Eşime nasıl söyleyeceğim 😖

Hata sizde.
Bekareti bu kadar takan biri ile evlenmemeliydiniz.
Sizi öldürebileceğini düşündüğünüz bi adamdan cocuk yaparak 2.hatayi yapmazsiniz umarim.

Hpv vücuttan kısa bir sürede temizlenedebiliyor ama ömür boyu taşınadabiliniyormuş. Mesela yaşlı bir teyze gençliğinde bu virüsü kapıp ömür boyu 70-80 yaşına kadar taşıyabiliyormuş, doktorum öyle söylemişti.

Bakır olmayan bir erkek nasıl bakire olmadığını bildiği kadınla evlenip de üstüne suclayabiliyor?

Siz susuyor musunuz onun bu saçmalığı karşısında? Kafamı nerelere vursam🙄
Ayrica ya siz ondan kaptiysaniz ne olacak?
Siz onu öldürün bence🥴

Bir önceki hamileliğimde kızdı cinsiyeti ve ben hiç sevinmemiştim bana bunları çektiren adam neler yapar diye sanki bu yüzden uçtu gitti gibi hissediyorum sağlıklı bir psikolojide değilim hakikaten
Böyle bir adamın ne baskılar altında büyütülen kızı ne de kendine her şeyi hak gören oğlu olmak istemezdim.

Genellikle cinsel yolla bulaşıyormuş hpv yok bakir değildi
Eeeeeee neyi dert etti??? Sizin ağzınız yok muydu????
Onun beraber olduğu kişiler kadın değil miymiş.
Ya siz saf mısınız kendisi bakir olmayan birisi nasıl size bakire değilsiniz diye laf edebilir!!!!

Cinsel yolla bulastiysa belki esinizden size bulaştı kim biliyor???
Sinirlendiginde sizi öldürebileceginden korktugunuz bir adamla hadi evlendiniz neden çocuk yapıyorsunuz adam deli adam manyak adam psikopat?!?!?!

Hepinize mesajlarınız için teşekkür ederim kendimi kaç gündür niye bu kadar harap ettim hiç bilmiyorum psikolojim allak bullak oldu doğru düşünemiyorum sanırım eşimle evlendikten sonra bu konu max 2-3 defa açılmıştır ama onda da genelde blr sorun kavga yaşanmadan konu kapanmıştır bana fiziksel şiddeti hiç uygulamadı neden öldürecek diye korkuyorum bilmiyorum sanırım biraz abarttım bu durumu evet bekaretime takık bunu bana hiç kullanmadı diyemem ama uzun yaklaşık 7-8 senedir aramızda bir sorun olarak pek geçmiyor lakin işte zamanında bana söylediği sözler yüzünden şimdi de aynısını yaşayabilecek olma düşüncesi ağrıma gitti sanırım ve o günleri zor atlattığım için şu an gereksiz yere dramatize ettim olayı eşimle konuşacağım ve verdiği tepkiye göre devam edeceğim eğer saçma sapan blr tepki görürsem yolları ayırma kararı vereceğim ama eşim öyle anlaşıldığı gibi her gün bunu yüzüme vuran beni ölesiye korkutan biri değil fakat zamanında bunu kabullenmekte problem yaşadığı aşikar beni aldatmasına ihtimal vermiyorum ama bundan sonra ezilmeyeceğim başımı eğmeyeceğim teşekkürler tekrar

O değil de sahiden onceki partnerlerinden bulasmis ve bunca yıldır bu hastalikla yaşıyor olabilirsin çünkü hpv uzun süre uykuda kalabiliyor.yakin bir arkadasimda var uzun zamandır ugrasiyor 10 senedir fln ordan iyi biliyorum . Ancak esinden de geçmiş olabilir pek ala.

