Eşimi eskisi kadar sevebilir miyim?

Kizmakta haklisin bence borclari var ve is aramiyor. Borclari neden var borclu biriyle evlenmek pek dogru olmayabilir. Calismaya devam eder borclari oderse araniz duzelir bence zaman ver
Bende zaman vermeye calisiyorum fakat bu zaman zarfinda evde surekli surati asik, surekli arkasini toplayacak insan lazim bir sey soyleyince de ustume gelme diyor

Merhabalar, 25 yaşında bir kadınım. 2 ay önce severek evlendim fakat şuan eşime karşı hislerimde bir azalma ve soğuma meydana geldi. Onun benden önceki hayatından kalma borçları ve 2 aydır işsiz olması beni çok gerdi. Şuan çalışıyor fakat ben hala ona karşı bir şey hissedemiyorum. Ne yapacağım konusunda çok çaresizim

2 ay önce severek evlenmemişsiniz onu anladım. Yazık adama. Çalışıyormuş işte bahane bulmayın.

Biliyordum aslında ama borçlarına karşı bu kadar umursamaz davranacağını düşünmüyordum. Yani bir iş için 2 ay haber bekledi. ekstra bir çabası yoktu evde bilgisayar oyunu oynamak dışında...

Yine de çok erken. Sanki bahane aramışsınız gibi duruyor kusura bakmayın. Geçmiyor insana.

X