Eşime nasıl söyleyeceğim 😖

bakire olmadığınızı ennn başta bile isteye evlenmiş bir adam evlendikten sonra ağzını açamaz açıkçası. siz muhtemelen kendinizi “eksik” gördüğünüz için sizi bu yönden vurmasına izin verdiniz. hem size hem eşiniz olacak dengesize çok sinirlendim.

ayrıca bazen türk erkeklerinin dürüstlüğü hak etmediğini düşünüyorum!! saatten sonra artık kendinize başta dürüst olmanıza rağmen laf ettirmeyin bir sinir krizi her şeyi çözer.

Bu kadar alttan almanizin ve olum korkusuyla yasamanizin sebebi nedir? Cok mu zengin esiniz ya da cok mu yakisikli? Bosanmalisiniz bence.

Vallaha eşimde de çıksa benim ilk aklıma gelen düşünce evliyken "aldatılmış olabileceğim" olurdu.11/12 sene önce ikimizden birinin yaşamış olduğu ilişkinin buna sebep olabileceği hiç aklıma gelmezdi.Eşinizin sizi aldatma ihtimali var mı?

Eşiniz belalti vuruyor ama bu hiç hoş degil.
Kandirmamissiniz ki, dürüst olup soylemissiniz.
Başa kakacak birşey yok bunda.
Bir arkadaşıma da olmuştu bu Hpv.
Eşinin yanında dumduz söylemişti lafı gecince, eski cinsel hayatımdan kaynaklı diye.
Pasifize olmayın bu kadar, katil değilsiniz.
Siz ezildikce ezecektir.

Sizi sen bana bulastırdın diye suçladığı zaman senin bana bulaştırmadığın ne malum deyip kestirip atamiyo musunuz bakır de değilmiş neden kendinizi bu kadar ezdirdiniz bunca yıldır. ilişkinizde ki sorunları asmadan çocuk fikrini düşünmeyin

Bence öncelikle hastalıgın çözüm yollarını arayın canınız herşeyden kıymetli. Mesele şuan kocanız değil ki sizin sağlığınız

Siz başkasıyla birlikte olmadıysanız niye korkuyorsunuz ki .İlk birlikteliğiniz de yıllar önce olmuş zaten onun bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum Ama eşiniz bunu da sorun olarak görmüş ve sizi genel anlamda korkutuyo galiba.Siz de aceba sorun bende mi diye düşünmeye başlamışsınız .Asıl onun korkması gerek ya bir başkasıyla birlikte olduysa.O zaman sizin için hesap sorma vakti korkup sünmeye hiç gerek yok

Bir önceki hamileliğimde kızdı cinsiyeti ve ben hiç sevinmemiştim bana bunları çektiren adam neler yapar diye sanki bu yüzden uçtu gitti gibi hissediyorum sağlıklı bir psikolojide değilim hakikaten
Neden hala ısrarla çocuk derdindesin peki? Erkek olsa çocuk başka bir kızın canını yakacak şekilde yetiştireceksiniz belli. Niye bu cehenneme bir çocuk daha?

Kanda mikrobum var diyin .açıklasanız bir bela aciklamasaniz bir bela. Iyice düşünün taşının vicdaniniz ne diyor siz ayni durumda olsaniz nasil karşılarsınız. Gerçi kadinlar daha ılımlı lakin erkkler bazen böyle konularda daha kötü yaklasim düşüncelere dalıyor

Belki de eşinizden geçti.Öyle olmasa bile böyle adamdan çocuk yapmanın bir anlamı yok bana göre.Kendisinin hiç mi ilişkisi olmamışta sizin bakireliğinize taktı?

Sen eşine başta söylemişsin bu durumu,o da kabul etmiş.Neyin tribi şimdi bu anlamadım?
Evlenmeseymiş o zaman.
Saklamadığın şey yüzünden kendini neden bu kadar ezdiriyosun ki?
Bence en başında hata zaten böyle biriyle evlenmen.
Ayrıca belkide eşinizden geçti,evlendiğinizde o da bakir değilmiş sonuçta.

Anladığım kadarıyla son 11 yıldır eşinizden başka kimseyle birlikte olmadınız. Bu kadar süre sonra HPV çıkmış olması normal mi? HPV kalıcı mı? @Otrera
Bu konuda pek bilgim yok ama belki eşinizden de size bulaşmış olabilir, iyice araştırmak lazım.
Kan yoluyla bulaşır ve kalıcıdır, en iyi ihtimalle hasta değil taşıyıcı olunur.

X