Eşimin 2. Bir hattı oldugunu ogrendim

mmervetmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2023
25
3
26
Herkese merhaba. Esim gecen gun yeni hat aldi kendine. Suan benim kullandigim hatta esimin ustune neyse e devletten esimin onceki faturali hattin borcuna bakicaktim ve hat iptal olmusmu diyede bakicaktim bi baktim esimin yeni aldigi numaranin sonu farkli numara oldugunu daha gordum ve bu numarayi kaydettim ve sok oldumm esimin bu numarayla baska whatsap actigini benimle olan fotosunu beni kirpip kendisni koydugunu gordumm basimdan kaynar sular dokuldu son gorulmesi kapali hat aktifmi diye gizliden aradim gizliyide kapatmiss baska bir telefonu oldugunu dusunmuyorum cunku eger baska telefonu olsaydi gizli gizli tiktok indirip bakmazdi. Ben simdi napicaam kafam cok karisikk o hatti kullandigini nasil ogrenicem bu arada yeni aldigi telefon cift hatli telefon

Arkadaşınıza aratın yanlış numara gibi konuşsun, hatta sesi kaydedip size atsın ya da sizde dinleyin.
Emin olduktan sonra annenize gidin normal şekilde gezmeye gidiyor gibi hiç çaktırmayın.
Gidince kendi telefonunuzdan o hattaki whatsappa naber kocacım nasılsın profil foton güzelmiş beni de kesmişsin, böyle kızlar düşüyor mu bari . Hadi sana kolay gelsin beni de arama bir daha olur mu ben de kendime yeni bir hat açıyorum çünkü:) yazıp gönder. Aramalarını da açma.

Arkadaşınıza aratın yanlış numara gibi konuşsun, hatta sesi kaydedip size atsın ya da sizde dinleyin.
Emin olduktan sonra annenize gidin normal şekilde gezmeye gidiyor gibi hiç çaktırmayın.
Gidince kendi telefonunuzdan o hattaki whatsappa naber kocacım nasılsın profil foton güzelmiş beni de kesmişsin, böyle kızlar düşüyor mu bari . Hadi sana kolay gelsin beni de arama bir daha olur mu ben de kendime yeni bir hat açıyorum çünkü:) yazıp gönder. Aramalarını da açma.
Ay evet bu fikir çok güzel 🤭

Ne yapacak başka, eşinden gizlisi olmayan adam neden eşinden gizli başka hat alsın ki?
İnsanlara güvenmek bu kadar zor olmamalı ya. Neden öyle mi böyle mi diye soruyorsunuz ki, direkt kendine sorun. Bu hattı almandaki sebep nedir diye?
Muhtemelen onu da inkâr eder ama. Gene de içinize atmamış olun. Hesabını sorun.

Herkese merhaba. Esim gecen gun yeni hat aldi kendine. Suan benim kullandigim hatta esimin ustune neyse e devletten esimin onceki faturali hattin borcuna bakicaktim ve hat iptal olmusmu diyede bakicaktim bi baktim esimin yeni aldigi numaranin sonu farkli numara oldugunu daha gordum ve bu numarayi kaydettim ve sok oldumm esimin bu numarayla baska whatsap actigini benimle olan fotosunu beni kirpip kendisni koydugunu gordumm basimdan kaynar sular dokuldu son gorulmesi kapali hat aktifmi diye gizliden aradim gizliyide kapatmiss baska bir telefonu oldugunu dusunmuyorum cunku eger baska telefonu olsaydi gizli gizli tiktok indirip bakmazdi. Ben simdi napicaam kafam cok karisikk o hatti kullandigini nasil ogrenicem bu arada yeni aldigi telefon cift hatli telefon
Baṣka bir hatla eşinize yazsanizmi acaba tepkisine bakardiniz neler karıştıriyor ögrenirdiniz.👀

Başka birinin hattı ile arayın. Muhtemelen sizi aldatıyodur.
Hatta ben yurtdışında yaşıyorum isterseniz ben bile ararım.

Ahah ya burda hat almak okadar kolayki. Marketlerde bile satılıyor. Kimlik vs yok. Al kullan at. O yüzden demiştim aslında🤣
Keşke konu sahibinin eşinin başına gelse diye içimden geçirmedim değil 😅 zamparalik peşinde koşarken donuna kadar alsalar... Markette hat satılıyor deyince Aldi falan sanırım 😊 isim bile istememeleri iyiymiş. Geçen ay yurtdışında hat alırken kimliğimin fotokopisini aldılar, form doldurdum. :KK43:

sadakatsiz volkan is looding :cry:

Ayrıntılı döküm çıkarma şansın varmı? Birde yeni numaradan telegrama kayıt olmuşmu? Bence bir şey varmı yokmu mantığından çıkıp kim olduğunu bulmaya çalış delil lazım birde sakin kal.

X