Eşimden sogudummm

Sabirrrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
55
12
33
Mrb hanimlar ben subatin 1 de dogum yaptım iki gun once bir ay oldu dogum yaptigimdan beri eşimden sogudum kizim tek ilgi odagim oldu eşim sabah isr giderkn beni opup dikkat et demesi bile bana batiyo yanagimdan makas almasina bile tahammul edemiyorum oda bu soguklugun ondan kacmamin farkinda ve alingan davraniyo ve bazen daha cok üstüme geliyo napmam lazm iki senelik evliyiz ve severek evlenmistik

Tecrübem Yok bu konuda ama tamamen lohusalık kaynaklı diye tahmin ediyorum

Ne anlamda soğudunuz?
Sevmiyor musunuz? Tiksiniyor musunuz?
Hamilelikte ya da doğumdan sonra olumsuz bişey mi yaşadınız?
Olumsuz bisey yaşamadık tiksinmiyorum ama bana dokunmasi el sakasi falan hersey bayltmaya başladı

lohusalıktan olabilir duyguların değişmiştir herkeste farklı bir şey bırakıyor demekki bu durum,bence eşine yansıtmamaya çalış sonuçta gündüz yanınızda yok ,evde olduğu zamanlarda dikkatli davran ,adam dağılırsa toparlayamazsın bu seferde

lohusalıktan olabilir duyguların değişmiştir herkeste farklı bir şey bırakıyor demekki bu durum,bence eşine yansıtmamaya çalış sonuçta gündüz yanınızda yok ,evde olduğu zamanlarda dikkatli davran ,adam dağılırsa toparlayamazsın bu seferde
Malesef o lohusaligimin bitmesini dort gozle bekliyor ve ben napicami bilmiyorum

Annelik güdüsü ağır basıyor şu an bence. Genelde erkeklerin çocuk olunca eşlerinden soğuyup evlilikten uzaklaşmalarini çok duyuyorum ama kadınlarda da olabilir elbette neden olmasın. Bambaşka bir psikolojiye büründün sen şu an, canından can çıktı. Doğum tecrübem yok ama düşünmek bile yetiyor insanin duygu durumu alt üst olabilir.

Kendini lohusalik bitince ne yapicam, nasıl yakınlasicam diye sartlama sakın. Hormonların düzene girdiğinde kendiliğinden geçecektir zaten bu isteksizlik. Biraz da takıntı yapmışsın. Eşine direkt soyle. Bu aralar psikolojim iyi değil bana el şakası yapma, üzerime fazla düşme daralıyorum de.

Annelik güdüsü ağır basıyor şu an bence. Genelde erkeklerin çocuk olunca eşlerinden soğuyup evlilikten uzaklaşmalarini çok duyuyorum ama kadınlarda da olabilir elbette neden olmasın. Bambaşka bir psikolojiye büründün sen şu an, canından can çıktı. Doğum tecrübem yok ama düşünmek bile yetiyor insanin duygu durumu alt üst olabilir.

Kendini lohusalik bitince ne yapicam, nasıl yakınlasicam diye sartlama sakın. Hormonların düzene girdiğinde kendiliğinden geçecektir zaten bu isteksizlik. Biraz da takıntı yapmışsın. Eşine direkt soyle. Bu aralar psikolojim iyi değil bana el şakası yapma, üzerime fazla düşme daralıyorum de.
Teşekkür ederim yorumunuz beni rahatlatti

lohusaliktaaan. 40in çıkınca eski sen oluyosun merak etme
zamanla bebekten önceki günlere dönüyosun. ama kendini devamlı bu konuyla meşgul etme akışına bırak
illa dusunuceksen eskiden onu ne kadar sevdiğini,bebeğinle ilgili hayaller kurduğunuz günleri dusun

Mrb hanimlar ben subatin 1 de dogum yaptım iki gun once bir ay oldu dogum yaptigimdan beri eşimden sogudum kizim tek ilgi odagim oldu eşim sabah isr giderkn beni opup dikkat et demesi bile bana batiyo yanagimdan makas almasina bile tahammul edemiyorum oda bu soguklugun ondan kacmamin farkinda ve alingan davraniyo ve bazen daha cok üstüme geliyo napmam lazm iki senelik evliyiz ve severek evlenmistik

Lohusalıktan olabilir. Şimdi emzirince süt hormonu aniden artıyor bazı kadınlarda da bu soğukluk yapabiliyor. Vücut alıştıkça geçecektir.

çok normal tatlım. bende olmamıştı ama bazı kadınlarda oluyor. Hatta herkes böyle olacağı konusunda bani baştan uyarmıştı. kimisine kocası çok kötü kokarmış yanına yaklaştırmak istemezmiş, kimisi domuz gibi görürmüş.. lohusalık yani. geçecek merak etme, yeniden seveceksin. çocugun gibi olmayacak ama yeri ayrı olacak

Bebeginizi Allah bagislasin ama esinize boyle davranmayin zira bem anne hemde essiniz adamda alinir sonra uzaklasir sizden o zamanda cozum yolu ararsiniz...sakın sakın

psikolojik.destek, dokt. sart.
dogum sonrasi cok gorulur. kimi cocugunu istemez kimi de kocasini.
lutfen ve lutfen netten arastir, destek al. esine bunu izah et ve sana yardimci olsun. destek versin. cunku esinde anliyordur sende bir garip oldugunu...

X