Eşimi anlamıyorum.

ZARUTEL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2013
284
12
Eşim işten eve,evden işe giden biri boş zamanlarında kpss hazırlanır.sorun şu;bu gün annem aradı amcamlarda imiş.herkez burda sende gel dedi bende eşime danıştım tamam git dedi.saat 12 de öğlen gittim akşam 10 kadar orda kaldım.fakat eşim akşam 6-7 olmuş hala aramıyo ben aradım kızdım.hiç merak etmiyor musun nerdesin ne yapıyorsun akşam oluyo alim mi? Yada geliyor musun diye bana dediği ay uyudum derse dalmışım falan.........yaaaa senin çoçuğun ve eşin akşam olmuş hala nerde diye nasıl merak etmiyon istiyor ki biz hep bir yerlere gidelim.bir yere gideyim diye gözümün içine bakıyo.haaa kızım bırakmıyo ders çalışsın ondan da olabilir ama olsun insan eşini merak eder.

Ben boş yere mi sinirleniyorum.cevap veren yok mu? Kadınlar kuş gibidir çok sıkarsan ölür,serbest bırakırsan uçar gider.tutmayı bilmeli.

benim de eşimle farklı bir sorunum var malesef eşime temizlik deyince adam tam tersi oluo bi türlü kabul ettiremedim ikimizde çalışıyoruz birde ama o hiç birşey yapmio tek başıma yetisemiyorm bende çok yoruluyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eşim işten eve,evden işe giden biri boş zamanlarında kpss hazırlanır.sorun şu;bu gün annem aradı amcamlarda imiş.herkez burda sende gel dedi bende eşime danıştım tamam git dedi.saat 12 de öğlen gittim akşam 10 kadar orda kaldım.fakat eşim akşam 6-7 olmuş hala aramıyo ben aradım kızdım.hiç merak etmiyor musun nerdesin ne yapıyorsun akşam oluyo alim mi? Yada geliyor musun diye bana dediği ay uyudum derse dalmışım falan.........yaaaa senin çoçuğun ve eşin akşam olmuş hala nerde diye nasıl merak etmiyon istiyor ki biz hep bir yerlere gidelim.bir yere gideyim diye gözümün içine bakıyo.haaa kızım bırakmıyo ders çalışsın ondan da olabilir ama olsun insan eşini merak eder.

bence araması lazım sonuçta dünyanın bin bir türlü hali var ama değil mi

Ewlenince cepte saniolar bnce... n yaziiiiik anlamiolar eet bnce de tutmasını blmiolar uçup gdince anlicklardr...

ßůšr@

Yapamz mi saniolar acba gidemz fln... bi sormk lazm böle dusndgnuzu onla da paylastnz mı. ..

ßůšr@

yapamz mi saniolar acba gidemz fln... Bi sormk lazm böle dusndgnuzu onla da paylastnz mı. ..

ßůšr@

evet canım ona bunların olması gerektiğini söylüyorum.o ben zaten biliyorum amcandasın seni niye rahatsız edeyim diyo.bende amcamdayım ama bi sor belki bişey oldu dünya bu kaza var bela var.

benim de eşimle farklı bir sorunum var malesef eşime temizlik deyince adam tam tersi oluo bi türlü kabul ettiremedim ikimizde çalışıyoruz birde ama o hiç birşey yapmio tek başıma yetisemiyorm bende çok yoruluyorum

senin işinde zor.sana kıyamaması lazım hem iş hem ev zor.hepsini yapsın demiyorsundur.fakat bazı işlerin ucundan tutabilir.

ewlenince cepte saniolar bnce... N yaziiiiik anlamiolar eet bnce de tutmasını blmiolar uçup gdince anlicklardr...

ßůšr@

aynen öyle yaaa bazı kadınlar gibi kocanın başının etini yemiyoruz.öyle pahalı lüst şeylerde istemiyoruz.sadece olması gerekenleri istiyoruz.bunda yoksa yuhhhhhhhhh diyorum başka bişey demiyorum.

maaIesef boyIe rahat tıpIer var ,benım bı arkadasımın nısanIısı daha sımdıden br yere gıttıgınde kızı saatIerce aramıyor,hıc merak yok sıfır yanı,evIenınce ne oIıur durum bıIemem,senın durum nasıIdı canım evIenmeden once bıyere gıdınce meak edıp arrar mıydı ,yoksa huyu mu bu

maaıesef boyıe rahat tıpıer var ,benım bı arkadasımın nısanıısı daha sımdıden br yere gıttıgınde kızı saatıerce aramıyor,hıc merak yok sıfır yanı,evıenınce ne oııur durum bııemem,senın durum nasııdı canım evıenmeden once bıyere gıdınce meak edıp arrar mıydı ,yoksa huyu mu bu

canım onun huyu bu.bir yere gittiğimde evden gidince etrafımda pervane oluyo.öpüp yollar fakat gel gelelim gittikten sonra aramaz yok uyudum,yok ders çalıştım yok seni sıkmak ıstemiyorum falan filan.bende alıştım fakat 12 çıkmışım saat olmuş akşam 21 hala aramaz mı yaaa insan yaaa ordan çıktım araba çarptı ,ya bişey oldu bu kadar da olmaz ki canım.

