Esime ikinci bir sans vermelimiyim? (not: büyük kavga...)

O ilaçlar uzman psikiyatri tarafından verilir aksi halde alması mümkün değil. Sanırım eşiniz uyuşturucu madde almaya başlayıp dengesini kaybetmiş size pislik yapmaya başlamış. Nafaka ödememek için de barışmaya çalışıyor.

Sizde durmadan dogurmussunuz 🧿

Diğer konularınızı bilmiyorum ama kesinlikle sizinde psikolojiniz bozuk, çocuklara çok üzüldüm.
herhangi ezcaneden alabiliyorsun piskiatrik ilaci. ver parayi al ilaci okadar zor degil. direk etki yapan ilac yani.

esimin parasi geliri var nafaka meselesinde sorun yok ödeyebilir. suanda zaten babam gilde kaldigim icin cocuklar ile bana her ay 10 bin tl gönderiyor banka hesabima.

zaten suan ki tek sorun 3 cocuk meselesi. hepside bebek oldugu icin insan bir sans versemmi diyor iste.. benide anlayin kolay degil. baktim devam ediyor yine ayrilirim dusuncesi var bende,.

herhangi ezcaneden alabiliyorsun piskiatrik ilaci. ver parayi al ilaci okadar zor degil. direk etki yapan ilac yani.

esimin parasi geliri var nafaka meselesinde sorun yok ödeyebilir. suanda zaten babam gilde kaldigim icin cocuklar ile bana her ay 10 bin tl gönderiyor banka hesabima.

zaten suan ki tek sorun 3 cocuk meselesi. hepside bebek oldugu icin insan bir sans versemmi diyor iste.. benide anlayin kolay degil. baktim devam ediyor yine ayrilirim dusuncesi var bende,.
O psikiyatri ilaçlarını reçetesiz satmak çok ciddi bir suçtur. Kafanızdan psikolojik tanilar koyup tedavi falan uyguluyorsunuz orasını anladık ama reçetesiz psikiyatri ilaci alamazsınız.

Anneniz ve babanıza narsist tanısı konuldumu?
Yoksa bunu siz mi söylüyorsunuz..
Eşiniz size ve babanıza şiddet uygulamış. Boşanmak için daha ne yapmalı. Annenizide mi dövsün
Ben de burda herkesin birbiri için narsist demesine hayret ediyorum. Raporu mu var? İnternet doktorlari türedi

Allah'a ve Kur'ana yemin ediyor ki bidaha bana o sekilde dokunmayacagini , o sebebten dolayi zatende ilac almis hep cebinde tasiyor gerekirse kulanirim diyor sorun degil diyor.

Annem babam narsist malesef. narsist olunca oyle olabiliyor bu normal. Evlatlarini ret edebiliyor narsistler.
Şu yazdiklariniza bakın sizi döven kocadan çok anaya babaya öfke dolusunuz.Narsiste narsist başka bildiğiniz yok . Minnoş kocanız masum zaten herkes herkese kafa göz girebilir.Sizde arada babanızı dövün arada annenizi, çocukları haaa kocayida ihmal etmeyin bir iki de ona çakın.Gucu gücü yetene .Kizdiniz değil mi? Ne saçma laf dediniz ama siz bu saçmalığın içinde yaşıyorsunuz.Kendi kararlarınıza çok güvenmeyin ana babayı dinlemeyip dayakçı adamla evlenip bir de hiç korkmadan ard arda dogurmuşsunuz. dur!!!! diyen olmamış,korunma dersen o de değil mi?

Kararınızı vermişsiniz insanları ikna etmeye çalışıyorsunuz . Kocanızın şiddet meyili ilk başlardada vardır . 3 çocuk yapana kadar bir işe girip çalışssaydınız . Eşiniz sizden çekinirdi. Erkekler güçlü , çalışan kadından çekinirler. Diğer türlü bana muhtaç diye düşünüyor . Dile getirmeselerde düşünülen bu . Ailenize narsit diyene kadar kocanıza bakın . Adam sizin için dayak yemiş. Çalışkan azimli iseniz dönmeyip yeni hayat kurarsınız.

Ya trol ya kafasına çok darbe almış. Daha dün haberlerde gördüm 7 kadın katledilmiş şaka sanıyor herhalde. Ama anne baba sıkıntılı belli ki genetik kendi de normal değil. Yesin dayağını otursun ne yapalım 10’a kadar uyumak adına dayak yemeye razı olmak asıl psikolojik sıkıntı. Anne baba narsisist değil de kendi anormal farkında bile değil.

Trollden çok gurbetçi havası aldım ben. Kaç defa soruldu cevaplamadı. 18 yaşını zor bekleyen meslek kariyer umurunda olmayan koca koca diye dört dönen gurbetçi kızlarımızın tanımına net uyuyor.
Gurbetçiyse kadın ve çocuklara tanınan sosyal haklar vardır, sanıyorum ki devlet anneye de çocuklara da bakar.

Babasının ağzını burnunu kıran adamı haklı buluyor ama narsist dediği ailesi sahip çıkıyor, herkese narsist, feminist vb diyen, böyle kocayı boşamayan hatun kendisiyle kafes dövüşçüsü kocasına tanı koymayı unutmuş.

Konu gerçekse, ki teyit bekliyoruz, konudaki tek masumlar küçücük çocuklar, umarım devlet çocuklara sahip çıkar.

Konuda narsist varmı bilmem varsada anne babanız olmadığı açık o narsistlerin.Onun dışında 6 yıllık evlilik 3 küçük çocuk psikolojik fiziksel şiddet.6 yılda kaç şans verdiniz saydinizmi ? Öyle ben iyi oldumla olurmu ben kaç sene iyi olamadım travma kaynaklı mesela.Yol haritası der bilenler bir insanın size geçmişte yaptıkları gelecekte yapacaklarının aynasıdır Nokta.Kacinilmaz sonu erteliyorsunuz sadece bunu bilerek yapın ne yapacaksanız.Haksiz çıkmak isterdim insanların iki söz iki pişmanlık ile değişmesini isterdim Hayal sayamayacagim size hayal ve gerçek arasındaki farkı dahada zaman kaybetmeden anlamanız dileğiyle.

X