Eşime sinir olmaya başladım

Çocuğumuzuz olursa sever misin sorusuna bilmem yanıtını veren adamla birgün bile evli kalmam büyük konuşmaksa büyük konuşmak. Merhametsiz malın tekidir çünkü ki konuşmaları davranışları hiç olgun biri değil şımarmış. Kendine kadar temizlik yap kendini doyur önceden yemek yapma ayrılmayacaksın ders ver bari iyice eziklenip sultanım moduna gireceğine

Çocuğumuzuz olursa sever misin sorusuna bilmem yanıtını veren adamla birgün bile evli kalmam büyük konuşmaksa büyük konuşmak. Merhametsiz malın tekidir çünkü ki konuşmaları davranışları hiç olgun biri değil şımarmış. Kendine kadar temizlik yap kendini doyur önceden yemek yapma ayrılmayacaksın ders ver bari iyice eziklenip sultanım moduna gireceğine
Ya çocuğumuz olsa sever misin çok saçma Bi soru değil mi. Çocuk ortak cocuk kadının niye bu kadar onaylanma ve sevilme ihtiyacı var ki. Eşim bana bu soruyu sorsa gülerim açıkcası :)

Aslında bir kaç defa tartıştığımızda kapıyı çektim çıktım. Özür dilediği de oldu peşimden gelip güzel sözler söyleyip gönlümü almaya uğraştığıda. Beni çok sevdiğini söylüyor da. Sanırım yetişme tarzından dolayı bazı konularda odunluk var
Valla ne desem bilemedim ben anneme bile kendimi ezdirmeyen biriyim. Sizi aşırı eziyor herşeyiyle. Bu benim gelebilecegim bir durum değil. Haksızlığa asla gelemem kendimi de kimseye ezdirmem. Daha iyi yapıyorsa buyursun.

Yemeği lezzetli değilse onun sevdiği şeyleri yapmıyorsa ona hakaret etmesini ailesinin yanında küçük düşürmesini mi gerektirir saygısızlık yaptığı kimse yokken eşine güzelce söyleyebilir önce saygı
Ben hakaret edebilir mi yazmışım?
tekrar okuyun mesajımı isterseniz.

Ya çocuğumuz olsa sever misin çok saçma Bi soru değil mi. Çocuk ortak cocuk kadının niye bu kadar onaylanma ve sevilme ihtiyacı var ki. Eşim bana bu soruyu sorsa gülerim açıkcası :)
Yeğenini severken bizim çocuğumuzu da böyle sever misin demiş kötü niyetli bir soru olarak düşünmedim ama verilen cevabı anca dağda yaşayan kro verirdi

Belkide yanlış fikir veriyor olacağım ama ben olsam ne yapardım onu söyleyeyim

Kendiside kusursuz değildir ama olsa bile bulurum sen arabayı güzel süremiyosun vites değiştirirken çok yavaşsın... nebileyim bir erkeğe yapılabilecek eleştirileri bulur yaparım bana hissettirdiklerinin aynılarını ona hissettiririm. Kendini toparlamassa kendi kaybeder bu ne ya terbiyesiz adam ben bile sinir oldum okurken
Böyle tipler anlar mı empati yeteneği var mıdır sizce? yaş farkı da var daha da çullanır eşin üzerine. Daha inatlaşır daha fazla kalp kırar. Uymamak sabretmek en iyisi eğer yıpranmak istemiyorsan.

Kuzum neden canını sıkıyosun ki..Madem napsan beğenmiyor,sende salla pati yap geç..Ya da az yap eksik sayıda yap..Sorarsa pek beceremiom dersin:) hem yükten kurtul:) Birine kendini beğendirmek yerine sal git en güzeli en relaxı. Keyfi bilir cicim..

ben de 8-9 aylık evliyim, ister istemez kendi eşimle kıyas yaptım, 6 yıllık birlikteliğimize rağmen hala el üstünde tutuyor beni... temizlik anlayışlarımız farklı olmasına rağmen, benimkini beğenmezse söylemez ama kendi yapar, gönlümü kırmadı hiç böyle saçma şeyler için..
her erkek biraz ailesini ön planda tutuyor maalesef, eşim de ailesine asla laf ettirmez, eğer haksızlarsa susar sadece.

eşim seninki gibi olsa allah korusun evlendiğime pişman olurdum sanırım, çünkü insan mutlu olmak için evleniyor.. ve boşanmayı düşünürdüm.

