Eşimden tuhaf bir şekilde çekiniyorum.. 🤷🤦

Ben de benzer duyguları hissediyorum.Eskiden fiziğim güzeldi, koşu ve pilates yapardım.Ama doğum yaptıktan sonra çok bozuldu.Sezeryan yaramin olduğu yerde hissizlik var. Göğüslerim sarkık, göbeğim var.Ne kadar kilo versem de artık fit olamam.1.58 e 53 kiloyum ama kaslar gitti...Ama cinsellikten kaçmıyorum.Eskisi kadar istiyor muyum hayır ama yine de eşimi reddetmem. İsteğim var. Şöyle düşünüyorum o konuda , istemiyorsa bu onun düşüncesi,ben onun yerine karar veremem.İstemese gelmez zaten

Herkese iyi geceler.
Sorunum şu ki eşimden çekinmeye başladım bi kaç konuda şöyle söyleyeyim.
Güzel bişey söylemek İltifat etmek yada bazen içimden sarılmak geliyor tuhaf ama çekiniyorum . Şöyle başladı 1 Yaşında bebeğim var sezeryanla dünyaya geldi doğum sırasında kompikasyon yaşadım buda doğumu zorlaştırdı 1ay kadar hastanede kaldık şu anda iyiyiz çok şükür🙏
Bu sebeple eşimle 4 5 ay kadar aynı evin içinde uzak durdum İlgi anlamında eşimden uzak olduğumun farkındayım ve eskisi gibi cinsel hayatım da iyi değil. Hem emziriyor olmam hemde sezeryan yaramın izine kendi elim değince bile farklı geliyor bana. Ondan saklıyorum resmen 😟😟 Saçmlık evet..Eşim bunu bana hissettirmiyor annelik çok güzel bir duygu kesinlikle ben kendi vücudumu beğenmiyorum diye ona eskisi gibi temasta bulunmuyorum soruyor sancım var, bebek yordu diye geçiştiriyorum
1.59 boyum 58 kg öyle çok kilom yok . Nasıl eskisi gibi olabilirim kafamdaki bu saçmalık evet ama bunu nasıl aşarım bazı günler bebeği uyurken çocuk odasında uyuyorum cinsellik olmasın diye.. onu özlüyorum içimdeki şeyi aşamıyorum Sadece Psikolog düşündüm de bebeğim küçük bırakıp gideceğim kimse yok yakınımda. Konuyu karışık yazdıysam kusura bakmayın fikirlerinizi merak ediyorum bu durumumla ilgili.🌷
Bebekle gidin. Uyur o zaten çok küçük siz de derdinizi anlatırsınız

Herkese iyi geceler.
Sorunum şu ki eşimden çekinmeye başladım bi kaç konuda şöyle söyleyeyim.
Güzel bişey söylemek İltifat etmek yada bazen içimden sarılmak geliyor tuhaf ama çekiniyorum . Şöyle başladı 1 Yaşında bebeğim var sezeryanla dünyaya geldi doğum sırasında kompikasyon yaşadım buda doğumu zorlaştırdı 1ay kadar hastanede kaldık şu anda iyiyiz çok şükür🙏
Bu sebeple eşimle 4 5 ay kadar aynı evin içinde uzak durdum İlgi anlamında eşimden uzak olduğumun farkındayım ve eskisi gibi cinsel hayatım da iyi değil. Hem emziriyor olmam hemde sezeryan yaramın izine kendi elim değince bile farklı geliyor bana. Ondan saklıyorum resmen 😟😟 Saçmlık evet..Eşim bunu bana hissettirmiyor annelik çok güzel bir duygu kesinlikle ben kendi vücudumu beğenmiyorum diye ona eskisi gibi temasta bulunmuyorum soruyor sancım var, bebek yordu diye geçiştiriyorum
1.59 boyum 58 kg öyle çok kilom yok . Nasıl eskisi gibi olabilirim kafamdaki bu saçmalık evet ama bunu nasıl aşarım bazı günler bebeği uyurken çocuk odasında uyuyorum cinsellik olmasın diye.. onu özlüyorum içimdeki şeyi aşamıyorum Sadece Psikolog düşündüm de bebeğim küçük bırakıp gideceğim kimse yok yakınımda. Konuyu karışık yazdıysam kusura bakmayın fikirlerinizi merak ediyorum bu durumumla ilgili.🌷
Eşinizle iletişim kurmazsanız aranıza telafisi olmayan soğukluklar girebilir, bu durumu yanlış yorumlayabilir. Doğumdan sonra böyle duygular normal olabilir ama eşinizle konuşun ki size bunları aşmada yardımcı olsun. Hatta yanında en rahat olabileceğiniz kişi eşiniz🌸

Sezeryan yarası belli olmuyor ki zaten ,kılların başlama noktasına geliyor benimki yapıştırma olduğu için mi bilmiyorum eşim görse bile anlamaz, bende de göbek kaldı göğüsler çok büyüdü, genç kiz gibi değiliz artık . bende bı dönem içimde yasadim hiç eşime bahsetmedim, gereksiz yere faydası olmayacak konusulmanin , ayrıca libido arttığında zaten insan onlara hiç bakmıyor hatta biz bebekten dolayı zor bir araya geliyoruz uyanıyor ağlıyor diye,

X