Eşimi sevmiyorum.

öncelikle herkes neden okuyamadığını yazmış anlamadım, kimse sizden yorum beklemiyor, okuyamadıysanız sayfayı kapatıp uzaklaşabilirsiniz.
ben okudum. eşinizin sapkınlıkları kısmını ağzım açık okudum. gördüğünüz psikolojik baskılara da çok üzüldüm, belli ki yıllarca sabretmişsiniz, bu kadar vakit geçti, çocuk var derken uzamış bu böyle. gerçekten çok üzgünüm ama kabullenmenizi önermem bu hayatı ne yazık ki bir kere yaşayacaksınız. kaynana-kayınpeder ve babaları bu çocuklara ne kadar iyi bir hayat yaşatabilir bilemem ama psikolojik hasarlar bırakacaklarına yüksek ihtimal veriyorum. siz de aynı şekilde, her ne kadar aklı selim kalıp derdinizi anlatmış olsanız da aldığınız hasar 2 günde geçecek türden değil. önce kendinizi iyileştirin, güçlenin sonra çocuklarınıza nasıl fayda sağlayabileceğinizi, onları nasıl özgür kılabileceğinizi ve bu aileden uzakta kendi kendilerine ayakta kalabileceklerini öğretin. öyle ya da böyle çocuklar bir gün özgür kalıyorlar. anne-baba sonsuza dek başımızda durmuyor. bu yüzden bu ihtimal her an gelebilecek gibi düşünmekte fayda var. ardından çocuklarınıza ve kendinize yetecek bir maddiyat gerekli. bunu da sağladıktan sonra çocukları alabilirsiniz diye düşünüyorum.. ama ilişkinizi tamamen bitirmeyi gözden çıkaramıyorsanız, eşinizle yeni bir başlangıç için ufak da olsa bir umudunuz varsa belki farklı şeyler düşünülebilir. inanın bilemedim ben de ama size sabır ve huzur diliyorum

Kendi aileside geri gönderiyor. O en kötüsü.

Davranışlarıyla size karşı hareketleri ne kadar da tutarsız. 3.yıldızlı otele gitmişsiniz ya orda erkek ayartmanızı söylemiş orda benim ipler koptu zaten. O kısım fanatizmi yoksa gerçekmiydi idrak edemedim. Boşanmaya karar vermiş olsaydınız yada cesaretiniz olsaydı bu olaydan sonra zaten kayınbabasına döverim diye kafa tutan kadın çoktan boşanırdı. Geçmiş olsun bu saatten sonra da bu hayatı çekmeye mahkumsunuz üzülerek söylüyorum

O nasıl aile nasıl koca.karisina ilişki esnasında başka adamlarla hayal ettirip sonra bunu gerçek bı sahneye dönüştürmek istemek nutkum tutuldu kayınpeder kaynana hangi mağaradan çıkmışlar lütfen elinden geliyosa çocuklarınida al kaç git buralardan siz insan dışı varlıklarla yaşıyorsunuz.allah yardımcınız olsun

Kusura bakmayın eşinizin o fantezi kısmında çok sinirlendim kufur etmemek için kendimi zor tutuyorum sizin yerinizde olsam alır çocuklarımı sığınma evine yerleşir çalışır sonra ev tutar düzenini kurarım o aile yetistirebildiginiz evlat ne olacak hepsi bir terbiye veriyor

Bir yazmissiniz masallah.
Kaydır kaydır nasır bağladı parmagim

Anam
Doğruların gözünü seveyim namuscu olurlar sen okumamissin bir yerinde paragrafın diyor ki beni başka adamlarla birlikte olmammi istiyordu fanteziler kuruyordu kafasında benim arkadaşımı davet etmemizi istiyodu ilişkiye diyo kısa etek giy komsunun adamını baştan çıkar grup yapalım diyomus kocam dediği varlık keşke doğulu olsa yani kafa yapısı namusuna düşkün olsa