Genelde beğenilir yemeklerim
Anladım canım o zaman esinin tavrirlarinin sebebi başka bir şey olabilir.
Onun biraz empati yapmasini sağlayabilir misiniz ?mesela hayatta herkes herseyi mükemmel yapamaz.onun da mükemmel olmadığı bir konu bulun ve bunu insanlar icinde yüzüne vursam ne hissederdin bana anlatirmisin diyebilirsin ama bunu yumuşak bir dille söylemen gerek.tepkisini almadan yani

Ben hakaret edebilir mi yazmışım?
tekrar okuyun mesajımı isterseniz.
Yok bende öyle demişsiniz demedim yani adam huyuna suyuna gidilecek sevdiği şeyler yapılacak biri değil haketmiyor .. Olumlu yorum yapılacak bir tarafı yok yani kadının yemeği lezzetli değilse vs ona hakaret etmesini gerektirmez hakaret etmese güzel dille söylese belki dediğiniz düşünülebilir uygulanabilir

Yok bende öyle demişsiniz demedim yani adam huyuna suyuna gidilecek sevdiği şeyler yapılacak biri değil haketmiyor .. Olumlu yorum yapılacak bir tarafı yok yani kadının yemeği lezzetli değilse vs ona hakaret etmesini gerektirmez hakaret etmese güzel dille söylese belki dediğiniz düşünülebilir uygulanabilir
Haketmiyor demeyelim bence sonuçta eşi düşmanı degil.
Bazen olabiliyor damak tadi diye bir şey var.
Ama tabiki eşinin uslubu ve başka insanların yaninda arkadaşımızi rencide etmesi hiç hos degil.eşinin empati yapmasi gerek.

Okurken şiştim hepsini okuyamadım. Eşiniz öyle demiş böyle demiş sizde kırılmışsınız, ben olsam bende kırılırdım. Ama baştan beri kendinizi hizmete adamışsınız. Tamam yapın edin ama sırf sadece sizin görevinizmiş gibi neden bu kadar üstlendiniz, hakaret ediliyor birde. Büyük konuşmak istemiyorum hiç ama gerçekten şaşırıyorum bazen bu kadınların bu hallerine. Erkeklere de diyecek laf bulamıyorum. Olgunlaşmadan evlilik hayalleri kurarak mı evlendi ne

Bi tane daha, evlenip "bakın nasıl da kendini karısına ezdirmeyen, ailesini karısından üstün tutan, hanım köylü olamayan erkek gibi erkeğim(!)" izlenimi bırakmaya çalışan ezik Türk erkeği.

Gına geldi artık bunlardan. Birey olmayı bilmeden evlenip milletin başını yakıyorlar.

Şunların bi tanesini bana yapsın o yemek yediği kaşığı alır gırtlağına sokarım.

kusura bakma adama çok yüz vermişsin..
her istediğini yapmak zorunda degilsin..
evlenirken herşey senin istediğin gibi olacak diyip yaşım geçmeden bari bunla evleneyim diye düşüncesiyle evlenmiş eşiniz bence.
sende o beni seviyor diye inanarak kendine yazik etmişsin ..
hiç hizmet etme şöle de..;
benim yemeklerimi beğenmiyorsun ya s... git de..
görümceninkini ye onunla yaşa...
ben senin kölen miyim de..
ben olsam fena kavga ederim böleleri ile.. çok sinir bozucu!!!!! :KK62:

Yaş farkınızdan ötürü size ve fikirlerinize saygı duymuyor. Çocuk gibi görüyor sizi ve sindirmeye çalışıyor.

Böylelerinin anlayacağı dil hiç bir yerinize takmamanız. “Aaa yemeği beğenmedin mi? Dolapta yumurta var istersen yapıp yiyebilirsin” deyip yemeğinizi yemeye devam etmek olmalı. Çamaşırları begenmiyorsa kendi çamaşırlarınızı yıkqyın, onunkileri kirli sepetinde ellemeyin.
İlk başta sakin kalmaya çalışacak ama zamanla kuduracak. O noktada “ben böyleyim, yapcak bişey yok. Beğenmiyorsan ananın evi orada” diyeceksin.
Anasının evine gidiyorsa ne alâ... gitmiyorsa da kuzu olarak hayatına devam edecek eş kişisi...

Okurken cok üzüldüm bu ne saçma sapan bir adam böyle. Böyle eşim olsa cinnet geçirirdim. Severek mi evlendıniz?

Koca degıl bu bildigin kaynana.
Kaynana sevmem, kaynana tipli koca gene hıc sevmem. Tam bir omur torpusu.

Aksama ne yemek var dedıgınde essegın ayagi dıyıp yuruyup gitmelik

Camasirların rengini soldurdun dedıgınde kazaklarını 90da yıkamalık

Bu boyle bos konustukca hobi olarak cengellı ıgne batırcaksın eline.
Cekme arkadasım. Yolun basında yapacagi tum sacmalıkları yapmis.
Ahahahhaha ya bu yoruma çok guldum:))))))))) ahhahahahahahaha

Konu sahibi seni o kadaaaaaaaar iyi anlıyorum ki.. sorun eşin! Sen kesinlikle haklisin.. insanda heves bırakmaz böyle tipler. Isın çok zor. Tavsiyem bir kere ciddi bi rest çekmen..

X