Hepinize mesajlarınız için teşekkür ederim kendimi kaç gündür niye bu kadar harap ettim hiç bilmiyorum psikolojim allak bullak oldu doğru düşünemiyorum sanırım eşimle evlendikten sonra bu konu max 2-3 defa açılmıştır ama onda da genelde blr sorun kavga yaşanmadan konu kapanmıştır bana fiziksel şiddeti hiç uygulamadı neden öldürecek diye korkuyorum bilmiyorum sanırım biraz abarttım bu durumu evet bekaretime takık bunu bana hiç kullanmadı diyemem ama uzun yaklaşık 7-8 senedir aramızda bir sorun olarak pek geçmiyor lakin işte zamanında bana söylediği sözler yüzünden şimdi de aynısını yaşayabilecek olma düşüncesi ağrıma gitti sanırım ve o günleri zor atlattığım için şu an gereksiz yere dramatize ettim olayı eşimle konuşacağım ve verdiği tepkiye göre devam edeceğim eğer saçma sapan blr tepki görürsem yolları ayırma kararı vereceğim ama eşim öyle anlaşıldığı gibi her gün bunu yüzüme vuran beni ölesiye korkutan biri değil fakat zamanında bunu kabullenmekte problem yaşadığı aşikar beni aldatmasına ihtimal vermiyorum ama bundan sonra ezilmeyeceğim başımı eğmeyeceğim teşekkürler tekrar
1- Evliliğimin ilk yıllarında devamlı başıma kaktı diyen sizdiniz. Bundan şu sonuç çıkar, yatırıp kaldırıp başınıza kakmış demektir. Türkçe bilen herkes bu ifadeden bunu çıkarır. Ama ne hikmetse bir anda max 2-3 kez söylediye çevirdiniz lafı. Akşamdan sabaha adamın karakteri değişti, müthiş bir hız valla.
2- 7-8 senedir madem sorun olmuyor, ne diye duyarsa beni öldürür dediniz dün?
3- Dün aldatmıştır belki derken bugün ihtimal vermiyorum diyorsunuz. Sahi siz ne diyorsunuz?
Dedikleriniz asla birbirini tutmuyor. Kime neyi koruyorsunuz, aklıyorsunuz? Biz eşinizi iyi bilsek ne kötü bilsek ne? Hatta biz eşinizi bilmesek de olur. Çünkü bize ne? Komik komik çabalar... Burada bir avuç anonim isim ardında kadınlarız, lafı eğip büküp, eser miktarda yalan karıştırmak saçma, gereksiz. Yapmayın bunu ya da yapın, yine bize ne.

1- Evliliğimin ilk yıllarında devamlı başıma kaktı diyen sizdiniz. Bundan şu sonuç çıkar, yatırıp kaldırıp başınıza kakmış demektir. Türkçe bilen herkes bu ifadeden bunu çıkarır. Ama ne hikmetse bir anda max 2-3 kez söylediye çevirdiniz lafı. Akşamdan sabaha adamın karakteri değişti, müthiş bir hız valla.
2- 7-8 senedir madem sorun olmuyor, ne diye duyarsa beni öldürür dediniz dün?
3- Dün aldatmıştır belki derken bugün ihtimal vermiyorum diyorsunuz. Sahi siz ne diyorsunuz?
Dedikleriniz asla birbirini tutmuyor. Kime neyi koruyorsunuz, aklıyorsunuz? Biz eşinizi iyi bilsek ne kötü bilsek ne? Hatta biz eşinizi bilmesek de olur. Çünkü bize ne? Komik komik çabalar... Burada bir avuç anonim isim ardında kadınlarız, lafı eğip büküp, eser miktarda yalan karıştırmak saçma, gereksiz. Yapmayın bunu ya da yapın, yine bize ne.
Ben evliliğin başında demedim ilişkinin başında dedim evlendikten sonra max 2-3 defa konusu açılmıştır dedim ben eşim kesin aldatmamıştır demedim sadece ihtimal vermiyorum dedim buradan olabilir anlamı da çıkabilir yaklaşık 1 hafta on gündür bunu düşünüyorum geceleri uyku uyuyamıyorum ve pskilojim allak bullak dün bir duygu boşalmasıyla yazdım sonra öldürme mevzunun sizin de yazdıklarınızı okuduktan sonra aşırıya kaçtığını anladım büyük problem yapsa da öldürmeye götürmez herhalde dedim ve saçmaladığımı anladım kimseyle paylaşmadığım pek arkadaşım olmadığı için buraya yazarken dün o duygu yoğunluğuyla katıp katmışım eşimi aklama gibi bir çabam olamaz istediğiniz gibi düşünün ben inkar etmiyorum bakire olmamamı problem etti bu yüzden bana vakti zamanından sözlerle çektirdi bu yüzden hala diyorum kesin bunun benden bulaştığını söyleyecek ama bu benim kendimi ezdirmem anlamına gelmiyor eğer düşündüğüm ve korktuğum gibi üzerime çok gelirse bu sefer sinmeyeceğim 30 yaşındayım artık 20 yaşında çocuk değilim dünle çelişkili konuşmalarım olabilir doğru ama nasıl bir ruh halinde olduğumu günlerdir dolup dolup taştığımı kendi kafamda neler kurduğumu bilemezsiniz buraya yazdıktan sonra daha mantıklı ve sağlıklı düşünmeye başladım o yüzden iyiki yazmışım çünkü kafamda çok aşırı büyütmüşüm sakin ve dik durmam gerektiğini anladım

