Eşimi sevmiyorum.

Size başka adamlar ile birlikte olmayı mi teklif etti inanamıyorum. Sizin etek gitmenize bike karışan bir aile ve adam sizden bunu mu istedi kesinlikle iftira atmak icin yapti bunu varya ayyy Allah muhafaza

başladılar, eşimle maalesef ki, çocuk yüzünden barışmak durumunda kaldım, ve eve geri döndüm, tabi eve geri döndürürken bir takım sözler verdi
Anne babanız niye sizinle çocuk yüzünden tartıştı anlamadım. Çocuk haftqsonu babasından kalmasın diye mi biz bu yaşta evde çocuk istemeyiz diye mi?

bir insan kendine bu kadar saygısızlığı yaptırmaz. başlık eşimi sevmiyorum ama anlaşılan o ki eşiniz sizi hiç sevmiyor. keşke hiç evlenmeseydi de anasının yanında uyusaydı babasını da atıp. bu ne anne sevgisi böyle ya iğrenç. sen böyle erk*klerden koru ya Rabbi. lütfen çocuklarınızı yanınıza alıp bu adam ve asalak ailesinden kurtulun. boşanın huzurlu olun, milletin ne dediği sizin huzurunuzdan daha önemli değil.

Konuyu okuyor musun bilmiyorum ama 3. Bir çocuk daha yap.
Sana müstahak.

En başında evliliğin ilk gününden itibaren sorun çıkartan adamdan iki çocuk yapmışsınız ne denir bu duruma gerçekten bilmiyorum. Aile desteğiniz de var üstelik anne babanız olmaz yalnız olursunuz iş bulamazsınız mecburluğu bi nebze anlarım ama mecburen evliliği devam ettirmeniz için bir sebebiniz olmamış ki. Biraz sizin suçunuz kendi tercihlerinizin bedeli olmuş kusura bakmayın. Yok akraba çevre ne der demişsiniz Allah aşkına yapmayın ya çocuğum mutlu olmaz bu bunların içinde ona gelecek sunamaz mutsuzluğumuzu tartışmalarımızı gördükçe özgüvensiz ve içe kapanık büyür diye düşüneceğinize akraba ne der diye evliliği devam ettirip üstüne ikinci çocuk yapmışsınız. Adam en başında ben ne iyi eş ne de iyi bir baba olurum diye açıkça belirtmiş zaten okurken sinir oldum şu karaktere siz nerdeyse üçüncü çocuğu yapacakmışsınız neyse ki durdunuz :) Böyle yazarak moralinizi bozmak istemezdim kusura bakmayın lütfen amacım bu değil ama çok yanlış başladığınız gibi yanlış devam etmişsiniz.

Benim konularıma çok uzun diyorlardı uzun konuşuyorum bende. halbuki en uzun konum, bu konunun 3te 1i anca. ben özet geçmiş halim bu diyordum inanmıyordu kimse evet eğer özet geçmesem tam olarak bu uzunlukta olacaktı Okuyamayanları daha iyi anladım bende okuyamadım şöyle bi göz attım aşağı in in bitmek bilmedi. Okuyana helal olsun ama ben asıl konu sahibini tebrik ederim ciddiyim, bu kadar uzun yazmak büyük emek ve zaman ister.

Yaşadıklarınız çok zor çok üzgünüm ama 9 aylık aradan sonra dönmeniz hataların en büyüğü olmuş. Elin anası babasının iğrenç muamelesine katlanmak yerine keşke kendi anne babanızın tribine katlansaydınız.

İnan bana bende anlatsam roman olur seninkisi gibi.. aynı şekil aile apartmanı elti kaynana apartmanındayım. Cahillik diz boyu ve ben yolun başındayım.

Yariya kadar bile
Okuyamadim ama okudugum
Kadariyla esindende ailesindende tiksindim. Aile apartmani pismanliktir. Ne demekse kv annenin gelmesini istemiyor sanki o doguruyo
Ifrit oluyorum boyle insanlara.. bosan bu heriften cunku bisey olmaz bundan. Evinde bile yemek
Yemeye cesareti yok. Ayrica kv ameliyat olunca neden sen kaldin yaninda, kocasi neden durmadi?

Eşinizin sapkın fantazilerini okurken gerçekten anlayamadım. Mini etek giy komşu görsün derken bunu hayal mi ediyor yoksa gerçekten git adama seni görsün mü diyor anlayamadım iki şekilde de aklımın almadığı bir durum bu.

Eşinizin ailesine gelecek olursak onlar değişmez eşiniz de o ailede yetişmiş bir insan olarak oda değişmez. İkinci evliliğiniz oldugu için toplum baskısından korkarak evliliği devam ettirmek zorunda bırakılmanız gerçekten üzücü. Gidin boşanın yada boşanmayın diyemiyorum kimbilir ne şartlardasınız çocukları alamam diyorsunuz belki anlatmadığınız daha nice şeyler var. Gerçekten üzüldüm Allah eşinize ve ailesine biraz vicdan versin. Umarım hayatınızda her şey zamanla yoluna girer

Abowwwww yahu icimi acitan aglamak icin kendimi zor tuttugum yer kizini birakip gitmen inan o insanlari yakardimda yine kizimi almadan gitmezdim.allah yardimcin olsun bu kadar cekmisin dahada cekersin bacim

Abowwwww yahu icimi acitan aglamak icin kendimi zor tuttugum yer kizini birakip gitmen inan o insanlari yakardimda yine kizimi almadan gitmezdim.allah yardimcin olsun bu kadar cekmisin dahada cekersin bacim
Ben de kocasının Swinger olduğunu öğrenince mide bulantısından uyuyamamıştım.

Allah yardımcınız olsun yazdıklarınızı okurken kendimi kaptirmisim roman okuyorum sandım bitince farkina vardım yaşadıklarıniz çok zor adınıza çok üzüldüm keşke kocanizin kendi anasina babasina düşkün olduğu kadar sizede düşkün olsaydı o zaman hersey daha farklı olurdu

Çocuklarım için demekten vazgeçin artık lütfen. Çocukları kim için yaptınız? Böyle manyak bir kocayla ve aileyle çocuklar çok terbiyeli ahlaklı falan mı büyüyecek sanıyorsunuz?
Cidden okurken içim şişti. Hepsini okuyamadım zaten. Siz nasıl dayanıyorsunuz böyle saçma sapan şeylere/davranışlara?

Yazınızın tamamını okudum ama açıkçası eşinizin cinsel anlamdaki sözde fantazisinin üstüne geri kalan kısma odaklanamadım. Sözde kapanmanızı isteyen bir eş ve neredeyse eşini birileriyle birlikte görmek isteyen bir sapıklık adeta. Çocuklarınızı düşünüyorsanız biraz daha radikal karar vermeniz gerekebilir bence.

Hepsini okudum. Bu evliliğe devam ederseniz hem sizin bozulmuş psikolojiniz çocuklarınızı olumsuz etkileyecek, hem de eşinizle aranızdaki bu tartışmalar kötü etkileyecek. Ayrıca anne ve babaanne arasındaki farkı anlamayacaklar. Anne baba evi olmayacak o çocuklar için. Babaanne dede öncelikli gelecek. Ayrılmanız daha hayırlı gibi. Ayrılıp güzel bir işe girseniz, çabalasanız ve çocuklarınızı yanınıza alsanız olmaz mı? Keşke bunu yapabilseniz. Hakkınızda hayırlısı olsun

Resmen bacim 15 yılın özetini yazmışsın... Zor durumlar sabır diler susarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…