Eşimi karışık spor salonuna göndermeli miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sakın gönderme böyle evli adamlara hemen yapışıyorlar kondisyonu düşük erkek spor salonundaki kadınların favorisi oluyor falan…
Spor salonunu ne sanıyorsunuz siz Allah aşkına? Neyin kıskançlığı bu? Kendiniz için bir iyilik yapın eşinizle birlikte yazılın en azından dopamin endorfin salgıladığınızda böyle şeylere daha az takıntılı olursunuz

Aaa günlerde kadın dolu. ya kocasını biri kafalarsa?
En azından dizinin dibinde durur canım deme öyle kadınların heryerde olduğunu idrak edebilmiş olsa böyle bi konu açmazdı en iyisi kahvehane açsın orada çalışsın gidip gelirkende at gözlüğü taksın kocasına😃

Göndermeli miyim derken? Velisi misiniz?
Ay bu kadar güveniniz yoksa ayrılın yahu herkes sizin kocanıza göz dikecekti zaten. Kocamda kocam paşam da paşam 😂😂😂 adamın yerinde olsam bana güvenmeyen kadına markete gitmeyi bile yasaklarım eee içinde olan markette bile bulur kısasa kısas😂

Göndermeli miyim derken? Velisi misiniz?
Ay bu kadar güveniniz yoksa ayrılın yahu herkes sizin kocanıza göz dikecekti zaten. Kocamda kocam paşam da paşam 😂😂😂 adamın yerinde olsam bana güvenmeyen kadına markete gitmeyi bile yasaklarım eee içinde olan markette bile bulur kısasa kısas😂

İşe de yollamaması lazım kadınlı erkekli ya hani 😂

Memelerini kıçını gere gere spor yapanlarda var(hepsi değil bazıları). Ama senin izin vermeni beklemiycek anlaşılan, başka bir çözüm bul. Sende yanında git diyecemde ona da izin vermez kesin koca bey

Valla inanır mısın salonda totoyu gere gere spor yapan erkeklerde var ama kimse kötü gözle bakmıyor çünkü hareketi yerine getirmesi için o totoyu germesi gerekiyor bari sporda bel altı şeyler gelmesin akıllara

Valla inanır mısın salonda totoyu gere gere spor yapan erkeklerde var ama kimse kötü gözle bakmıyor çünkü hareketi yerine getirmesi için o totoyu germesi gerekiyor bari sporda bel altı şeyler gelmesin akıllara
Yani tabii olabilir zaten oyüzden dedim sen gitmek istesende götürmez diye kocasının da aklına bu gelicek muhtemelen bide paratez içinde ”hepsi değil bazılar“ dedim

En azından dizinin dibinde durur canım deme öyle kadınların heryerde olduğunu idrak edebilmiş olsa böyle bi konu açmazdı en iyisi kahvehane açsın orada çalışsın gidip gelirkende at gözlüğü taksın kocasına😃
Ama o kadar gizli gayler var ki ben oraya da güvenmezdim. Allah bilir dayının biri kocutoma hallenir mazallah 😀

Fantezi dünyaları genişlerden çıkıyor bu düşünceler 😂

Memelerini kıçını gere gere spor yapanlarda var(hepsi değil bazıları). Ama senin izin vermeni beklemiycek anlaşılan, başka bir çözüm bul. Sende yanında git diyecemde ona da izin vermez kesin koca bey

Çok talihsiz bir yorum olmuş. Hadi öyle yapıyor diyelim erkeğin de bakması mı lazım

Bi biz mi kocamızı sevmiyoruz ki 😂 Bundan sonra kocamı thai masajlarına yollamayayım bari 🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X