Eşimi tehdit eden kadınlar

15TL için değil ama şu çirkeflikleri için etrafıma yayarım konuyu. Madem ilçenin nüfusu çok az, bu bilgi de hızla yayılır sanıyorum. Dükkana gidecek 100-150 kişinin ayağı kesilse bile kardır.

Yani 10 liralık seyi 15e satsa tamam da 25e satması da abartı olmus. Millet cirkef boşverin, sadakam olsun de geç. Uğraşmaya degmez

Siz olsaniz napardiniz kismina cevap vereyim.

Esim ve hasta cocugum arabada beni beklerken 15 lira icin polise gitmem, kimseyle kavga etmem. "Beklerim beklerim gelmez" dedirtmem esime.
O esnafi tekrar tercih etmem, google yorumlarina da olumsuz bir mesaj yazarim olur biter.

Olay hos degil ama hasta cocugu arabada bekletip polise gidecek boyutta asla degil.
Aynen öyle kadından sonra adami suçlu buldum ben. Hasta çocuğu ve eşi bekliyor, bekliyor o orada hak , hukuk derdin de. Konu sahibi eşiniz hakli da olsa kendini haksız duruma düşürmüş . Bir gün sonra hakkını arasa imis olan küçücük çocuğu oldu bekledi saatlerce

Arabada sıcakta nasıl beklediniz onca zaman hasta çocukla okurken ben size ve bebeğinize daha çok üzüldüm açıkçası ,geniş bir zaman da bende sinir olurdum ugrasirdim ama bu durumda böyle bir şeyi sorun yapmazdim

X