Eşime nasıl söyleyeceğim 😖

hzlsel

👩🏻‍❤️‍👨🏻💙T
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
7.964
21.389
33
Merhaba kızlar biz eşimle 10-11 yıldır beraberiz bunun 6 senesi evlik ben eşimle tanıştığımda bakire değildim ve biz bununla ilgili çok kavgalar ettik eşim bu durumu kabullenmekte zorluk yaşıyor(onu yadırgamıyorum Türkiye gerçeğinde herhalde sorun yapmayacak az erkek vardır)ama sevgimiz ağır bastı evlendik evlendikten sonra bu durumla ilgili en fazla 2-3 defa sorun yaşamışızdır geçen sene bebek düşünmeye karar verdik ama düşükle sonuçlandı ardından smear testi yaptırdım ve HPV16 pozitif çıktı Neyse kolposkopi yaptılar temiz çıktı ama şimdi eşim olayı tam anlamadı ve HPV nin nasıl bulaştığını bilmiyor benim ona söylemem lazım biliyorum onun da gidip baktırması lazım tekrar bebek düşünüyoruz içim içimi yiyor ama korkumdan ağzımı açamıyorum direk beni suçlayacak boşanmak da değil beni öldürebileceğinden bile korkuyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bu haltı yemeden önce düşünecektin demeyin bunu ben de kendime sürekli söyleyip duruyorum yapıcı yorumlara ihtiyacım var desem bile her türlü yorum gelecek şimdiden teşekkürler

Cidden ne yiyip içiyosunuz ?
Öldüreceğini düşündüğünüz adamdan çocuk yapmak mı ?
Eşinizden çok siz anormalsiniz. Allah akıl fikir versin. Birde Türkiye falan diye de küçümsemeye kalkmışsınız.
Hayır efendim çoğu genç erkek artık böyle saçma salak bakireliğe takılmıyor.
Ama avrupa da yetişmiş bir kızın bu kafada olması cidden utanç verici.

Esinizle 6 senedir evli, 10 11 senedir birlikteymissiniz. Sanirim 10 11 senedir esinizden baskasiyla cinsellik yasamiyorsunuz.
Yani tamam hpv gec belirti verebiliyormua ama 10 yil sonra da ortaya cikmaz heralde.
Bu konuda genelde erkekler tasiyici oluyor ve belirti vermiyor, kadinlarda sigil ve yara olarak kendini gosteriyor. Yani siz degil de esiniz size bulastirmis olmasin?
Aldatma ihtimali olabilir mi? Ya da bu kadar eski iliskiden bile olabiliyorsa belki onun sizden onceki iliskisinden bulasti, olamaz mi?

Benim şansıma takılan denk gelmiş belki de o yüzden böyle zannediyor olabilirim durumu abartıyor olabilirim psikolojim pek iyi değil bu aralar

Virüsün eşinden sana geçmediği de kesin değil. Eğer iki tarafta bilerek kabul ederek evlendiyse bu konuyu alevlendirmek doğru olmaz. Başka bulaşma yolları da var. Kuaförde yapılan ağda bile tehlikeli. Eşine bu hastalığın yeni geldiğini geçmişe dayanmadığını zaten iki yılda vücuttan tamamen atılan bi hastalık olduğunu söylemelisin bence. İki yılda çoğu insan vücuttan atıyor bu hastalığı bağışıklık düşükse kalmış da olabilir bunu bilemez

Ama daha önce bakmadılar hpv ye 30 yaşını geçince bakıyorlar daha önce vardıysa haberim yok yani

Genellikle cinsel yolla bulaşıyormuş hpv yok bakir değildi
Bakir değilse neden seninde olmamanı kabullenememiş paşa beni öldürmesindn korkuyorm diyosun bu adamdan cocuk yapmasan daha iyi değil mi?

Tabi olabilir bunca zaman taşıyorsam rahim ağzı kanseri ilerlemez mi diyorum bir şey de çıkmadı sonuçta tertemiz ama ne yazıkki direk beni suçlayacak onun bulaştırma ihtimali çok yüksek zaten

Genellikle cinsel yolla bulaşıyormuş hpv yok bakir değildi
Buna rağmen esinizin karşısında ezilip büzüldünüz, hak verdiniz kendisine yani, şaka mısınız?

Eşinizden bulaşmıştır belki ama siz beni öldürür diye korkup durun. Böyle bir adamdan da çocuk düşünün.
Tebrikler.

1. Adam beni öldürebilir diyorsun seni öldüreceğini düşündüğün adamdan bebek yapma ısrarı neden ?

2. Bu sadece cinsel yolla bulaşmıyor. Belki eşin sana bulaştırdı. Onun dışarıyla ilgisi olmadığı ne malum ?

3. Kendisi evlenirken bakir miydi ?
Eğer öyleyse kendi gibi birini istemiş olması tamam da değilse ne hakla istiyor ?

4. Bakire mevzusunu yüzünüze vuran adamla neden bu kadar sene evli kaldınız ?

Virüsle ilgili kimi ağda ile bulaşıyor diyor bunu bilemiyorum ama şunu söylemek isterim ki, bekaret konusunu kafanıza kakan bir insandan lütfen çocuk yapmayın. Hayır neden sizinle birlikte o zaman? Bunu yumuşak karnınız olarak görüp her fırsatta yumruklamak için mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…