Eşimden soğudum onu eskisi gibi sevemiyorum

Ben bahane aradığınızı düşünüyorum.

Burada nasıl da kinle nefretle bahsetmişsiniz. Tamam pek hoş bir durum değil ama bu kadar da abartılacak nefret edecek bir şey değil.”Acımıyorum ona,yorgunluğuna uykusuzluğuna acımıyorum “ demişsiniz hayat arkadaşı mısınız düşmanmı? Adamcağıza acıdım. Allah yardımcısı olsun.
Evet zaten ben kin duyduğumu yazmıştım. Bundan rahatsız olduğum ve aşmak istediğim için ne hissettiğimi açıkça belirttim

Nefret ettiğiniz biriyle yaşarken nasıl sağlıklı bir aile ortamında büyüyebilir ki çocuklar?
Başka bir sürü neden ne üç tanesini saysanız bir de
Çocuklar bizim kavgamızı görmüyor, duymuyorlar bile çoğu zaman. Ama haklısınız soğukluk onlara da yansıyordur illaki. Bu beni de rahatsız ediyor, çözüm aramak için konu açtım.
Çocuklarımı babasız büyütecek manevi gücü kendimde bulamıyorum.
Baba eksikliğinden dolayı yaşanabilecek olumsuz olaylardan korkuyorum.

Ne istiyorsunuz tam olarak?
Her yazilana o olmaz bosanmam odullendirmem vs
Peki eşiniz izlemis ustunden bir sene de geçmiş sonuç?
Zamani geri alamayacağınıza göre önünüze bakmaniz gerekiyor
Bosanmak mi istiyorsunuz? Hep suphe ettiğinizde ya adam bunu eyleme dokerse bir gun?
Hayatındaki tum kadinlardan soyutlayamazsiniz
Kurtulmak istiyorum açıkçası. Zihnimi sürekli meşgul ediyor. Yorulmuş hissediyorum, aşmak istiyorum aşamıyorum. Şüphe beni mahvediyor.

Kendi kendinize problem arar gibisiniz. Hem iyi yonlerini yazmissiniz hemde icinizdeki o saçma kinle acimiyorum diyerek vurgulamissiniz. Buyutulecek ne var bunda. Her erkegin yaptigi seydir sanirim bu. Evet dogru degil. Ama insani bu kadar cikmaza sokacak bir konuda degil. Toparlayin kendinizi

Merhaba böyle birşeyi bende görmüştüm hemde çok yeni evliydik okadar zoruma gitmişti ki bi anda ona kızdım.ve ne yapmaya çalıştığını sormuştum bi boşluğuna denk geldiğini söylemişti üzgündü bidaha görmedim sonra ama ben kadın olarak kendimi yetersiz hissetim çok ağrıma gitmişti. Bide çok yeni evliyken düşünün yani :) zamanla telefon kurcalamayı bıraktım bende varsa da yoksa da görmek istemiyorum irdeledikçe üzülüyor insan bazen ayrıca libido yüksek olunca bazı insanlar bunu yapabiliyor bazen durumlar böyle gelişebiliyor video izlemesi aldatma sayılmıyor ama evet bir kadını değersiz kesinlikle hissettirir bende eşimden intikamımı aldım böyle kös kös kalmadım girdim o sitelere bilerek de açık bıraktım programı oda gördü öfkelendi kendini aynı şekilde yetersiz hissetti küstü bağırdı çağırdı iyi de oldu asla pişman olmadım.. sonuçta benim nasıl hissettiğimi hissetmesini sağladım :). Sana bir öneri olarak yazmadım yanlış anlama başımdan geçen olay böyleydi 🤭 erkeklerin böyle alışkanlıkları var çünkü erkekler düzenli şekilde spermi atması gerekiyor onların yapıları çok farklı sperm içerde uzunca tutamazlar ya uykuda bırakırlar ya da atma isteği olur .. evliliğnize kendi elinizle zarar.vermeyin derim gerçekten aldattığını görürseniz o ayrı mesela mesajlaşma felan sosyal medya da saçma işler yaparsa sana ilgisi azalırsa çocuklarla ilgilenmezse eve zamanında gelmezse. Gece hergün dışarı çıkarsa bunlar büyük sorun olur ama bu video işini uzatmayın bence

X