarmak için çekip gideceksin.
Elini uzatacaksın ve birilerinin tutması için gerekirse yalvaracaksın, haykıracaksın.
Hepsi yaşamak için unutma...
Öyle kocayı, öyle aileyi Allah da kahretsin....
Biliyo musun polis aynen dediğini yaptı ben bunu yazmadım hiç buna hiç inanmazlar diye ama biz kavga ederken kardeşim de karışmıştı komşu polis çağırmış bizi karakola götürdüler kardeşim ablamı dövüyodu diye ifade verdi ben korktum doğru diyemedim o zaman bu kadar bilinçli de değildim korktum boşanmak kötü sanıyodum polis gördüğü duyduğu bildiği halde beni eve getirdi ben evet diyemediğim için. Çok zor inanın ki çok zor yaşamayan bilemez

Biliyo musun polis aynen dediğini yaptı ben bunu yazmadım hiç buna hiç inanmazlar diye ama biz kavga ederken kardeşim de karışmıştı komşu polis çağırmış bizi karakola götürdüler kardeşim ablamı dövüyodu diye ifade verdi ben korktum doğru diyemedim o zaman bu kadar bilinçli de değildim korktum boşanmak kötü sanıyodum polis gördüğü duyduğu bildiği halde beni eve getirdi ben evet diyemediğim için. Çok zor inanın ki çok zor yaşamayan bilemez
Polise ben kocamdan cocuk yapmak icin sogan kuru bile yapiyorum kari koca arasina girilmez de diyebilirdin sen sessiz kalmissin hmm

yalanlari ortaya dokuldu utancindan pcyi kapatip aglayarak kacacagina hala kendini acindirmaya calisiyo. Magdura yatma hastaligi midir nedir bu

yaşadıklarınıza inanın çok üzüldüm ama keşke o gitara verdiğiniz değeri kendinize verseydiniz o zaman ne yapacağım demenize gerek bile kalmazdı o gitar kırılınca bir 3 yıl daha sabreder yine alırsınız ama size bir şey olursa geri alınamaz ya da bu geçen yıllarınızı ne olursa olsun kimse size vermeyecek gençsiniz mesleğiniz de var bence çekin gidin adam normal değil

yaşadıklarınıza inanın çok üzüldüm ama keşke o gitara verdiğiniz değeri kendinize verseydiniz o zaman ne yapacağım demenize gerek bile kalmazdı o gitar kırılınca bir 3 yıl daha sabreder yine alırsınız ama size bir şey olursa geri alınamaz ya da bu geçen yıllarınızı ne olursa olsun kimse size vermeyecek gençsiniz mesleğiniz de var bence çekin gidin adam normal değil
Ahahah bi de gitarı vardı dimiii
ona vurma bana vur :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Hastaligim var dogum kontrol hapi kullanamiyorum prezervatif de takmaz diyor megerse pko varmis sogan kuruyle hamile kalmaya calisiyomus ahaha ya rezalet

İyi de kadın zaten en başta çocuğum olmuyor yazmış. Sonrasında herkes çocuk yapma diye yüklendiği için o açıklamaları yaptı.
Evet, iyi düşünüyorum, sahte olmadığına inanmak istiyorum. Çok mu iyi niyetliyim?

Şimdi yazacaklarımı gerçekten yardım etmek için yazıyorum, söyledikleriniz ya doğruysa diye.
sadopa sadopa buraya yazılan önerilere hep bir olumsuzlukla yaklaştınız. Bu başlığa gelenler, kendi hemcinslerine yardıma geldiler. Öneri verenler, kendi dertleriymişçesine üzüldü ve yardım etmeye çalıştı. Bir mesajında yazmışsınız, buradaki insanların sizden daha kızgın olduğunu... Evet, sizden daha kızgınız. Çünkü, anlattıklarınızda şiddet uygulayan bir koca ve baba var. Ve bunlara katlanan bir kadın.

Belki seneye belki 5 yıl sonra

Şu cümlede gerçekten çok kızdım. Şiddete katlanan kadınlar, şiddet gösteren erkeklerden daha fazla sinirlendiriyor beni. "5 yıl daha bekleyecekse biz niye burada kendimizi üzüp yardım etmeye çalışıyoruz?" dedim.

Sürekli "Bekara karı boşamak kolay" deyip durdunuz. Durumunuzun zorluğunun hepimiz farkındayız. Ama siz de daha fazla beklememeniz gerektiğinin farkında olmalısınız. Buraya bu konuyu "Ben napayım?" diye açtınız. Size öneride bulananlara kızmamalısınız. Ya da onlara muhalefet olmamalısınız.

Her öneriye olmaz diyorsunuz. Söyledikleriniz doğru varsayarak söylüyorum, her çözüm yoluna olmaz diyerek kendi kendinizi dibe çekiyorsunuz. Sadece "olmaz"ları görüyorsunuz. Burada söylenen her şeyin olur yanı var.
"Yapamam edemem, istesem yaparım ama. Bekliyorum. Fark edecek." Şu yaşadıklarınıza katlanmak için kendinize sebep bulmayın. Katlanmanızın mantıklı bir yanı yok.

Şimdi diğer yüz. Eğer bu söyledikleriniz yalansa, siz yine de bir doktora görünün. Çünkü böylesine şiddet içerikli bir senaryoyu yazmak için ciddi psikolojik sorunlara ihtiyaç var!

