Eşimi ikna edemiyorum cıldıracağım

Gideceginiz tarih belliyse parada hazırmıs yüzde yüz iadeli ise alın simdiden gitsin
Ona da dersiniz ben riske atamam denize girmek güneşlenmek benimde hakkım vs diye

biz geçen yaz 2 yıldır gittiğimiz tatil köyüne gidecektik. kaldığımız yeri aylar evvel aramalıydık... aradık yer yok ancak boş olan tarihe aldık rezervasyonu. O nednele ev bile olsa en az iki ay evvel ayırtmalısınız . yoksa açıkta kalırsınız maalesef. veya bizim gibi bekelrsiniz , bizimki nasip ailece müsait olduğumuz tarihe ayaraldık. uymasaydı gidemezdik.

Bu arada komşumun eşi de götürmüyor ve onun gerekçesi daha ilginç otel odasına kamera koyarlarmış

Evler temiz olmazmış onlardan önce kalanlar ya etrafta veya çocukların yatacağı yatakta ya da koltukta sevişmişlerse ne olacakmış vs vs

Yazlık alalım demişlerdi ama onlar da çok pahalı ve havuzlu villa vs bakımı da çok masraflı

:KK70: yatakta önceden sevişmişlerse mi :KK53::rolleyes:

Aglayacak kadar bir dert gormedim ortada

Ucunda ölüm yok ki.

Soylenecek herseyi soylemissiniz esinize
Farkli birsey gelmedi aklima.
Üzüldügüm sey gecen güne kadar en azından villa rezarvasyonunu kabul etmişti şimdi ise fikir degistirmiş gidince buluruz diyor bundanda rahatsızlık duydum bir dedigi bir dedigini tutmuyor.bugun ise kaplıcaya falan gidelim o arada villalarada bakarsın eger bos yer bulursak gideriz diyor.kaplıca villada cok iyimiş diyor dedim ama onun havuzu kapalı ve küçük hem orda güneslencek yer yok bahceler beraber dedim.güneslencek yeri olan vardır diyor.işimiz sansa kaldı dedim araplardan yer kalırsa yer buluruz ins dedim.buluruz buluruz diyor sinir oluyorum ya ne rahat.

Eğer dört bir yanı duvar örülü ve özellikle tesettürlüler için tasarlanmış bir havuz değilse bu hayalleri gerçekleştirmeniz çok zor. İlla kıyıdan köşeden bir yerden gören olacaktır. Ayrıca çoğu villa tipi yazlıklar site içerisinde ve 3-4 villa aynı havuzu kullanıyor.
Rezervasyonda buna çok dikkat edin.
Tabi ki rezervasyon yaptırın oraya gidip rezil olabilirsiniz. Tatil dediğin gidiş dönüş uçak biletine, oteline, kalacağın gün sayısına kadar ayarlanmalı bence.
biz fakiriz ucuz yer bakıyoruz ee doktor değiliz sonuç ta

Paşa gönlü bilir gitmezse. Siz kendiniz gidersiniz Neden siz ona uymak zorundasınız. O size uysun birazda. Evlilikse iki kişilik, bireyse ikiniz de bireysiniz. Eeee senden üstünlüğü ne ki
Kadın ona uymak zorunda diye düşünüyor uymadımmı ona uyumsuzuz diyor hemen.herseyde ben ona uynak zorundayım.normalde tatille alakalı tüm gitmeyi düşündügümüz yerlerde uyum sagladık birbirimize ama su rezarvasyonsuz gitmekte anlasamadık.ama vazgecmeyecegim mart veya mayıs gibi gene sansımı deniyecegim.

Kadın ona uymak zorunda diye düşünüyor uymadımmı ona uyumsuzuz diyor hemen.herseyde ben ona uynak zorundayım.normalde tatille alakalı tüm gitmeyi düşündügümüz yerlerde uyum sagladık birbirimize ama su rezarvasyonsuz gitmekte anlasamadık.ama vazgecmeyecegim mart veya mayıs gibi gene sansımı deniyecegim.
aynı otel odası aynı villa marttan sonraki rezzervelerde nerdeyse 2 katı olur demedi demeyin

aynı otel odası aynı villa marttan sonraki rezzervelerde nerdeyse 2 katı olur demedi demeyin
Villaları ay ay fiyatları paylasmıslar orda ne yazıyorsa o sordum villa kiralama yerine temmuz fiyatını ögrendim.ama otelleri bilmiyorum bakalım ne cıkarsa bahtımıza.ins bir denize havuza girmeden dönmem umarım.

Pardon merak ettim sadece

Illa ki illa ki guneslenicem guneslenicem..diye dert etmissiniz ya villa tipi vs olursa olur diye.... nasil gunesleneceksiniz ki?

Mayo bikini giyemezsiniz herhalde ne olursa olsun.?

Yani illa ki goren olur belki??

Sadece merak yanlis anlamayin

Pardon merak ettim sadece

Illa ki illa ki guneslenicem guneslenicem..diye dert etmissiniz ya villa tipi vs olursa olur diye.... nasil gunesleneceksiniz ki?

Mayo bikini giyemezsiniz herhalde ne olursa olsun.?

Yani illa ki goren olur belki??

Sadece merak yanlis anlamayin
Tümden etrafı kapatılmıs dagın tepesinde villalar var dibinde baska villalar olmayan oralarda mayo bikini giyip hic olmazsa askılı giyip güneslenmek özgürce yüzmek istiyorum.

X