Ya aslında sorsan bi sorun da yk ortada onlara göre ama n blio musn beklentini n kadar az tutarsan o kdar az üzüosn kndini bişe beklemicksin ilgi n aliosan o kadarini wercksin ama böle yapmaya çalışır gbi diil ya grcktn hissetceksin merak etmio mu etmesn sn d arama ilgi yk mu zmnla snde d btio ztn ewlilik aşkı kaldiramyo maalesef e aşık olmadgn insanı da zmnla kndilignden raht birakiosn ztn...sn d geniş ol derim walla yksa sn üzülüyosn (;

ßůšr@

Bence pozitif düşün, amcanlarda olduğunu bildiği için içi rahattır muhtemelen. Yine de yalnız kalmak istemesini de anlayışla karşılamak gerekebilir, hiç onunla bunu konuştun mu? Yalnız kalmak istediği zamanlarda belki seni kırmadan söylemenin bir yolunu bulamamıştır?

amcanıza gitmişsiniz,anneniz akrabalarınız orada..anlamadım ki neden arasın eşiniz sizi??

canım onun huyu bu.bir yere gittiğimde evden gidince etrafımda pervane oluyo.öpüp yollar fakat gel gelelim gittikten sonra aramaz yok uyudum,yok ders çalıştım yok seni sıkmak ıstemiyorum falan filan.bende alıştım fakat 12 çıkmışım saat olmuş akşam 21 hala aramaz mı yaaa insan yaaa ordan çıktım araba çarptı ,ya bişey oldu bu kadar da olmaz ki canım.

arkadasımın nısanIısı da boyIe ona sorsan o da kıza orun yok dıyormus ıste,o yuzden huy demekkı onIara gore dogaI ,aIısman gerekır cunku degısmıyorIar..

yeni evlisiniz sanırım ve kafanız sürekli eşinizde.sizi anlayabiliyorum ama adam ders çalışıyor.aramaması normal bir de nereye gittiğinizi biliyor.bence siz bir süre eşinizden hiç ayrılmayın

Son düzenleme:
Eşiniz size çok güvendiği için arama gereği duymuyor nasılsa ailesinin yanında ne olabilir ki. Hem onlar kötü bir durum olma ihtimalini düşünmezler ki sanki bizim başımıza gelemezmiş gibi!!! çok rahat bu erkekler çokk

Fazla üstüne gitmeyin bence
Sonuçta ders çalışıyor , sessiz ortam lazım , eşinizde yalnız kaldığı zamanlar da fırsatı değerlendiriyor. Sizin de ailenizin yanında olduğunuzu biliyor , bir şey olsa aranır zaten . Bilinç altından böyle düşündüğünden , arama gereksinimi duymamıştır.
Hem sizin geleceğiniz için çalışıyor biraz daha anlayışlı olmaya çalışsanız daha iyi olur bence .
Ayrıca erkeklerden çok fazla incelik beklememek gerek .

Benim teyzem eşi ders çalışacağı zaman çocukları gürültü yapıp dikkatini dağıtmasın diye , hep bir yerlere giderdi. Özellikle de sınav zamanları.

Fazla üstüne gitmeyin bence
Sonuçta ders çalışıyor , sessiz ortam lazım , eşinizde yalnız kaldığı zamanlar da fırsatı değerlendiriyor. Sizin de ailenizin yanında olduğunuzu biliyor , bir şey olsa aranır zaten . Bilinç altından böyle düşündüğünden , arama gereksinimi duymamıştır.
Hem sizin geleceğiniz için çalışıyor biraz daha anlayışlı olmaya çalışsanız daha iyi olur bence .
Ayrıca erkeklerden çok fazla incelik beklememek gerek .

Benim teyzem eşi ders çalışacağı zaman çocukları gürültü yapıp dikkatini dağıtmasın diye , hep bir yerlere giderdi. Özellikle de sınav zamanları.

CANIM ZATEN HAZİRANDA KPSS SINAVI BENDE SIRF O ÇALIŞSIN KIZIM YANINA GİDİP İZİN VERMİYO DİYE ANNEME KAYNANAMA AKRABALARIMA GİDİYORUM.BU AYIN 14 DE ALLAH NASİP EDERSE 1 AYLIĞINA MEMLEKETE GİDİYOM KIZIMLA.ONUN DERLERİNİ YETİŞTİRMESİ İÇİN . BEN BUNLARIN HEPSİNİ DÜŞÜNÜYORUM.ONDAN SADECE ARAMASINI BEKLİYOM ÇOK MU?:KK14:

X