Esime ikinci bir sans vermelimiyim? (not: büyük kavga...)

herhangi ezcaneden alabiliyorsun piskiatrik ilaci. ver parayi al ilaci okadar zor degil. direk etki yapan ilac yani.

esimin parasi geliri var nafaka meselesinde sorun yok ödeyebilir. suanda zaten babam gilde kaldigim icin cocuklar ile bana her ay 10 bin tl gönderiyor banka hesabima.

zaten suan ki tek sorun 3 cocuk meselesi. hepside bebek oldugu icin insan bir sans versemmi diyor iste.. benide anlayin kolay degil. baktim devam ediyor yine ayrilirim dusuncesi var bende,.
Sans verin tabi ama kavga edince ailenizi aramayın. Ağzınınızı burnunuzu kırsın adam, babayı araya sokmayın. Baba yüreği olmayacak ki sizi karşıdan izlesin. Babanız kaşını kaldırsa evden kaçarsınız, kocalarınız boks çuvalına döndürür sizi, yine de affedersiniz. Çocuklarınız içinmiş yapmasaydınız 3 senede 3 çocuk, dün mü değişti bu adam.
Kadınların böylesine hiç tahammülüm yok artık. Bir de burdaki kadınlar feminist ve solcu demiş. Kurban olun siz o kadınlara. Dayağınızı yiyin oturun kimseyi çirkef aile içi işlerinize karıştırmayın. Anneye babaya üzüldüm ben tam dert böyle evlat.

Ayrılık davası, polis karakolu, kavga yaptık 🥺neyse en iyisi şans verme

Tam trollmüş kaçırmışım yav... muhafazakarlığın tanımını siyasete bağlamış bide 😀 feminizmi savunan,tesettrlü dini yaşantısına dikkat eden biri olarak muhafazakar değilmişim onu öğrendim... anlamadığım hiç bir zamanda anlayamayacağım şey niye tüm muhafazakarları aynı kefeye koyarlar ki... asıl bağnaz ve yobaz bu düşüncenin insanları... tesettürlüyüm ve sorgulayabiliyorum. Hakkı hukuku adaletsizliği görüyorum,kadına ve hayvana yapılan tüm şiddetin karşısında duruyorum çok şükür...

Bu adam niye dövüyor bu kadar,hasta mı?3 çocukla zor ,nasıl yapacaksın bilmiyorum ,işin var mı, ailen arkanda olacak mı..devam edeceksen de ıyice duzeldiginden emin olmalısın.. Bu hemen olacak şey değil.. sen de dovdurme kendini yaa😡Çocukları da verme,nasıl guveniyorsun..iyice bir gözlemle bakalım..

Başka çaren yoksa affettim de ama birikim yap çocuklarını büyüt eğitimini geliştir her an işe girecek kıvama gel kreş yaşına geldiklerinde işe girer nafakanı alır boşanırsin ama çocuk yapma sakın spiral taktır.

X