Eşimden sogudummm

Sabirrrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
55
12
30
Mrb hanimlar ben subatin 1 de dogum yaptım iki gun once bir ay oldu dogum yaptigimdan beri eşimden sogudum kizim tek ilgi odagim oldu eşim sabah isr giderkn beni opup dikkat et demesi bile bana batiyo yanagimdan makas almasina bile tahammul edemiyorum oda bu soguklugun ondan kacmamin farkinda ve alingan davraniyo ve bazen daha cok üstüme geliyo napmam lazm iki senelik evliyiz ve severek evlenmistik

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1602 gün geçti.

Cestlaviee

Sabırda yorulur
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
1.341
2.101
Tecrübem Yok bu konuda ama tamamen lohusalık kaynaklı diye tahmin ediyorum

parkbyull

Başlangıç:104 Güncel :65
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
21.417
32.007
34
şubat 1 de doğum yapmışsın daha lohusasın zamanla geçecek ,sağlıcakla büyüt.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2049 gün geçti.

Sabirrrr

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
55
12
30
şubat 1 de doğum yapmışsın daha lohusasın zamanla geçecek ,sağlıcakla büyüt.
Tesekkur ederim ama ya gecmezse nette bununla ilgili bi kac yazi okudum bu durumu yillarca yasayanlar varmis

Sabirrrr

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
55
12
30
Ne anlamda soğudunuz?
Sevmiyor musunuz? Tiksiniyor musunuz?
Hamilelikte ya da doğumdan sonra olumsuz bişey mi yaşadınız?
Olumsuz bisey yaşamadık tiksinmiyorum ama bana dokunmasi el sakasi falan hersey bayltmaya başladı

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.713
16.295
Hormonlarla alakalı doktoruna danış

ilkduyansenol

kaça bölünebilirim
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
5.280
4.027
lohusalıktan olabilir duyguların değişmiştir herkeste farklı bir şey bırakıyor demekki bu durum,bence eşine yansıtmamaya çalış sonuçta gündüz yanınızda yok ,evde olduğu zamanlarda dikkatli davran ,adam dağılırsa toparlayamazsın bu seferde

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1208 gün geçti.

Sabirrrr

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
55
12
30
lohusalıktan olabilir duyguların değişmiştir herkeste farklı bir şey bırakıyor demekki bu durum,bence eşine yansıtmamaya çalış sonuçta gündüz yanınızda yok ,evde olduğu zamanlarda dikkatli davran ,adam dağılırsa toparlayamazsın bu seferde
Malesef o lohusaligimin bitmesini dort gozle bekliyor ve ben napicami bilmiyorum

Sabirrrr

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
55
12
30
sevmeden sadece çocuk için evleniyorsunuz çocuk olunca eşin bir anlamı kalmıyor elbette. sonra soğukluklar kaçmalar vs. :/
Konudada yazdm biz esimle severek evlendik ve 2 yıldır sevgimizde bi azalma olmadi taki dogum yapincaya kadar

monicatak

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.018
6.593
Annelik güdüsü ağır basıyor şu an bence. Genelde erkeklerin çocuk olunca eşlerinden soğuyup evlilikten uzaklaşmalarini çok duyuyorum ama kadınlarda da olabilir elbette neden olmasın. Bambaşka bir psikolojiye büründün sen şu an, canından can çıktı. Doğum tecrübem yok ama düşünmek bile yetiyor insanin duygu durumu alt üst olabilir.

Kendini lohusalik bitince ne yapicam, nasıl yakınlasicam diye sartlama sakın. Hormonların düzene girdiğinde kendiliğinden geçecektir zaten bu isteksizlik. Biraz da takıntı yapmışsın. Eşine direkt soyle. Bu aralar psikolojim iyi değil bana el şakası yapma, üzerime fazla düşme daralıyorum de.

Sabirrrr

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
55
12
30
Annelik güdüsü ağır basıyor şu an bence. Genelde erkeklerin çocuk olunca eşlerinden soğuyup evlilikten uzaklaşmalarini çok duyuyorum ama kadınlarda da olabilir elbette neden olmasın. Bambaşka bir psikolojiye büründün sen şu an, canından can çıktı. Doğum tecrübem yok ama düşünmek bile yetiyor insanin duygu durumu alt üst olabilir.

Kendini lohusalik bitince ne yapicam, nasıl yakınlasicam diye sartlama sakın. Hormonların düzene girdiğinde kendiliğinden geçecektir zaten bu isteksizlik. Biraz da takıntı yapmışsın. Eşine direkt soyle. Bu aralar psikolojim iyi değil bana el şakası yapma, üzerime fazla düşme daralıyorum de.
Teşekkür ederim yorumunuz beni rahatlatti