Eşime duyduğum şüphe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kişiyi soramam aynı yerde çalışmıyorlar 6,7 yıldır tanışıklıkları var eşinide tanıyormuş dedim eşi görse bu telefon trafiğini nolur, senin kadar tepki vermez beni sofralarına davet eden insanlar belli bir zaman sonra iş için bile görüşsen yakınların gibi görmeye başlıyorsun sen yanlış anlıyorsun dedi
Bence gayet mantıklı konuşuyor eşin.

Bazı arkadaşların kaçırdığı birşey var. Bu konuşma yoğunluğu sanırım bir dönem için ve özellikle iş saatleri dışında olmuş ve eşide bazı sıkıntıları vardı onları konuşıyorduk diye iş dışı konuştuğunu bir nevi kabul etmiş. Yani konu sahibi anladığım kadarıyla öyle her iş ilişkisini karışan baskıcı biri değil. İş ilişkisinde olduğu diğer kadınlara ve bayan arkadaşlarına birşey demiyorum diye kendiside belirtmiş zaten.

Bir işler dönüyor gibi kesin kanıt bulmaya bakın keşke fark ettiğinizi belli etmeden takipte kalsaydınız tam bi ilişki kurulacakken yakalamışsınız bence

Bazı arkadaşların kaçırdığı birşey var. Bu konuşma yoğunluğu sanırım bir dönem için ve özellikle iş saatleri dışında olmuş ve eşide bazı sıkıntıları vardı onları konuşıyorduk diye iş dışı konuştuğunu bir nevi kabul etmiş. Yani konu sahibi anladığım kadarıyla öyle her iş ilişkisini karışan baskıcı biri değil. İş ilişkisinde olduğu diğer kadınlara ve bayan arkadaşlarına birşey demiyorum diye kendiside belirtmiş zaten.
2 aylık bir dönem mesai saatleri içinde konuşulmuş işiyle ilgili başka kadınlarla iletişimi var arkadaşlık değil iş görüşmeleri diyebileceğim.

İlk mesajları iş içinmiş eşim memleketteyken bikaç gün devam etmiş birkez de gece mesajlaşmaları olmuş onu sorduğumda bi sıkıntısıyla ilgili olduğunu söyledi

Ben kiz arkadaslarimla bile hergün o kadar yazmiyorum konusmuyorum insan bir yastan sonra ergen gibi hergün yazismiyor bence. Ben karsi cinsle bu kadar uzun yazisan birinin o sohbetten bir sekilde hosnut oldugunu düsünürüm. Arkadasca mi yok sa baska bir sey mi onu bilemem. Beni de rahatsiz ederdi. Benim de sosyal erkek arkadasim var ama ayda yilda bir yazariz ne gerek var ki hergün hergün. O bile gecen normal bir konuda yazisirken senin ne narin ellerin varmis yazdi. Kiz arkadasi olsa eminimki rahatsiz olurdu bana buni yazmasindan

Ben de acikcasi bir kadınla dertlesmesinden rahatsız olurdum. Ama bana esinizin niyeti kötü gelmedi ne deseniz tamam demiş zaten. Sadece is konussalar tamam veya isyerinde konussalar. Ama mesai saati dışında konusmasından rahstsiz olmakta haklısınız. He bence bu normal bir sey iki farklı cinsiyette insan arkadaşça basbasa veya özel planlanmadığı sürece arada grupla bulusup konusabilir,sohbet edebilir. Ama evli insanların sizden önceden getirdiği bir arkadaş değilse dertleşecek kadar samimi olması doğru değil.

Yaşınız küçük de değil onu sil, bunu takip etme muhabbeti yapmanıza gerçekten şaşırdım. Yazışmalarının işle ilgili olduğunu görmüşsünüz zaten. Kocanıza bu kadar güvenmiyorsanız ki güvenmiyorsunuz boşanın bence. Böyle her an şüphe ile yaşanmaz
Ama güven sorunu kocasıyla ilgili değil ki kendiyle ilgili. Boşanmayı gerektirecek bir durum yok.
Bence bu hastalık bitince psikoloğa gidin o zamana kadar da adamı darlamamaya çalışın

Ama güven sorunu kocasıyla ilgili değil ki kendiyle ilgili. Boşanmayı gerektirecek bir durum yok.
Bence bu hastalık bitince psikoloğa gidin o zamana kadar da adamı darlamamaya çalışın
Adamı darladığım yok bir kez konuşup herşeyi sordum ve konuyu kapattım. Ama aklıma takılanları buraya yazdım psikoloğa gitmeyi düşünüyorum zaten.

Simdi karsi cikanlar olcaktir ama tanisip görüstügüm erkeklerde bir ilgi belirtisi mutlaka olurdu o yüzden hic biriyle sosyal arkadas olarak kalmadim. Okul döneminde tabiki sinifta erkek arkadaslarimiz vardi ama onlarlada okul icinde kaldi arkadaslik. Hatta bir adamin kendi agzindan duydum erkekler bir ilgi duymadiklari kadinlarla arkadaslik etmezler diye. Aksini yasayan var mi?

Ben kiz arkadaslarimla bile hergün o kadar yazmiyorum konusmuyorum insan bir yastan sonra ergen gibi hergün yazismiyor bence. Ben karsi cinsle bu kadar uzun yazisan birinin o sohbetten bir sekilde hosnut oldugunu düsünürüm. Arkadasca mi yok sa baska bir sey mi onu bilemem. Beni de rahatsiz ederdi. Benim de sosyal erkek arkadasim var ama ayda yilda bir yazariz ne gerek var ki hergün hergün. O bile gecen normal bir konuda yazisirken senin ne narin ellerin varmis yazdi. Kiz arkadasi olsa eminimki rahatsiz olurdu bana buni yazmasindan
Hepsi sohbet değilmiş, sipariş mesajlarıda varmış.sorun konusu da aracının hacizlik olması eşimin aracılığıyla birinin senet yapılması vs. Yardımcı olmuş

Hepsi sohbet değilmiş, sipariş mesajlarıda varmış.sorun konusu da aracının hacizlik olması eşimin aracılığıyla birinin senet yapılması vs. Yardımcı olmuş
Disardan esinizde süphe edilcek bir sey yok gibi duruyor daha önce yanlis bir davranisi oldu mu? Neden böyle bir süphe olustu sizde?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X