Bazıları gerçekten sırf “hamile olmasam giderdim bu evden” diyebilmek için hamile kalmıyorsa ne olayım 🙄.
Eğer bunun için olsaydı 6 senelik evliliğimin ilk zamanından bebeği düşünürdüm o yüzden benim için pek uymuyor bu tanım ben hatayı başta yaptığımı biliyorum tavrımı koyamadığım için şimdi böyle düşünceliyim zararın neresinden dönersek kardır keşke biraz yapıcı olabilsek kırıcı olmasak ama sanırım bu mümkün değil

Ya eşinizden bulaştiysa bunu hiç düşündünüz mü ?

Eğer bunun için olsaydı 6 senelik evliliğimin ilk zamanından bebeği düşünürdüm o yüzden benim için pek uymuyor bu tanım ben hatayı başta yaptığımı biliyorum tavrımı koyamadığım için şimdi böyle düşünceliyim zararın neresinden dönersek kardır keşke biraz yapıcı olabilsek kırıcı olmasak ama sanırım bu mümkün değil
Beni öldürebilir dediğiniz birinden çocuk sahibi olmak ne kadar mantıklı söyleyebilir misiniz?

Profilinizde ne kadar kilo verdiğinizi gördüm, tebrik ediyorum. Bu kadar azimli ve güçlü bir kadın eminim çok da iyi bir anne olacaktır. Ancak eşiniz pek doğru kişi gibi durmuyor. Hiçbir şey için geç değil, gençsiniz. Şimdi boşansanız sizi her şeyinizle sevecek, sizi gerçekten mutlu edecek birinden çocuk sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle neden hemen kendinize suç buluyorsunuz?? Büyük olasılık eşiniz evlendiğinde bakire değildi ondan size geçmiş olabilir..
Eşinizin gidip muayene olmasına gerek yok hpv erkeklere gay(escinsel) olmayıp makattan ilişki yasamadikca risk arz etmiyor siz çaktırmadan kontrol edin eşinizin cinsel bölgesinde siğil sivilce tarzı bi sey yoksa dert etmeyin varsa da zararı yok gidip yaktırır erkeklere zaten test yapılamıyor sadece kadınlara yapılıyor onlara riski de pek yok eşiniz başka bir erkek ile arkadan ilişki yasamadikca yani rahat olun kendinizi düşünün hemen gidin hpv asinizi olun , kolposkopi temizse rahat olun kasmayın, eşinize bi açıklama da yapmanıza gerek yok bence belki ondan siz kaptiniz bu bilinmez . Cooook düşük bir ihtimal ile ağda yaptırdığınız kuaförden umumi tuvaletlerden de kapilabiliyor

Öncelikle neden hemen kendinize suç buluyorsunuz?? Büyük olasılık eşiniz evlendiğinde bakire değildi ondan size geçmiş olabilir..
Eşinizin gidip muayene olmasına gerek yok hpv erkeklere gay(escinsel) olmayıp makattan ilişki yasamadikca risk arz etmiyor siz çaktırmadan kontrol edin eşinizin cinsel bölgesinde siğil sivilce tarzı bi sey yoksa dert etmeyin varsa da zararı yok gidip yaktırır erkeklere zaten test yapılamıyor sadece kadınlara yapılıyor onlara riski de pek yok eşiniz başka bir erkek ile arkadan ilişki yasamadikca yani rahat olun kendinizi düşünün hemen gidin hpv asinizi olun , kolposkopi temizse rahat olun kasmayın, eşinize bi açıklama da yapmanıza gerek yok bence belki ondan siz kaptiniz bu bilinmez . Cooook düşük bir ihtimal ile ağda yaptırdığınız kuaförden umumi tuvaletlerden de kapilabiliyor
Problem benim kendimde değil eşimin beni direk suçlayacak olması bu konuyu saklamak istemiyorum vicdanım el vermiyor böyle içim içimi yiyor

Problem benim kendimde değil eşimin beni direk suçlayacak olması bu konuyu saklamak istemiyorum vicdanım el vermiyor böyle içim içimi yiyor
Bacim onca şey yazdım erkeğe zararı yok analdan erkek erkeğe ilişkiye girmedikçe dedim sen hala ne diyorsun psikolojik olarak biraz zor dönemde olabilirsin sağlıklı cevapların yok hayırlısı olsun hakkında

X