Son düzenleme:
İlk dayagimi ne zaman yedim bilmiyorum ama yine ilk zamanlardi 2012

kiskanilacak hayatım var evliligimize oturdu tek eksiğimiz bebek.28 Kasım 2014

Yine bu aksam cezveyle parmağımı morartti gitarima vurdu beni öldürecek ocak 2015

:KK52:
Bi de SU AN KORUNMUYORUM dedi diye cikardik yaygarayi ilk once, sonra bunlar ortaya dokuldu tarihlere bakin diyo. Zaten korunmuyorum dedin diye yedigin sogan kurleri cikti incili kadin

İyi de kadın zaten en başta çocuğum olmuyor yazmış. Sonrasında herkes çocuk yapma diye yüklendiği için o açıklamaları yaptı.
Evet, iyi düşünüyorum, sahte olmadığına inanmak istiyorum. Çok mu iyi niyetliyim?

Şimdi yazacaklarımı gerçekten yardım etmek için yazıyorum, söyledikleriniz ya doğruysa diye.
sadopa sadopa buraya yazılan önerilere hep bir olumsuzlukla yaklaştınız. Bu başlığa gelenler, kendi hemcinslerine yardıma geldiler. Öneri verenler, kendi dertleriymişçesine üzüldü ve yardım etmeye çalıştı. Bir mesajında yazmışsınız, buradaki insanların sizden daha kızgın olduğunu... Evet, sizden daha kızgınız. Çünkü, anlattıklarınızda şiddet uygulayan bir koca ve baba var. Ve bunlara katlanan bir kadın.

Şu cümlede gerçekten çok kızdım. Şiddete katlanan kadınlar, şiddet gösteren erkeklerden daha fazla sinirlendiriyor beni. "5 yıl daha bekleyecekse biz niye burada kendimizi üzüp yardım etmeye çalışıyoruz?" dedim.

Sürekli "Bekara karı boşamak kolay" deyip durdunuz. Durumunuzun zorluğunun hepimiz farkındayız. Ama siz de daha fazla beklememeniz gerektiğinin farkında olmalısınız. Buraya bu konuyu "Ben napayım?" diye açtınız. Size öneride bulananlara kızmamalısınız. Ya da onlara muhalefet olmamalısınız.

Her öneriye olmaz diyorsunuz. Söyledikleriniz doğru varsayarak söylüyorum, her çözüm yoluna olmaz diyerek kendi kendinizi dibe çekiyorsunuz. Sadece "olmaz"ları görüyorsunuz. Burada söylenen her şeyin olur yanı var.
"Yapamam edemem, istesem yaparım ama. Bekliyorum. Fark edecek." Şu yaşadıklarınıza katlanmak için kendinize sebep bulmayın. Katlanmanızın mantıklı bir yanı yok.

Şimdi diğer yüz. Eğer bu söyledikleriniz yalansa, siz yine de bir doktora görünün. Çünkü böylesine şiddet içerikli bir senaryoyu yazmak için ciddi psikolojik sorunlara ihtiyaç var!
Evet bayagi iyi niyetlisiniz. Ben bu konuyu bilmiyodum hortlattigi versiyonunda iki uc mesajinda anladim kizcagizin saglam olmadigini. Sonra da patir patir dokuldu iste. Bi sey demiyorum kucuk yasta onca sey yasamis tabii ki ruh sagligi yerinde olmayabilir ama yalan dolanla burada sizin gibi insanlari bosa uzmesin psikolojik destek alsin.

Fake bozmasi, erkek bile çıkabilir :KK8:
Ne fake i ne erkegi?
Siz cok uzak kalmissiniz ulkemiz kadinlarindan, kocam bu hem dover hem sever mantigindan.
Babasindan o yasta dayak yiyen bir kadin kocadan gordugu dayagi normallestirir de, ona cocuk da yapmak ister.
Bana hic sahte gelmiyor bu konular ne yaZik ki.
Kadinlarimiz sabah yumrugunu yedigi adamla aksam beraber bile olabiliyor.
Kime kizsam duZene mi, bu siddeti kabul eden kadinlara mi ? Ailelere mi? Ve en onemlisi siddet uygulayan hanzolara mi?

Kocama bebek vermek istiyorum ama olmazsa üzme kendini sen bana yetersin diyo sagolsun 26 aralık 2014

Eşimden şiddet görüyorum başlıklı konu açilis tarihi 9 ocak 2015

Valla uykuda kaçtı, hodri meydan cınım
Kk etkisi bu konu acar bi hafta sonra KIZZLAAAR INANMICAKSINIZ AMA ESIM OYLE OZURLER DILEDI KI SU AN ACAYIP MUTLUSUZ ASKIMIZ ILK GUNKU GIBI olur cok sahit olduk. Ama tabi bu konu sahibininki kadar dalgalisi azdir. Bir dayak bir mutluluk bir sogan bir gitar beyin dayanmaz

Ben zaten çocuk oluyo olmuyo derdinde değilim banane isterse 10 tane yapsın. ..2 ay öncesi "ozenilcek bi hayatım var herseyim tamam tek eksigim bebek" derken 2 ay sonra dayak yiyorum falan fıstık demesi... ve evlendigimiz gibi dövmeye başladı diyor...

Ne fake i ne erkegi?
Siz cok uzak kalmissiniz ulkemiz kadinlarindan, kocam bu hem dover hem sever mantigindan.
Babasindan o yasta dayak yiyen bir kadin kocadan gordugu dayagi normallestirir de, ona cocuk da yapmak ister.
Bana hic sahte gelmiyor bu konular ne yaZik ki.
Kadinlarimiz sabah yumrugunu yedigi adamla aksam beraber bile olabiliyor.
Kime kizsam duZene mi, bu siddeti kabul eden kadinlara mi ? Ailelere mi? Ve en onemlisi siddet uygulayan hanzolara mi?
Sahte degil de kizcagizin ruh sagligi bozuk yalan dolan her sey var

X