İnsanın ta cigerden kufredesi geliyo insanlığından soğuyor insan böylelerini görünce hasta adam ruh hastası

Kusura bakmayın ama eşiniz hem iğrenç bir insan hemde hanzonun teki nasıl dayandınız ,dayanabiliyorsunuz . Hem hapis hayatı yaşa hemde adamın anasını babasını danasını çek Allah cezalarını versin hem üzüldüm hem çok kızdım

Gerçekten son cümlenize kadar okudum . Tabi içimden çok şey yazmak geliyor ama spam yerim diye yazamıyorum . Tek söyleyeceğim Allah yardımcınız olsun .sevgi aşk bitmez diyenler işte böyle olunca sevgi de aşkta saygı da bitiyor .
Şöyle kaynana kayınpeder hikayeleri okuyunca Rabbime şükrediyorum ne iyilik yaptım acaba ki bana böyle kaynana kayınpeder verdiler

Eşiniz yıllardır ailesiyle yaşadığı saçmalıklara dolayı sanırım gerçeklerle hayalleri ayırtedemez olmuş
Bu kadar muhafazakarlar madem nasıl sizi başka erkeklerle düşünüyor
Bu hiç sağlıklı bir durum değil. Üstelik siz bu ortamda iki çocuk yetiştirmeye çalışıyorsunuz
Çocuklara çok üzüldüm. O ortamdan çıkmanız lazım. Çocuklarınız için çalışmanız lazım. Bunlar çok saçmasapan durumlar.

Hepsini okudum, allahin sana verdigi bu hayati daha ne kadar mahfetmeyi düsünüyorsun? Kocan adam degil tam bir angut affedersin allah bildigi gibi yapsin, cocuklarin var diye gitmiyorsun onca seyden sonra öyle mi? Peki sen cocuklarini hic mi düsünmüyorsun? Böyle bir aile ortaminda hele ki böyle bir devirde büyümeleri ne kadar dogru? Sevgisiz ilgisiz annesi babasi kopmus, o cocuklarin evlilikleri de öyle olacak cünkü öyle görmüsler. Biri yazmis ki 15 yil dayanmissin bir 15 yil da dayanirsin, vay anasini.. Kadinin kadina verdigi tavsiyeye bak, kendisi dayansin. Sen bosver bacim hemen bosa. Sevilmek, ilgi görmek senin de hakkin bunlara katlanmak zorunda degilsin, 1 evlen 2 evlen 3 evlen eeee? Olmuyorsa senin sucunmu yani. Böyle bir ana kuzusuna katlanmak ne dir ya, adam olamamis bu yasa kadar anasinin eteginin altinda kalmis. Sana sirtini yaslayacagin, her ihtiyacin da yaninda olacak, seni koruyup kollayacak bir ADAM lazim bir KADIN TIPLI HERIF degil. Onlardan cok var. 25 de olsan 75 de olsan BOSA KURTUL!

Sana yaptiklarini bana yapmaya calissalar agizlarina kürekle vururdum Baslarim kayinvalidesine de kayinpederine, anasiyla evlenseymis bak nasil sinirimi ziplatti benim

Harikasın aynen bu..

Hepsini okudum üsenmeden.sizin bu ikinci evliliğiniz eşinizi iyi tanımanız gerekiyordu evlenmeden önce bide doğulu erkek bende doguluyuyum açıkçası annelerine daha çok bağlıdırlar bu böyle gider degimez eşinizin değişmesini beklemeyin hiç zaten benim tek rahatsız olduğum konu kocanizin sizi başka erkeklerle hayal etmesi bu çok iğrenç bir durum normal değil her şeyi kabul etmişsin zatende bari kocanın bu davranış kabul etmeseydinde orda noktayı kosaydin iki çocuktan sonra Nolur bilmiyorum aMa ALLAH YArdİMCİn OlsuN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…